Архів новин 

новини: 6 липня 2022 у рубриці:  

У Росії вимагають від єврейської організації "

Євреї у Росії бояться за своє життя.
Політика 06 липня 2022, 07:01 (Зеркало недели)

Повітряні сили ЗСУ за день збили 9 російських ракет і знищили 2 склади боєприпасів РФ Повітряні сили ЗСУ за день збили 9 російських ракет і знищили 2 склади боєприпасів РФ
Також було знищено близько 20 одиниць техніки окупантів та особовий склад ворога..
Україна 06 липня 2022, 06:27 (Зеркало недели)
Залужний: Для виїзду за межі своїх районів та областей потрібен дозвіл військкомату Залужний: Для виїзду за межі своїх районів та областей потрібен дозвіл військкомату
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що для виїзду за межі своїх районів та областей потрібен дозвіл територіального центру комплектува...
Суспільство 06 липня 2022, 02:58 (glavnoe.ua)
Українські захисники відобразили два штурми окупантів, - Генштаб Українські захисники відобразили два штурми окупантів, - Генштаб
Російські окупанти продовжують завдавати ракетних ударів по військових та цивільних об'єктах на території України, а також обстрілювати їх із ств...
Події 06 липня 2022, 03:22 (glavnoe.ua)
У Вакарчука народилася дочка У Вакарчука народилася дочка
У лідера гурту " Дівчинці дали ім'я Соломія, що означає "
Суспільство 06 липня 2022, 03:35 (glavnoe.ua)
Європейський союз дзюдо знову надіслав за кораблем російських та білоруських спортсменів Європейський союз дзюдо знову надіслав за кораблем російських та білоруських спортсменів
Європейський союз дзюдо продовжив усунення спортсменів країн-агресорок та закрив офіс у Москві.
Спорт 06 липня 2022, 04:53 (ТСН.ua)
Жінок рідше вчасно лікують від інфарктів Жінок рідше вчасно лікують від інфарктів
При лікуванні інфаркту велике значення має час початку медичної допомоги. І ось вчені з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско встановили,...
Здоров'я 06 липня 2022, 01:01 (NeBoley.com.ua)
Чим корисна бузина і що приготувати з неї – рецепт від Євгена Клопотенка Чим корисна бузина і що приготувати з неї – рецепт від Євгена Клопотенка
Чорна бузина багата вітамінами та мінералами, її суцвіття, листя, ягоди та коріння використовують у народній медицині, а з ароматних ягід та квіт...
Здоров'я 06 липня 2022, 01:31 (NeBoley.com.ua)
Гематома на голові після удару: особливості, діагностика, лікування Гематома на голові після удару: особливості, діагностика, лікування
Гематома на голові після забиття або удару належить до серйозних і потенційно загрозливих для життя станів, при яких часто потрібне негайне лікув...
Здоров'я 06 липня 2022, 01:26 (e-news.com.ua)
ФАО допоможе вирішити проблему збереження українського зерна за японські гроші ФАО допоможе вирішити проблему збереження українського зерна за японські гроші
Японське фінансування допоможе Україні, четвертому за величиною експортеру зерна у світі, зберегти продукцію поточного врожаю липня-серпня у плас...
Економіка 06 липня 2022, 01:22 (Зеркало недели)
Швейцарія проти конфіскації заарештованих активів РФ, Великобританія - за Швейцарія проти конфіскації заарештованих активів РФ, Великобританія - за
На конференції з відновлення України в Лугано виявились як прихильники, так і противники ідеї передачі заморожених активів держави-агресора — РФ ...
Україна 06 липня 2022, 01:18 (Зеркало недели)
Електронні сигарети призводять до раку Електронні сигарети призводять до раку
За наявності передракових мутацій клітин легень і сигаретний дим, і пари з нікотином від електронних сигарет можуть підвищувати ймовірність розви...
Здоров'я 06 липня 2022, 01:57 (e-news.com.ua)
Цвіль звинуватили у розвитку хвороби Паркінсона Цвіль звинуватили у розвитку хвороби Паркінсона
«Я почувала себе жахливо – головний біль, запаморочення, нудота, – процитував Medical Xpress слова Беннетт. – Я вважала, що ці симптоми не можуть...
Здоров'я 06 липня 2022, 02:31 (e-news.com.ua)
Війна, день 132. Велика Британія передасть Україні ще 10 артилерійських установок Війна, день 132. Велика Британія передасть Україні ще 10 артилерійських установок
До вашої уваги інформація щодо російського вторгнення в Україну за підсумками 5 липня.
Футбол 06 липня 2022, 01:11 (football.ua)
Експорт російського золота впав майже до нуля Експорт російського золота впав майже до нуля
З березня російський експорт золота скоротився майже до нуля, але без санкцій експортні можливості все ще зберігаються.
Економіка 06 липня 2022, 00:20 (glavnoe.ua)
На останніх кілометрах Луганщини досі точаться бої, - Гайдай На останніх кілометрах Луганщини досі точаться бої, - Гайдай
На околиці Луганщини біля Лисичанська точаться важкі бої..
Події 06 липня 2022, 00:20 (glavnoe.ua)
Зеленський доручив Міноборони та Генштабу пояснити запровадження  Зеленський доручив Міноборони та Генштабу пояснити запровадження "
Президент України попросив більше не приймати таких рішень без його участі.
Україна 06 липня 2022, 00:51 (Зеркало недели)
Природний засіб проти старіння шкіри Природний засіб проти старіння шкіри
Омолоджуюча маска для обличчя в домашніх умовах. Унікальний природний засіб проти старіння шкіри допоможе вам позбутися зморшок, омолодити і тоні...
Здоров'я 06 липня 2022, 00:40 (e-news.com.ua)
Лікарні та морги Луганщини переповнені окупантами - Гайдай Лікарні та морги Луганщини переповнені окупантами - Гайдай
Російські та українські сили ведуть важкі бої на околицях Луганської області на сході України.
Україна 06 липня 2022, 00:37 (Зеркало недели)
Петиція про продовження офлайн навчання набрала 25 тисяч голосів Петиція про продовження офлайн навчання набрала 25 тисяч голосів
Українці не розуміють, як навчатимуться діти під час повітряних тривог.
Україна 06 липня 2022, 00:34 (Зеркало недели)
7 ознак того, що у вас може бути каміння в нирках 7 ознак того, що у вас може бути каміння в нирках
Поява каміння в нирках часто буває пов’язана з раціоном, в якому багато солі і мало води, причому чоловіки бувають схильні до цього порушення наб...
Здоров'я 06 липня 2022, 00:10 (NeBoley.com.ua)
Ліга чемпіонів. Рудько не пропустив, Пюник Вакуленко та Браткова вистояв Ліга чемпіонів. Рудько не пропустив, Пюник Вакуленко та Браткова вистояв
Пропонуємо до вашої уваги результати матчів.
Футбол 06 липня 2022, 00:23 (football.ua)
Для выезда за пределы областей военнообязанные должны получить разрешение, - Генштаб Для выезда за пределы областей военнообязанные должны получить разрешение, - Генштаб
Генеральный штаб ВСУ разъяснил новации о разрешении для военнообязанных для выезда за пределы областей.
Суспільство 06 липня 2022, 00:40 (glavnoe.ua)
Фулгем домовився про перехід Перейри з МЮ Фулгем домовився про перехід Перейри з МЮ
Півзахисник виступатиме в АПЛ.
Футбол 06 липня 2022, 00:51 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском