"Зоря" в меншості вигризла нічию у "Олімпіка"

06 листопада 2017, 04:20 | Спорт

Луганська "Зоря" в матчі 15-го туру української Прем'єр-Ліги вирвала нічию у "Олімпіка" - 3: 3.

При чому, донецька команда впевнено лідирувала - на 60-й хвилині гри рахунок становив 3: 1. Однак, команда Юрія Вернидуба, втративши свого півзахисника Олександра Андрієвського (70), зуміла в меншості наздогнати суперника.

Команду врятували під кінець гри Євген Опанасенко (83) та Ігор Харатін (90 + 4). Ще один м'яч за луганчан забив на початку другого тайму Максим Луньов (62).

Голами у складі "Олімпіка" відзначилися: Антон Кравченко (11), Станіслав Біленький (48) і Андрій Богданов (59).

Таким чином, команди не змінили своїх позицій в турнірній таблиці: "Олімпік" залишився на третьому місці (25 балів), "Зоря" - на шостому (19 пунктів).