Архів новин 

новини: 18 березня 2022 у рубриці:  

Як за станом ніг виявити наявність високого рівня холестерину

Через відсутність зовнішніх ознак недугу важко виявити, однак у занедбаному випадку захворювання може загрожувати серйозними наслідками.
Здоров'я 18 березня 2022, 22:36 (NeBoley.com.ua)

Вплив солі на стан внутрішніх органів Вплив солі на стан внутрішніх органів
Рекомендована порція солі для позитивного ефекту на здоров’я не повинна перевищувати 3-5 грамів на добу, зазначає лікар-дієтолог Оксана Чернишева.
Здоров'я 18 березня 2022, 22:31 (NeBoley.com.ua)
У Росії планують заблокувати YouTube вже наступного тижня – росЗМІ У Росії планують заблокувати YouTube вже наступного тижня – росЗМІ
Водночас джерела стверджують, що це може статися «вже сьогодні».
Технології 18 березня 2022, 18:37 (Зеркало недели)
Фізичні симптоми психічного нездоров я Фізичні симптоми психічного нездоров'я
Тривожний розлад – поширена проблема на тлі стресових подій. Важливо не пропустити момент, коли воно стає небезпечним для психічного здоров'я. На...
Здоров'я 18 березня 2022, 19:09 (NeBoley.com.ua)
Медики назвали горіх, який покращує захист мозку від інсульту Медики назвали горіх, який покращує захист мозку від інсульту
Медики радять вживати мигдаль, він перешкоджає утворенню холестеринових бляшок в артеріях.
Здоров'я 18 березня 2022, 18:12 (NeBoley.com.ua)
Як безболісно відмовитися від цукру Як безболісно відмовитися від цукру
Декілька простих порад, як відмовитися від цукрової залежності без праці.
Здоров'я 18 березня 2022, 21:38 (NeBoley.com.ua)
Як доглядати за алое: властивості та особливості лікарської рослини Як доглядати за алое: властивості та особливості лікарської рослини
Рослина має антисептичну, антибактеріальну дію і здатна підвищувати імунітет, при цьому вона невибаглива у догляді.
Здоров'я 18 березня 2022, 02:34 (NeBoley.com.ua)
Президент НАН України Загородній звернувся до керівництва Міжнародної асоціації академій наук Президент НАН України Загородній звернувся до керівництва Міжнародної асоціації академій наук
Національна академія наук України закликала засудити військову агресію Російської Федерації.
Технології 18 березня 2022, 10:04 (Зеркало недели)
У МОЗ порадили спеціальну вправу проти стресу в умовах війни У МОЗ порадили спеціальну вправу проти стресу в умовах війни
Переживати спокій в умовах війни – це неабияка розкіш. Однак слід стежити за своїм емоційним станом, щоб тіло та психіка могли краще впоратися з ...
Здоров'я 18 березня 2022, 11:52 (NeBoley.com.ua)
Кожне п яте зараження коронавірусом у США посідає «стелс-омікрон» Кожне п'яте зараження коронавірусом у США посідає «стелс-омікрон»
За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань, так званий варіант "
Здоров'я 18 березня 2022, 13:14 (NeBoley.com.ua)
Психологи розповіли, як швидко впоратися із тривожністю Психологи розповіли, як швидко впоратися із тривожністю
Тривожність може виникати як реакція організму на складну ситуацію, з якою людина не може впоратися самостійно.
Здоров'я 18 березня 2022, 14:19 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів