Архів новин 

новини: 1 березня 2022 у рубриці:  

Мудрик: Якщо расєя припинить воювати, більше не буде війни. Якщо Україна припинить воювати, більше не буде України

Вінгер "гірників" прокоментував події в Україні.
Футбол 01 березня 2022, 16:41 (football.ua)

Призначено голову Київської військової адміністрації Призначено голову Київської військової адміністрації
При цьому Віталій Кличко залишається мером Києва - він матиме свою сферу відповідальності.
Україна 01 березня 2022, 16:25 (Зеркало недели)
Де Лігт: Подобається, що Ювентус покладає на мене все більше відповідальності Де Лігт: Подобається, що Ювентус покладає на мене все більше відповідальності
Захисник туринського клубу розповів про стан справ в команді.
Футбол 01 березня 2022, 15:31 (football.ua)
Медики не рекомендують вживати овочі в сирому вигляді Медики не рекомендують вживати овочі в сирому вигляді
Чому дієтологи не рекомендують їсти сирі овочі перед сном. Чому не можна їсти сирі овочі на вечерю. На перший погляд вечеря у вигляді овочевого ...
Здоров'я 01 березня 2022, 15:43 (e-news.com.ua)
Здоров’я щитоподібної залози залежить від того, що ми вживаємо Здоров’я щитоподібної залози залежить від того, що ми вживаємо
Один з найголовніших органів потребує постійної підтримки, а саме — постачання корисними речовинами і вітамінами. А влітку набагато легше знайти ...
Здоров'я 01 березня 2022, 16:04 (e-news.com.ua)
Рахункова палата ініціює обнулення зовнішнього боргу України Рахункова палата ініціює обнулення зовнішнього боргу України
Україна має роботу з відновлення країни.
Економіка 01 березня 2022, 15:08 (Зеркало недели)
Гиcдоль покинув пост головного тренера Локомотива – він підтримує Україну Гиcдоль покинув пост головного тренера Локомотива – він підтримує Україну
Німецький фахівець залишив країну-агресора.
Футбол 01 березня 2022, 14:07 (football.ua)
Президент призначив голову КМВА з метою покращення оборони столиці Президент призначив голову КМВА з метою покращення оборони столиці
zhirn. jpg Задля посилення оборони столиці України Президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення генерала Миколи Жирнова головою К...
Суспільство 01 березня 2022, 14:25 (Електронні Вісті)
Ярославський: Ми обов язково відновимо наше місто, обіцяю Ярославський: Ми обов'язково відновимо наше місто, обіцяю
Президент Металіста звернувся до мешканців міста, яке зазнає значних обстрілів по мирному населенню з боку РФ.
Футбол 01 березня 2022, 14:25 (football.ua)
Український воротар Годзюр покинув Урал Український воротар Годзюр покинув Урал
Кіпер розірвав контракт з клубом.
Футбол 01 березня 2022, 14:44 (football.ua)
Ламела повернувся у загальну групу після ушкодження Ламела повернувся у загальну групу після ушкодження
Аргентинський хавбек повернувся до тренувань.
Футбол 01 березня 2022, 14:52 (football.ua)
Продукти, які допоможуть активно працювати протягом усього дня Продукти, які допоможуть активно працювати протягом усього дня
Щоб поліпшити функціональні можливості головного мозку необхідно постійно приймати продукти, що мають всі корисні речовини для хорошої роботи гол...
Здоров'я 01 березня 2022, 15:23 (e-news.com.ua)
У Харкові через обстріл та бомбардування постраждало 87 житлових будинків У Харкові через обстріл та бомбардування постраждало 87 житлових будинків
Десятки будинків у різних районах Харкова постраждали від обстрілу. В Індустріальному районі: вул.. Бібліка, вул.. Велика Кільцева, вул.. Сергія...
Події 01 березня 2022, 09:28 (glavnoe.ua)
Росія своїми обстрілами тиснула на Україну під час переговорів, — Зеленський Росія своїми обстрілами тиснула на Україну під час переговорів, — Зеленський
Президент Володимир Зеленський заявив, що переговори з Росією пройшли на тлі безперервного обстрілу, на його думку, так РФ намагається тиснути на...
Політика 01 березня 2022, 10:32 (glavnoe.ua)
Буяльський: Пишаюсь нашою армією, ми обов’язково переможемо! Буяльський: Пишаюсь нашою армією, ми обов’язково переможемо!
Українець поділився думкам щодо ситуації в країні.
Футбол 01 березня 2022, 09:11 (football.ua)
Нерес: Повернулися додому завдяки Чеферіну, Мораєсу і УАФ Нерес: Повернулися додому завдяки Чеферіну, Мораєсу і УАФ
Бразилець поділився інформацією щодо свого перебування.
Футбол 01 березня 2022, 09:48 (football.ua)
Розкрито секрети гарного погруддя Розкрито секрети гарного погруддя
Гордість кожної жінки – гарне, шикарне погруддя! Однак наш спосіб життя часом дається взнаки, зокрема, прояви ми помічаємо на бюсті. Щоб жіночі г...
Здоров'я 01 березня 2022, 11:46 (e-news.com.ua)
Болгарські легіонери залишили Чорноморець 2Болгарські легіонери залишили Чорноморець
Два гравці вже покинули клуб.
Футбол 01 березня 2022, 11:00 (football.ua)
Рігобер Сонг став головним тренером Камеруну Рігобер Сонг став головним тренером Камеруну
Африканська команда призначила нового керманича.
Футбол 01 березня 2022, 11:00 (football.ua)
Кривцов: Покидьки, перемога буде за нами! Слава Україні! Кривцов: Покидьки, перемога буде за нами! Слава Україні!
Футболіст висловився щодо війни в Україні.
Футбол 01 березня 2022, 11:27 (football.ua)
Воронін розірвав контракт з московським Динамо Воронін розірвав контракт з московським Динамо
Українець не буде процювати у країні, яка окупувала Україну.
Футбол 01 березня 2022, 11:54 (football.ua)
На Черниговщину зашли белорусские войска, – Суспільне На Черниговщину зашли белорусские войска, – Суспільне
На территории Черниговской области находятся белорусские оккупанты, которые недавно зашли в область.
Події 01 березня 2022, 12:08 (glavnoe.ua)
В Черниговскую область вошли белорусские войска В Черниговскую область вошли белорусские войска
Все выезды из Чернигова заминированы.
Україна 01 березня 2022, 12:51 (Зеркало недели)
Українські футболісти записали відеозвернення на підтримку країни Українські футболісти записали відеозвернення на підтримку країни
Гравці донесли всьому світу правду.
Футбол 01 березня 2022, 13:03 (football.ua)
Вербич: Українці! Україно! Ми вас чекаємо в ЄС Вербич: Українці! Україно! Ми вас чекаємо в ЄС
Гравець зізнався, що вірить у перемогу України над окупантом.
Футбол 01 березня 2022, 13:24 (football.ua)
Аллегрі — про матч із Фіорентіною: В захисті вийдуть молоді хлопці Аллегрі — про матч із Фіорентіною: В захисті вийдуть молоді хлопці
Наставник Ювентуса висловився щодо майбутнього півфінального матчу Кубка Італії.
Футбол 01 березня 2022, 13:46 (football.ua)
Хмара тегів