Архів новин 

новини: 17 листопада 2017 у рубриці:  

Мартіаль: Краще виходити у старті

Форвард Манчестер Юнайтед Антоні Мартіаль розповів, що хоче грати в стартовому складі.
Футбол 17 листопада 2017, 14:15 (football.ua)

Штутгарт - Борусія Д: прогноз букмекерів на матч Бундесліги Штутгарт - Борусія Д: прогноз букмекерів на матч Бундесліги
Football. ua пропонує вашій увазі коефіцієнти букмекерських контор на поєдинок між Штутгартом і дортмундською Борусією.
Футбол 17 листопада 2017, 14:15 (football.ua)
Обамеянг не розуміє чому Боруссія покарала його Обамеянг не розуміє чому Боруссія покарала його
Форвард Боруссії Д П'єр-Емерік Обамеянг спантеличений действіяі клубу.
Футбол 17 листопада 2017, 11:46 (football.ua)
 Кубок невдах  в США: за, проти, за "Кубок невдах" в США: за, проти, за
Американці планують організувати турнір для збірних, які не потрапили на ЧС-2018. Артем Франков і Руслан Асламов намагаються розібратися в плюсах...
Футбол 17 листопада 2017, 12:28 (football.ua)
Штутгарт - Борусія Д. напередодні Штутгарт - Борусія Д. напередодні
Football. ua пропонує вашій увазі прев'ю матчу, який відкриє 12-й тур Бундесліги.
Футбол 17 листопада 2017, 13:34 (football.ua)
Шахтар - Олександрія: прогноз букмекерів на матч УПЛ Шахтар - Олександрія: прогноз букмекерів на матч УПЛ
Football. ua пропонує вашій увазі коефіцієнти букмекерських контор на перший матч 16-го туру чемпіонату України.
Футбол 17 листопада 2017, 14:07 (football.ua)
Манчіні: Італія? Я щасливий в Зеніті Манчіні: Італія? Я щасливий в Зеніті
Екс-тренер Манчестер Сіті Роберто Манчіні не має наміру очолювати збірну Італії.
Футбол 17 листопада 2017, 09:55 (football.ua)
Пепе був близький до кар єри таксиста після бійки на полі в 13 років Пепе був близький до кар'єри таксиста після бійки на полі в 13 років
Захисник Бешикташа Пепе міг зовсім не стати футболістом.
Футбол 17 листопада 2017, 09:41 (football.ua)
Швейцарський тенісист став першим за кількістю зароблених призових в історії спорту Швейцарський тенісист став першим за кількістю зароблених призових в історії спорту
Тенісист Роджер Федерер очолив список першості спортсменів, які заробили за кар'єру найбільшу суму коштів в якості призових за виступи на змаганн...
Спорт 17 листопада 2017, 09:38 (УРА-Информ)
Телеканали не покажуть Олімпіаду Телеканали не покажуть Олімпіаду
Можлива відсутність російської збірної на Іграх-2018 помітно вдарить по рейтингах трансляцій.
Спорт 17 листопада 2017, 09:51 (YTPO.ru)
Вправи для тих, хто хоче мати тонку талію Вправи для тих, хто хоче мати тонку талію
"Локоть-коліно" Постав ноги на ширину плечей, ступні паралельно, руки поклади на потилицю, лікті якнайдалі відведи назад. З цієї позиції на "раз"...
Спорт 17 листопада 2017, 10:24 (e-news.com.ua)
Венгер:  Маємо можливість довести, що ми сильніші Тоттенхема Венгер: "Маємо можливість довести, що ми сильніші Тоттенхема"
Головний тренер Арсеналу Арсен Венгер розповів про очікування від матчу проти Тоттенхема.
Футбол 17 листопада 2017, 10:46 (football.ua)
уроки аеробіки уроки аеробіки
Якщо Ви хочете змінити свій спосіб життя і свою фігуру, то включіть в розпорядок дня три компоненти:. •фізичні вправи; •раціональне харчування; ...
Спорт 17 листопада 2017, 11:03 (e-news.com.ua)
Шахтар - Олександрія: прогноз букмекерів на матч УПЛ Шахтар - Олександрія: прогноз букмекерів на матч УПЛ
Football. ua пропонує вашій увазі коефіцієнти букмекерських контор на перший матч 16-го туру чемпіонату України.
Футбол 17 листопада 2017, 11:18 (football.ua)
Шкрініар: Мене не цікавить Барселона Шкрініар: Мене не цікавить Барселона
Захисник Інтера Мілан Шкрінір заявив, що він зосереджений лише на своїй команді і не надає значення чуткам, що зв'язує його з Барселоною.
Футбол 17 листопада 2017, 00:09 (football.ua)
Геведес готовий дебютувати за Ювентус Геведес готовий дебютувати за Ювентус
Захисник Ювентуса Бенедикт Геведес, який приєднався до "бьянконері" влітку, нарешті готовий дебютувати в складі нової команди.
Футбол 17 листопада 2017, 00:36 (football.ua)
Шахтар прилетів до Харкова на матч проти Олександрії Шахтар прилетів до Харкова на матч проти Олександрії
Поєдинок "гірників" і Олександрії відкриє 16-й тур УПЛ.
Футбол 17 листопада 2017, 00:36 (football.ua)
Вдаримо фітнесом по здоров ю Вдаримо фітнесом по здоров'ю
Один із способів боротьби за здоров'я - заняття спортом. Люди годинами займаються в спортзалі, намагаючись знайти ідеальні пропорції і позбутися ...
Спорт 17 листопада 2017, 00:47 (NeBoley.com.ua)
Вправи для живота і грудей Вправи для живота і грудей
Хочете мати гарні «шашечки» на животі? А як на рахунок красиві пружні груди? Спеціально для вас можу запропонувати наступні вправи. Живіт Тут я ...
Спорт 17 листопада 2017, 01:05 (e-news.com.ua)
Освальдо: Я вдарив Манчіні, після чого плакав в його офісі, мені було соромно Освальдо: Я вдарив Манчіні, після чого плакав в його офісі, мені було соромно
Екс-нападник збірної Італії Пабло Освальдо розповів про те, чому він вирішив завершити футбольну кар'єру.
Футбол 17 листопада 2017, 01:22 (football.ua)
 Як Сталін зробив би . Російський чиновник заявив, що інформатора WADA Родченкова треба розстріляти "Як Сталін зробив би". Російський чиновник заявив, що інформатора WADA Родченкова треба розстріляти
Леонід Тягачов запропонував метод боротьби з інформатором.
Спорт 17 листопада 2017, 04:33 (ТСН.ua)
Венгер не вважає Арсенал аутсайдером в матчі з Тоттенхемом Венгер не вважає Арсенал аутсайдером в матчі з Тоттенхемом
Головний тренер "канонірів" прокоментував майбутній поєдинок з підопічними Почеттіно.
Футбол 17 листопада 2017, 05:16 (football.ua)
Роналду не боїться суперництва з ПСЖ в Лізі чемпіонів Роналду не боїться суперництва з ПСЖ в Лізі чемпіонів
Нападаючий збірної Португалії і Реала Кріштіану Роналду розповів про захист титулу в Лізі чемпіонів і сім'ї.
Футбол 17 листопада 2017, 06:33 (football.ua)
Хмара тегів