Новий голкіпер Реала розповів, чому вибрав мадридців.
Футбол 11 серпня 2018, 12:39 (football.ua)
Вакуленко: Олімпік повинен був обігравати Львів і в рівних складах Вакуленко: Олімпік повинен був обігравати Львів і в рівних складах
Півзахисник Олімпіка Сергій Вакуленко поділився думкою після нічий з ФК Львів.
Футбол 11 серпня 2018, 10:07 (football.ua)
Football. ua представляє анонс матчу 1-го туру АПЛ між Хаддерсфілдом і Челсі.
Футбол 11 серпня 2018, 10:29 (football.ua)
Яворський: Бордо не прощає помилки Яворський: Бордо не прощає помилки
Захисник Маріуполя Сергій Яворський поділився думкою про матч з Бордо.
Футбол 11 серпня 2018, 10:39 (football.ua)
Ковач: Суперкубок Німеччини - дуже важливий титул Ковач: Суперкубок Німеччини - дуже важливий титул
Головний тренер Баварії Ніко Ковач прокоментував майбутній матч за Суперкубок Німеччини.
Футбол 11 серпня 2018, 11:29 (football.ua)
Стало відомо, які номери отримали новачки Челсі Стало відомо, які номери отримали новачки Челсі
Кепа Аррісабалага виступатиме під №1, а Матео Ковачич - під №17.
Футбол 11 серпня 2018, 00:08 (football.ua)
Клопп: Рамосу варто переосмислити свою поведінку Клопп: Рамосу варто переосмислити свою поведінку
Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп "пройшовся" по захисникові мадридського Реала Серхіо Рамосі.
Футбол 11 серпня 2018, 00:44 (football.ua)
Шахтар прибув на матч проти Ворскли Шахтар прибув на матч проти Ворскли
Шахтар прилетів до Харкова, де зустрінеться з Ворсклою в матчі четвертого туру української Прем'єр-ліги 2018/19.
Футбол 11 серпня 2018, 00:51 (football.ua)
Жілмар: Важко витримати 90 хвилин в меншості, але хлопці все одно молодці Жілмар: Важко витримати 90 хвилин в меншості, але хлопці все одно молодці
Головний тренер ФК Львів Жілмар прокоментував нічию своєї команди в матчі 4-го туру УПЛ проти Олімпіка (1: 1).
Марсель розгромив Тулузу в першому матчі нового сезону Ліги 1 Марсель розгромив Тулузу в першому матчі нового сезону Ліги 1
Марсель забив чотири голи у ворота Тулузи в матчі першого туру французької Ліги 1 2018/19.
Футбол 11 серпня 2018, 00:35 (football.ua)
Сарри: Якби я міг, то повністю змінив би нашу передсезонку Сарри: Якби я міг, то повністю змінив би нашу передсезонку
Головний тренер Челсі Мауріціо Сарри про підготовку "синіх" до нового сезону.
Футбол 11 серпня 2018, 08:34 (football.ua)
Пісоцький повернувся в Металург Пісоцький повернувся в Металург
Захисник Євген Пісоцький знову буде виступати за Металург.
Футбол 11 серпня 2018, 09:16 (football.ua)
Трояновський: ФК Львів грамотно оборонявся двома лініями Трояновський: ФК Львів грамотно оборонявся двома лініями
Півзахисник Олімпіка Євген Трояновський поділився думкою після нічий з ФК Львів.
Футбол 11 серпня 2018, 09:27 (football.ua)