Нападаючий Кіліан Мбаппе може перейти в ПСЖ на правах оренди з зобов'язанням викупу.
Футбол 22 серпня 2017, 08:58 (football.ua)

Долю Бальде Кейта вирішить спортдир Лаціо Долю Бальде Кейта вирішить спортдир Лаціо
Президент Лаціо Клаудіо Лотіто запевнив, що тільки спортивний директор клубу Іллі Тарі буде вирішувати, чи продавати нападника Бальде Кейта в Юве...
Футбол 22 серпня 2017, 08:42 (football.ua)
Ла Ліга: Леванте на останніх хвилинах обіграв Вільярреал Ла Ліга: Леванте на останніх хвилинах обіграв Вільярреал
Леванте вдома обіграв Вільярреал в заключному матчі першого туру Ла Ліги.
Футбол 22 серпня 2017, 01:13 (football.ua)
Манчестер Сіті - Евертон 1: 1 Відео голів та огляд матчу Манчестер Сіті - Евертон 1: 1 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео голів та огляд матчу Манчестер Сіті - Евертон.
Футбол 22 серпня 2017, 06:08 (football.ua)
 Барселону  може покинути Іньєста "Барселону" може покинути Іньєста
Футболіст Андреас Іньєста розповів про те, що після закінчення літнього сезону ігор, він швидше за все покине іспанський клуб.
Спорт 22 серпня 2017, 07:07 (УРА-Информ)
Барселона запропонувала 130 мільйонів євро за Дембеле, але Боруссія Д просить 150 Барселона запропонувала 130 мільйонів євро за Дембеле, але Боруссія Д просить 150
Дортмундська Боруссія і Барселона ніяк не можуть зійтися в сумі відступних за вінгера "джмелів" Усмана Дембеле.
Футбол 22 серпня 2017, 08:35 (football.ua)
Мессі незадоволений роботою керівництва Барселони Мессі незадоволений роботою керівництва Барселони
Ліонель Мессі і інші футболісти Барселони незадоволені роботою технічного директора клубу Роберта Фернандеса.
Футбол 22 серпня 2017, 00:02 (football.ua)
Селтік погодив придбання Рівалдо Кутзее Селтік погодив придбання Рівалдо Кутзее
Захисник кейптаунського Аякса Рівалдо Кутзее продовжить кар'єру в складі Селтіка.
Футбол 22 серпня 2017, 00:51 (football.ua)
Став відомий склад України U-18 на турнір Вацлава Їжачка Став відомий склад України U-18 на турнір Вацлава Їжачка
Головний тренер збірної України U-18 Сергій Попов назвав склад команди на товариський турнір Вацлава Їжачка.
Футбол 22 серпня 2017, 00:47 (football.ua)
Ман Сіті вирвав нічию в матчі проти Евертона Ман Сіті вирвав нічию в матчі проти Евертона
Команда Хосепа Гвардіоли на останніх хвилинах поєдинку проти Евертона змогла уникнути поразки завдяки голу вийшов на заміну Рахіма Стерлінга (1: ...
Футбол 22 серпня 2017, 01:00 (football.ua)