Архів новин 

новини: 13 травня 2024 у рубриці:  

Бекхем: Манчестер Юнайтед занадто довго відчуває проблеми

Легенда МЮ не обійшов стороною довгу кризу манкуніанського клубу.
Футбол 13 травня 2024, 14:32 (football.ua)

Артета після перемоги над Манчестер Юнайтед: Арсенал домінував Артета після перемоги над Манчестер Юнайтед: Арсенал домінував
Дуже важливі три пункти для "канонірів".
Футбол 13 травня 2024, 12:25 (football.ua)
Нані покине Адана Демірспор після закінчення сезону Нані покине Адана Демірспор після закінчення сезону
Португалець досі грає на хорошому рівні.
Футбол 13 травня 2024, 13:27 (football.ua)
Сарапій: Олександрія має бути набагато вище в таблиці Сарапій: Олександрія має бути набагато вище в таблиці
Захисник Дніпра-1 прокоментував поразку від Олександрії.
Футбол 13 травня 2024, 09:05 (football.ua)
Сімеоне встановив два рекорди чемпіонату Іспанії Сімеоне встановив два рекорди чемпіонату Іспанії
"Матрацники" здобули важливі три пункти.
Футбол 13 травня 2024, 09:27 (football.ua)
Де Россі не бачить майбутнього для Смоллінга в Ромі Де Россі не бачить майбутнього для Смоллінга в Ромі
Захисник може залишити клуб уже цього літа.
Футбол 13 травня 2024, 09:28 (football.ua)
Гасперіні: Де Лаурентіс? Він мене поважав навіть після того, як я обрав Інтер Гасперіні: Де Лаурентіс? Він мене поважав навіть після того, як я обрав Інтер
Керманич Аталанти прокоментував завдання команди на завершення сезону.
Футбол 13 травня 2024, 09:57 (football.ua)
Гаверц: Я буду найбільшим фанатом Тоттенгема, коли вони гратимуть з Манчестер Сіті Гаверц: Я буду найбільшим фанатом Тоттенгема, коли вони гратимуть з Манчестер Сіті
В Лондоні "містянам" завжди дуже важко зі "шпорами".
Футбол 13 травня 2024, 09:58 (football.ua)
Болонья вперше за 60 років зіграє у Лізі чемпіонів Болонья вперше за 60 років зіграє у Лізі чемпіонів
Колектив Тіаго Мотти проводить фантастичний сезон.
Футбол 13 травня 2024, 10:26 (football.ua)
Гравці Челсі хочуть, щоб Почеттіно залишився на посаді головного тренера команди Гравці Челсі хочуть, щоб Почеттіно залишився на посаді головного тренера команди
Футболісти "синіх" підтримали свого наставника.
Футбол 13 травня 2024, 10:54 (football.ua)
Луїс Енріке: Навас? Я не знав, що він іде з ПСЖ Луїс Енріке: Навас? Я не знав, що він іде з ПСЖ
Керманич парижан опинився в незручній ситуації.
Футбол 13 травня 2024, 11:06 (football.ua)
Аталанта — Рома 2:1 Відео голів та огляд матчу Серії А Аталанта — Рома 2:1 Відео голів та огляд матчу Серії А
Дивіться відео найкращих моментів матчу чемпіонату Італії, що відбувся 12 травня 2024 року.
Футбол 13 травня 2024, 00:37 (football.ua)
Баварія оголосила про відхід Шупо-Мотінга і Сарра після закінчення сезону Баварія оголосила про відхід Шупо-Мотінга і Сарра після закінчення сезону
Мюнхенський клуб покинуть два футболісти.
Футбол 13 травня 2024, 00:50 (football.ua)
Війна, день 809. Україна зможе утримувати лінію фронту в Харківській області — заява держсекретаря США Війна, день 809. Україна зможе утримувати лінію фронту в Харківській області — заява держсекретаря США
До вашої уваги інформація щодо повномасштабного російського вторгнення в Україну за підсумками 05 травня 2024 року.
Футбол 13 травня 2024, 01:05 (football.ua)
УПЛ. Анонс матчiв третього дня 28-го туру УПЛ. Анонс матчiв третього дня 28-го туру
Football.ua представляє прев'ю поєдинкiв третього дня 28-го туру чемпіонату України, якi відбудуться 13 травня.
Футбол 13 травня 2024, 07:32 (football.ua)
Саншеш хоче назад до Бенфіки Саншеш хоче назад до Бенфіки
Чергова спроба перезапустити кар’єру себе не виправдала.
Футбол 13 травня 2024, 08:29 (football.ua)
Філіппов: Від наступного матчу проти Шахтаря я б порадив уболівальникам очікувати гарної гри Філіппов: Від наступного матчу проти Шахтаря я б порадив уболівальникам очікувати гарної гри
Форвард Дніпра-1 прокоментував поразку від Олександрії.
Футбол 13 травня 2024, 08:50 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском