Архів новин 

новини: 8 лютого 2023 у рубриці:  

Китайський лікар назвав основні причини появи жиру на животі

У деяких випадках людина сама провокує свої недуги, і, зокрема, і утворення зайвих сантиметрів на талії.
Здоров'я 08 лютого 2023, 22:59 (NeBoley.com.ua)

Розташування точок тіла для ароматерапії: задньосередній меридіан ду-май Розташування точок тіла для ароматерапії: задньосередній меридіан ду-май
Задньосередній меридіан ду-май VG1 (чан-цян) Розташування: на середині відстані між куприком і заднім проходом, як передає Інтернет-видання для д...
Здоров'я 08 лютого 2023, 18:23 (e-news.com.ua)
Чи потрібно приймати імуностимулятори Чи потрібно приймати імуностимулятори
Зміцнення імунітету - одна з найбільш обговорюваних зараз тем. Багатьох хвилює, як підготуватися до сезону застуд. Популярна порада - пити імунос...
Здоров'я 08 лютого 2023, 14:41 (e-news.com.ua)
Три популярні звички, через які псуються зуби Три популярні звички, через які псуються зуби
Стоматолог Вей Цзянь розповів, що певні звички можуть бути згубними для здоров’я зубів. Хоча, на перший погляд, так зовсім не здається.
Здоров'я 08 лютого 2023, 14:12 (NeBoley.com.ua)
Народні засоби від ячменю Народні засоби від ячменю
Ячмінь завжди з'являється раптово. Ця гнійна освіта на слизовій повіці не тільки псує зовнішній вигляд, але й приносить великий дискомфорт, викли...
Здоров'я 08 лютого 2023, 17:14 (e-news.com.ua)
Антибіотики минулого століття виявилися ефективніше сьогоднішніх Антибіотики минулого століття виявилися ефективніше сьогоднішніх
Лікар і телеведучий Мансур Гилязитдинов розповів про новітні розробки, які здійснювалися в сфері медицини в останні роки.
Здоров'я 08 лютого 2023, 18:12 (NeBoley.com.ua)
Експерти назвали п ять доступних для всіх продуктів, які допоможуть продовжити життя Експерти назвали п'ять доступних для всіх продуктів, які допоможуть продовжити життя
Лікар-дієтолог Карина Патель склала список продуктів, які допоможуть прожити довше та залишатися здоровими.
Здоров'я 08 лютого 2023, 07:15 (NeBoley.com.ua)
Череп стає тоншим через гучне хропіння Череп стає тоншим через гучне хропіння
Через гучне хропіння череп людини стає тоншим, впевнені американські вчені, які вважають, що подібне відхилення навіть може призвести до передчас...
Здоров'я 08 лютого 2023, 09:55 (e-news.com.ua)
Аспірин підвищує ризик розвитку раку шкіри лише у чоловіків Аспірин підвищує ризик розвитку раку шкіри лише у чоловіків
Фахівці з медичного коледжу в Чикаго заявили, що аспірин підвищує ризик розвитку раку шкіри у чоловіків.. За словами провідного автора, доцента к...
Здоров'я 08 лютого 2023, 10:44 (e-news.com.ua)
У США схвалили препарат проти рідкісного типу раку крові У США схвалили препарат проти рідкісного типу раку крові
Оптова вартість лікування новим препаратом становитиме 21 тисячу доларів США на місяць.
Здоров'я 08 лютого 2023, 11:13 (NeBoley.com.ua)
Лікар назвав кращий спосіб кинути курити Лікар назвав кращий спосіб кинути курити
Лікар Олександр М’ясников розповів, що без сторонньої допомоги з першого разу кинути курити можуть тільки три-шість відсотків людей.
Здоров'я 08 лютого 2023, 11:11 (NeBoley.com.ua)
Мозок заважає людям худнути – вчені Мозок заважає людям худнути – вчені
У ході дослідження було заблоковано зв'язок між мозком та жировими тканинами.
Здоров'я 08 лютого 2023, 13:03 (NeBoley.com.ua)
Названо ягоду, що знижує ризик інфаркту Названо ягоду, що знижує ризик інфаркту
Вживання чорниці на 15% знижує ризик виникнення серцево-судинних хвороб.
Здоров'я 08 лютого 2023, 13:25 (NeBoley.com.ua)
Хронотипи людини: жайворонки та сови Хронотипи людини: жайворонки та сови
Ми часто у повсякденному житті використовуємо такі поняття, як «сова» або «жайворонок» для того, щоб пояснити залежність своєї втоми або навпаки,...