Архів новин 

новини: 20 березня 2018 у рубриці:  

Дель П'єро: Диба може перевершити мене в виконанні штрафних

Легенда Ювентуса Алессандро Дель П'єро вражений умінням нападника Пауло Дібали виконувати стандарти.
Футбол 20 березня 2018, 09:34 (football.ua)

VAR дістався до Ередівізія VAR дістався до Ередівізія
У чемпіонаті Голландії починаючи з наступного сезону буде використовуватися система відеоповторів.
Футбол 20 березня 2018, 09:05 (football.ua)
Роналду досі не домовився з податковою про закриття кримінальної справи Роналду досі не домовився з податковою про закриття кримінальної справи
Юристи футболіста запропонували оплатити тільки штраф. Їх умови не прийняті.
Спорт 20 березня 2018, 07:12 (ТСН.ua)
Ліон можуть відсторонити від єврокубків через поведінку уболівальників Ліон можуть відсторонити від єврокубків через поведінку уболівальників
Ліону можуть загрожувати серйозні санкції через фанатів.
Футбол 20 березня 2018, 07:57 (football.ua)
Карпін - кандидат на пост спортивного директора Сосьєдаду Карпін - кандидат на пост спортивного директора Сосьєдаду
Реал Сосьєдад веде пошуки спортивного директора.
Футбол 20 березня 2018, 07:52 (football.ua)
Ігуаїн - про повернення в збірну: Передаю привіт своїм критикам Ігуаїн - про повернення в збірну: Передаю привіт своїм критикам
Нападаючий Ювентуса Гонсало Ігуаїн радий знову надіти футболку національної команди Аргентини.
Футбол 20 березня 2018, 08:26 (football.ua)
Бутко: Саудівська Аравія та Японія - команди дуже хорошого рівня Бутко: Саудівська Аравія та Японія - команди дуже хорошого рівня
Захисник Шахтаря Богдан Бутко вважає збірні Саудівської Аравії і Японії, з якими збірна України проведе товариські матчі, хорошими суперниками.
Футбол 20 березня 2018, 00:16 (football.ua)
Депа: Мені не вистачає стабільності, щоб стати кращим в світі Депа: Мені не вистачає стабільності, щоб стати кращим в світі
Півзахисник Ліона Мемфіс Депай розповів, чого йому не вистачає, щоб стати кращим в світі.
Футбол 20 березня 2018, 00:55 (football.ua)
Коноплянка: Давно не отримував ігрову практику, тому самовіддача буде стовідсоткова Коноплянка: Давно не отримував ігрову практику, тому самовіддача буде стовідсоткова
Півзахисник збірної України Євген Коноплянка розповів, що він дуже мотивований взяти участь в товариських матчах проти Саудівської Аравії і Японі...
Футбол 20 березня 2018, 00:55 (football.ua)
Зінченко: Потрібно виправляти вокальні здібності в Україні, я не можу тягнути все на своїй спині Зінченко: Потрібно виправляти вокальні здібності в Україні, я не можу тягнути все на своїй спині
Півзахисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко зазначив, що збірна України викластися на 100% в товариських матчах проти Саудівської Аравії і Япон...
Футбол 20 березня 2018, 01:17 (football.ua)
Кабальєро: Хочу виграти Кубок Англії Кабальєро: Хочу виграти Кубок Англії
Голкіпер Челсі Віллі Кабальєро заявив, що він має намір додати до свого кабінету трофеїв ще й Кубок Англії.
Футбол 20 березня 2018, 01:30 (football.ua)
Хмара тегів