фото з glavnoe.ua

У середу відбулися матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів.

"Карабах" поступився вдома "Ромі", ЦСКА був розгромлений "МЮ", "Челсі" в доданий час зломив опір "Атлетіко", а "ПСЖ" ефектно розібрався з "Баварією".

Результати матчів:.

Група А "Базель" - "Бенфіка" 5: 0 Мабуть, найбільш вражаючу гру в середу продемонстрував "Базель", котрий залишив каменя на камені від "Бенфіки", яка догравала зустріч удесятьох. Дімітрі Оберлин оформив дубль, а його команда здобула свою найбільшу перемогу в турнірі.

ЦСКА - "Манчестер Юнайтед" 1: 4 Грубі помилки захисників привели до великого поразки ЦСКА від "Манчестер Юнайтед" у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА. Дубль оформив Ромелу Лукаку, по разу відзначилися Антоні Марсьяль і Генріх Мхітарян. У господарів відзначився Кучаев Група B "Парі Сен-Жермен" - "Баварія" 3: 0 Парижани більш ніж переконливо заявили про свої наміри, розгромивши чемпіона Німеччини в рідних стінах. Дані Алвес відзначився вже на другій хвилині, потім Едінсон Кавані подарував глядачам гол-красень, а крапку поставив Неймар.

"Андерлехт" - "Селтік" 0: 3 Стараннями Лі Гриффитса, а також колишніх гравців "Манчестер Сіті" Патріка Робертса і Скотта Сінклера глазговци здобули першу виїзну перемогу в 17 єврокубкових матчах.

Група C "Карабах" - "Рома" 1: 2 В дебюті матчу Александар Коларов з кутового виконав подачу у воротарський, Ібрагім Шехіч на виході не став забирати м'яч і спробував його вибити, але влучив точно в Лоренцо Пеллегріні, який швидко віддав м'яч Костас Манолас , і той відправив його в сітку.

На 15-й хвилині Грегорі Дефрель виконав передачу до штрафного майданчика на Стефана Ель-Шаараві, той віддав м'яч на Едіна Джеко, який прийняв пас і пробив під поперечину.

На кінець півгодини гри Діно Ндлову виграв боротьбу за м'яч у Бруно Переса і виконав передачу в штрафний майданчик на Педро Енріке, той підробив м'яч і впевнено переграв воротаря.

"Атлетіко" - "Челсі" 1: 2 Мадридцям не судилося продовжити домашню безпрограшну серію в Лізі чемпіонів УЄФА до 12 матчів. Злим генієм господарів виступив бельгійський нападник Михайла Бачуаї, який забив на четвертій доданій хвилині. Раніше Антуан Грізманн з пенальті вивів "Атлетіко" вперед, на що лондонці відповіли голом Альваро Мората, який першим засмутив мадридців на їх новому стадіоні "Метрополітан".

Група D "Спортинг" Лісабон - "Барселона" 0: 1 "Барселона" не показала видатний футбол, але все одно здобула другу перемогу в групі завдяки автоголу захисника "Спортинга" Себастьяна Коатеса на 49-й хвилині.

"Ювентус" - "Олімпіакос" 2:

0 "Олімпіакос", який проводив перший матч під керівництвом Такіс Лемоніс, довго опирався, але все ж я не можу встояти під натиском чемпіона Італії. Першу перемогу в квартеті D Туріну забезпечили голи Гонсало Ігуаїна (69) і Маріо Манджукич (80).

Результати вівторка Група E: "Севілья" - "Марібор" 3: 0, "Спартак" - "Ліверпуль" 1: 1 Група F: "Манчестер Сіті" - "Шахтар" 2: 0, "Наполі" - "Фейєноорд" 3: 1 Група G: "Бешикташ" - "РБ Лейпциг" 2: 0, "Монако" - "Порту" 0: 3 Група H: "Боруссія" Дортмунд - "Реал" 1: 3, АПОЕЛ - "Тоттенхем" 0: 3.