Архів новин 

новини: 28 січня 2025 у рубриці:  

9 Сигнали переїдання: на що слід звернути увагу

Як зрозуміти, що ви їсте неправильну їжу для схуднення.
Здоров'я 28 січня 2025, 23:40 (Обозреватель)

Як популярний аромат впливає на здоров я мозку Як популярний аромат впливає на здоров'я мозку
Дослідження експертів з Американського хімічного товариства виявили дані про тривогу: Діацетил, широко використовуваний аромат у харчовій промисл...
Здоров'я 28 січня 2025, 22:46 (e-news.com.ua)
5 вправ, які повернуть гармонію та усунуть жир на шлунку 5 вправ, які повернуть гармонію та усунуть жир на шлунку
Які вправи допоможуть позбутися зайвого жиру.
Здоров'я 28 січня 2025, 12:45 (Обозреватель)
Як фізична активність зменшує тягу до куріння Як фізична активність зменшує тягу до куріння
Численні дослідження показують, що фізичні навантаження можуть стати ефективним способом боротьби з курінням. Регулярні види спорту не тільки змі...
Здоров'я 28 січня 2025, 17:23 (e-news.com.ua)
7 вправи на симуляторі, які швидко спалюють калорії 7 вправи на симуляторі, які швидко спалюють калорії
Поради, які допоможуть тренуватися більш ефективно.
Здоров'я 28 січня 2025, 18:20 (Обозреватель)
Етапи схуднення Бейонсе: здоровий спосіб життя, який допомагає зірці тримати форму Етапи схуднення Бейонсе: здоровий спосіб життя, який допомагає зірці тримати форму
Рекомендації, які дотримуються Pop-Icon, щоб зберегти свою красу та відмінну фізичну форму.
Здоров'я 28 січня 2025, 21:08 (Обозреватель)
Новий підхід до лікування раку передміхурової залози Новий підхід до лікування раку передміхурової залози
Американські вчені розробили інноваційний інструмент для лікування раку передміхурової залози, який поєднує в собі природні компоненти та сучасні...
Здоров'я 28 січня 2025, 04:59 (e-news.com.ua)
Звичка їжі, яка запобігає інсульту: про що говорить наука Звичка їжі, яка запобігає інсульту: про що говорить наука
Скільки повинно зменшити споживання натрію, щоб підтримувати здоров'я серця.
Здоров'я 28 січня 2025, 12:18 (Обозреватель)
Хмара тегів