новини: 4 жовтня 2020 у рубриці:

Баварія тяжко здолала Герту завдяки покеру Левандовськи

Мюнхенці домоглися важкої перемоги в матчі проти берлінців.
Футбол 04 жовтня 2020, 23:12 (football.ua)

Як зіграли суперники Шахтаря по Лізі чемпіонів Як зіграли суперники Шахтаря по Лізі чемпіонів
Пропонуємо вашій увазі результати Інтера, Реала та Боруссії М.
Футбол 04 жовтня 2020, 21:56 (football.ua)
Любов до ослів, гра на піаніно і Баллак як кумир: історія Кая Хаверца Любов до ослів, гра на піаніно і Баллак як кумир: історія Кая Хаверца
Захоплення новачка Челсі вельми незвичайні як для футболіста.
Футбол 04 жовтня 2020, 16:09 (football.ua)
Ювентус викупив Мандрагору і залишив його в оренду в Удінезе Ювентус викупив Мандрагору і залишив його в оренду в Удінезе
Права на італійського півзахисника знову належать "
Футбол 04 жовтня 2020, 15:55 (football.ua)
Олімпік здобув перемогу над Олександрією Олімпік здобув перемогу над Олександрією
Донеччани пропустили два м'ячі в більшості,, але це не завадило їм обіграти Олександрію (3: 2).
Футбол 04 жовтня 2020, 17:15 (football.ua)
Хочолава зіграє проти Десни з перших хвилин Хочолава зіграє проти Десни з перших хвилин
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 5-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зіграють чернігівська Десна і донецький Шахтар.
Футбол 04 жовтня 2020, 18:35 (football.ua)
Сассуоло - Кротоні 4: 1 Відео голів та огляд матчу Сассуоло - Кротоні 4: 1 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Італії.
Футбол 04 жовтня 2020, 04:51 (football.ua)
Боруссія Д - Фрайбург 4: 0 Відео голів та огляд матчу Боруссія Д - Фрайбург 4: 0 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Німеччини.
Футбол 04 жовтня 2020, 03:48 (football.ua)
Арсенал хоче підписати Жоржина до закриття трансферного вікна Арсенал хоче підписати Жоржина до закриття трансферного вікна
Італійський півзахисник може стати третім екс-футболістом "
Футбол 04 жовтня 2020, 10:17 (football.ua)
Динамо і Шахтар претендують на форварда Гурніка з Забже Динамо і Шахтар претендують на форварда Гурніка з Забже
Хесус Хіменес може продовжити кар'єру в чемпіонаті України.
Футбол 04 жовтня 2020, 11:26 (football.ua)
Кавані близький до переходу в Манчестер Юнайтед Кавані близький до переходу в Манчестер Юнайтед
Уругвайського форварда потрібно пройти медогляд в стані "
Футбол 04 жовтня 2020, 12:35 (football.ua)
Устименко зіграє проти Олімпіка з перших хвилин Устименко зіграє проти Олімпіка з перших хвилин
Стали відомі стартові склади команд на матч п'ятого туру УПЛ між донецьким Олімпіком і Олександрією.
Футбол 04 жовтня 2020, 15:51 (football.ua)
Дебютний гол Педро приніс Ромі перемогу над Удінезе Дебютний гол Педро приніс Ромі перемогу над Удінезе
Римляни з працею здобули першу перемогу в поточному сезоні чемпіонату Італії.
Футбол 04 жовтня 2020, 02:44 (football.ua)