Архів новин 

новини: 23 червня 2020 у рубриці:  

КДК УАФ оцінив роботу Бойко в матчі Динамо - Колос

Комітет зробив розбір спірних моментів скандального матчу.
Футбол 23 червня 2020, 22:27 (football.ua)

Іспанські футбольні розбірки:  Іспанські футбольні розбірки: "
Мадридці направили лист в лігу з приводу календаря.
Спорт 23 червня 2020, 20:17 (ТСН.ua)
 Реал  хочет перенести ответный матч Лиги чемпионов с  Манчестер Сити "Реал" хочет перенести ответный матч Лиги чемпионов с "Манчестер Сити"
"Королевский клуб" опасается проводить игру в Англии.
Спорт 23 червня 2020, 14:19 (ТСН.ua)
Мелікян: Завдання Львова на наступний сезон - єврокубки. Я її не можу виконати Мелікян: Завдання Львова на наступний сезон - єврокубки. Я її не можу виконати
Колишній головний тренер ПФК Львів Єгіше Мелікян розповів про свій відхід з клубу.
Футбол 23 червня 2020, 16:43 (football.ua)
Солскьяер: Де Хеа - кращий воротар в світі Солскьяер: Де Хеа - кращий воротар в світі
Норвезька фахівець повністю задоволений своїм воротарем.
Футбол 23 червня 2020, 17:44 (football.ua)
ПСЖ продлил контракт со своим талантом Нагера ПСЖ продлил контракт со своим талантом Нагера
Молодой форвард связал себя с клубом на три ближайших года.
Футбол 23 червня 2020, 15:42 (football.ua)
Динамо - Колос 2: 1 Голи з пенальті і головні моменти гри Динамо - Колос 2: 1 Голи з пенальті і головні моменти гри
Представляємо вашій увазі відеоогляд матчі 27-го туру Прем'єр-ліги.
Футбол 23 червня 2020, 00:09 (football.ua)
Богданов: Не знаю, як коментувати матч, я шокований Богданов: Не знаю, як коментувати матч, я шокований
Хавбек залишився незадоволений поєдинком проти Динамо.
Футбол 23 червня 2020, 06:45 (football.ua)
Попов: Можна я не буду коментувати суддівство? Попов: Можна я не буду коментувати суддівство?
Захисник дав свою оцінку поєдинку проти Колоса.
Футбол 23 червня 2020, 02:22 (football.ua)
Болонья - Ювентус 0: 2 Відео голів та огляд матчу Болонья - Ювентус 0: 2 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Італії.
Футбол 23 червня 2020, 10:00 (football.ua)
Лечче - Мілан 1: 4 Відео голів та огляд матчу Лечче - Мілан 1: 4 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео найкращих моментів поєдинку чемпіонату Італії.
Футбол 23 червня 2020, 11:05 (football.ua)
Хмара тегів