Архів новин 

новини: 24 січня 2022 у рубриці:  

Анчелотті – про матч з Ельче: Зазвичай такі матчі закінчуються поразкою

Наставник "
Футбол 24 січня 2022, 08:58 (football.ua)

ООС: 7 обстрілів з початку доби, російські найманці застосували великий калібр ООС: 7 обстрілів з початку доби, російські найманці застосували великий калібр
Станом на 17 годину 23 січня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 7 порушень режиму припинення вогню, повідомляє прес-центр штабу ООС...
Події 24 січня 2022, 07:51 (glavnoe.ua)
Продукт, який може спричинити безпліддя у жінок Продукт, який може спричинити безпліддя у жінок
Фахівці виявили основний фактор, що гальмує розвиток жіночності і надає негативний вплив на перебіг вагітності, як передає Інтернет-видання для д...
Здоров'я 24 січня 2022, 05:44 (e-news.com.ua)
Стало відомо, якими препаратами лікуватимуть в Україні хворих на коронавірус Стало відомо, якими препаратами лікуватимуть в Україні хворих на коронавірус
Для ефективного лікування хворих на коронавірусну інфекцію в МОЗ затвердили чотири медичні препарати. Також оновлено медичні протоколи.
Здоров'я 24 січня 2022, 06:47 (NeBoley.com.ua)
Лікарі пояснили, чому прострочена косметика є небезпечною для здоров’я людей Лікарі пояснили, чому прострочена косметика є небезпечною для здоров’я людей
Простроченою косметикою не можна користуватися. Лікарі пояснили, чому прострочена косметика є небезпечною для здоров’я людей. Простроченою косме...
Здоров'я 24 січня 2022, 07:37 (e-news.com.ua)
Усі санкції проти РФ матимуть наслідки для ФРН - Шольц Усі санкції проти РФ матимуть наслідки для ФРН - Шольц
Канцлер Німеччини пропонує принцип пропорційності.
Світ 24 січня 2022, 00:09 (Зеркало недели)
Сербія - Україна 1:6 Відео голів та огляд матчу Сербія - Україна 1:6 Відео голів та огляд матчу
Пропонуємо до вашої уваги найкращі моменти зустрічі.
Футбол 24 січня 2022, 00:06 (football.ua)
Прем єр Нової Зеландії відмінила власне весілля Прем'єр Нової Зеландії відмінила власне весілля
Прем'єр-міністр Нової Зеландії Джасінда Ардерн скасувала власне весілля після того, як оголосила про перехід країни на новий, найвищий рівень обм...