Архів новин 

новини: 7 травня 2018 у рубриці:  

У Мексиці увічнили пам'ять українця, який розшифрував писемність майя

У 1956 році український історик, етнограф і лінгвіст Юрій Кнорозов захистив кандидатську дисертацію, присвячену «алфавітом де Ланди», складеним в XVI столітті іспанським єпископом Дієго де Ланда. У своїй доповіді, який тривав всього 3,5 хвилини, вчений по...
Наука та здоров'я 07 травня 2018, 20:56 (glavnoe.ua)

Експерт пояснив, що заважає проводити електромобілі в Україні Експерт пояснив, що заважає проводити електромобілі в Україні
Для відкриття виробництва електромобілів в Україні необхідно прийняти зміни в діючу податкову систему, які стимулювали б таке виробництво.
Наука та здоров'я 07 травня 2018, 20:54 (glavnoe.ua)
Скільки потрібно їсти, щоб прожити до 100 років Скільки потрібно їсти, щоб прожити до 100 років
Споживання низькокалорійної їжі має позитивний вплив на наше здоров'я.
Здоров'я 07 травня 2018, 07:33 (NeBoley.com.ua)
Звичайний і цільнозерновий хліб може бути корисний або шкідливий однаково Звичайний і цільнозерновий хліб може бути корисний або шкідливий однаково
Журнал Cell Metabolism опублікував результати дослідження вчених Інституту Вейцмана, спрямованого на визначення корисності цільнозернового хліба ...
Здоров'я 07 травня 2018, 08:09 (e-news.com.ua)
Вчені придумали, як їсти жирну їжу і не товстіти Вчені придумали, як їсти жирну їжу і не товстіти
Науковці з Університету Вашингтона в Сент-Луїсі виявили метод, який допоможе запобігти набір зайвої маси навіть при вживанні жирної їжі, як перед...
Здоров'я 07 травня 2018, 11:58 (e-news.com.ua)
10 ефективних способів боротьби з похміллям 10 ефективних способів боротьби з похміллям
Гучна музика, великі компанії і багато алкоголю ... Все це весело, поки вранці ми не стикаємося з однією і тією ж проблемою - похміллям. Що робит...
Здоров'я 07 травня 2018, 19:40 (NeBoley.com.ua)
Як часто потрібно міняти зубну щітку: несподівану відповідь Супрун Як часто потрібно міняти зубну щітку: несподівану відповідь Супрун
міністра розкрила цікаві факти про чищення зубів.
Здоров'я 07 травня 2018, 06:44 (NeBoley.com.ua)
Як прибрати жир на животі і боках: 10  законів  харчування Як прибрати жир на животі і боках: 10 "законів" харчування
За допомогою правильного харчування цю проблему можна вирішити.
Здоров'я 07 травня 2018, 07:00 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів