Архів новин 

новини: 9 грудня 2023 у рубриці:  

МЮ – Борнмут: Забарний та Марсьяль зіграють з перших хвилин

Стали відомі склади команд на матч АПЛ.
Футбол 09 грудня 2023, 16:25 (football.ua)

Хаві: Жирона — несподіваний лідер для багатьох, але не для мене Хаві: Жирона — несподіваний лідер для багатьох, але не для мене
На нас очікує цетральний матч туру у Ла Лізі.
Футбол 09 грудня 2023, 16:01 (football.ua)
Кравчук та Мельник залишили Минай Кравчук та Мельник залишили Минай
Закарпатська команда продовжує у скорострільному режимі позбавлятися футболістів.
Футбол 09 грудня 2023, 15:18 (football.ua)
Бізімана: Не дивлячись на усі труднощі, які зараз переживає Україна через війну, ви — молодці Бізімана: Не дивлячись на усі труднощі, які зараз переживає Україна через війну, ви — молодці
Півзахисник Кривбасу прокоментував прийдешній матч проти Зорі.
Футбол 09 грудня 2023, 14:50 (football.ua)
Захисник Юве Даніло: Наша ціль — місце у топ-4 Захисник Юве Даніло: Наша ціль — місце у топ-4
"Стара сеньора" мріє про Скудетто.
Футбол 09 грудня 2023, 12:49 (football.ua)
Ювентус — Наполі 1:0 Відео гола та огляд матчу Серії A Ювентус — Наполі 1:0 Відео гола та огляд матчу Серії A
Дивіться відео найкращих моментів матчу італійської Серії A, що відбувся 8 грудня 2023 року, 21:45.
Футбол 09 грудня 2023, 12:55 (football.ua)
Горбач: Не хочу шукати виправдань поганим результатам Зорі Горбач: Не хочу шукати виправдань поганим результатам Зорі
Форвард Зорі прокоментував прийдешній матч проти Кривбасу.
Футбол 09 грудня 2023, 13:19 (football.ua)
Манчестер Юнайтед готує нові контракти для чотирьох гравців команди Манчестер Юнайтед готує нові контракти для чотирьох гравців команди
Збереження складу пріоритет для "манкуніанців".
Футбол 09 грудня 2023, 13:56 (football.ua)
Капелло: Півзахист Інтера — серед найкращих у світі Капелло: Півзахист Інтера — серед найкращих у світі
Зірковий екстренер оцінив виступи команди з Мілана в цьому сезоні.
Футбол 09 грудня 2023, 13:59 (football.ua)
Бескоровайний залишився поза заявкою на матч проти Зорі Бескоровайний залишився поза заявкою на матч проти Зорі
Стали відомі стартові склади команд для поєдинку 17-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграють криворізький Кривбас та луганська Зоря.
Футбол 09 грудня 2023, 14:13 (football.ua)
Ювентус готовий викласти за Судакова 25 мн євро Ювентус готовий викласти за Судакова 25 мн євро
Туринський клуб також готовий орендувати футболіста із правом подальшого викупу.
Футбол 09 грудня 2023, 14:46 (football.ua)
Юрій Калітвінцев: Чи хвалити Полісся за пройдений етап? Я про це подумаю Юрій Калітвінцев: Чи хвалити Полісся за пройдений етап? Я про це подумаю
Керманич Полісся прокоментував нічию проти Дніпра-1.
Футбол 09 грудня 2023, 08:45 (football.ua)
Шастал: Усі приїжджають до Житомира супер-зарядженими Шастал: Усі приїжджають до Житомира супер-зарядженими
Півзахисник Полісся прокоментував нічию проти Дніпра-1.
Футбол 09 грудня 2023, 09:12 (football.ua)
Аллегрі: Ми робимо багато помилок Аллегрі: Ми робимо багато помилок
Чергова мінімальна перемога туринського клубу.
Футбол 09 грудня 2023, 09:40 (football.ua)
Шахтар — Верес 2:0 Відео голів і огляд матчу Шахтар — Верес 2:0 Відео голів і огляд матчу
Дивіться відео найкращих моментів матчу української Прем’єр-ліги, що відбувся 8 грудня 2023 року, 17:00.
Футбол 09 грудня 2023, 10:21 (football.ua)
Наполі програв три матчі поспіль вперше за сім років Наполі програв три матчі поспіль вперше за сім років
Слабкі результати неаполітанського клубу.
Футбол 09 грудня 2023, 10:24 (football.ua)
Лавриненко: У першому таймі ми дещо побоювалися Шахтар Лавриненко: У першому таймі ми дещо побоювалися Шахтар
Керманич Вересу прокоментував поразку від Шахтаря.
Футбол 09 грудня 2023, 10:41 (football.ua)
Анчелотті: Я хочу очолити збірну Італії Анчелотті: Я хочу очолити збірну Італії
А якщо поєднувати роботу у збірній Італії та Бразилії?
Футбол 09 грудня 2023, 10:47 (football.ua)
Пушич: Не маю особливих претензій до Монзуль Пушич: Не маю особливих претензій до Монзуль
Керманич Шахтаря прокоментував перемогу над Вересом.
Футбол 09 грудня 2023, 11:04 (football.ua)
Євгеній Шевченко: Пенальті? Це реально смішно — м’яч влучив мені в п яту точку Євгеній Шевченко: Пенальті? Це реально смішно — м’яч влучив мені в п'яту точку
Захисник Вересу прокоментував поразку від Шахтаря.
Футбол 09 грудня 2023, 12:25 (football.ua)
Известный украинский певец рассказал, как ходил в военкомат:  Я стою на учете Известный украинский певец рассказал, как ходил в военкомат: "Я стою на учете"
Также артист признался, почему ушел из территориальной обороны.
Світські хроніки 09 грудня 2023, 12:47 (ТСН.ua)
Хмара тегів