Архів новин 

новини: 12 січня 2020 у рубриці:  

Шальке домовився про оренду Тодібо

Француз близький до переходу в німецький клуб.
Футбол 12 січня 2020, 23:03 (football.ua)

На Донбасі три обстрілу з початку доби, втрат немає На Донбасі три обстрілу з початку доби, втрат немає
Протягом поточної доби збройні формування РФ тричі порушували режим припинення вогню. Противник обстріляв наші позиції з мінометів калібру 82 мм,...
Події 12 січня 2020, 21:58 (glavnoe.ua)
Хаві відмовився очолити  Хаві відмовився очолити "
До кінця сезону фахівець бажає залишитися в Катарі.
Спорт 12 січня 2020, 19:46 (ТСН.ua)
Атрофічний фарингіт: лікування, причини, симптоми Атрофічний фарингіт: лікування, причини, симптоми
Атрофічний фарингіт є хронічне запальне захворювання слизової оболонки глотки. Поширеність у дорослих становить 5% всіх патологій ЛОР-органів. То...
Здоров'я 12 січня 2020, 16:29 (e-news.com.ua)
Более 400 гвардейцев присягнули на верность Украине по всей стране Более 400 гвардейцев присягнули на верность Украине по всей стране
В эти выходные в 13 воинских частях Национальной гвардии более 400 военнослужащих поклялись служить, защищать и быть верными народу Украины.
Суспільство 12 січня 2020, 15:57 (glavnoe.ua)
Іммобіле вирвався в лідери гонки за Золоту бутсу Іммобіле вирвався в лідери гонки за Золоту бутсу
Італійський нападник не припиняє радувати результативністю.
Футбол 12 січня 2020, 15:18 (football.ua)
Челсі підписав юного норвежця Фіабему Челсі підписав юного норвежця Фіабему
Форвард продовжить кар'єру в лондонському клубі.
Футбол 12 січня 2020, 14:14 (football.ua)
Аталанта оголосила про перехід кальдарій Аталанта оголосила про перехід кальдарій
Бергамаскі посилили лінію оборони захисником Мілана.
Футбол 12 січня 2020, 14:12 (football.ua)
5 продуктів для свіжого дихання 5 продуктів для свіжого дихання
Позбутися неприємного присмаку допоможе свіжа зелень. Освіжити дихання завжди можна за допомогою жувальної гумки або спеціального спрея для порож...
Здоров'я 12 січня 2020, 13:08 (e-news.com.ua)
Втрата ваги при діабеті покращує емоційний стан Втрата ваги при діабеті покращує емоційний стан
Серед пацієнтів з другим типом діабету дієта, спрямована на схуднення, незалежно від її складу, покращує психологічний стан, включаючи депресію, ...
Здоров'я 12 січня 2020, 12:04 (e-news.com.ua)
Два сейви Луніна в серії пенальті, що вивели Вальядолід в 1/16 Кубка Іспанії Два сейви Луніна в серії пенальті, що вивели Вальядолід в 1/16 Кубка Іспанії
Голкіпер Вальядоліда Андрій Лунін допоміг своїй команді вийти в наступний раунд.
Футбол 12 січня 2020, 11:01 (football.ua)
Штаб: в ООС 4 обстрела, без потерь Штаб: в ООС 4 обстрела, без потерь
За минувшие сутки, 11 января, вооруженные формирования РФ на востоке Украины четыре раза нарушили режим прекращения огня.
Політика 12 січня 2020, 10:03 (glavnoe.ua)
Молекулярні «швейцари» допоможуть в лікуванні ожиріння Молекулярні «швейцари» допоможуть в лікуванні ожиріння
Жирові клітини в нашому організмі заповнені краплями, покритими молекулами, які діють, як швейцари готелю: ці «швейцари» контролюють доступ кліти...
Здоров'я 12 січня 2020, 09:55 (e-news.com.ua)
Українські фахівці отримали доступ до  Українські фахівці отримали доступ до "
0111. jpeg Українські фахівці, які прибули до Ірану для участі в розслідуванні обставин трагедії з літаком рейсу PS752 авіакомпанії " Про це пов...
Катастрофи 12 січня 2020, 08:51 (Електронні Вісті)
Рейна попрощався з Міланом Рейна попрощався з Міланом
Голкіпер Мілана Пепе Рейна, швидше за все, продовжить кар'єру в Астон Віллі.
Футбол 12 січня 2020, 08:49 (football.ua)
Анальгетики запобігають інфекції сечовивідних шляхів Анальгетики запобігають інфекції сечовивідних шляхів
Приблизно 50% жінок протягом свого життя стикаються з інфекціями сечовивідних шляхів (ІМП). У 20-40% з цих жінок інфекції періодично повторюютьс...
Здоров'я 12 січня 2020, 06:35 (e-news.com.ua)
Гвардіола: Необхідно знову створювати команду, але інакше Гвардіола: Необхідно знову створювати команду, але інакше
Менеджер Сіті розповів про плани на майбутнє.
Футбол 12 січня 2020, 05:24 (football.ua)
Внутрішньовенне введення вакцини БЦЖ допоможе при лікуванні туберкульозу Внутрішньовенне введення вакцини БЦЖ допоможе при лікуванні туберкульозу
Мільйони людей щорічно стають жертвами туберкульозу, незважаючи на те, що медичні організації намагаються підвищити показники імунізації проти ць...
Здоров'я 12 січня 2020, 03:08 (e-news.com.ua)
Обамеянг: Я не хотів зіграти так грубо Обамеянг: Я не хотів зіграти так грубо
Форвард Арсеналу П'єр-Емерік Обамеянг приніс вибачення потерпілому футболістові.
Футбол 12 січня 2020, 02:05 (football.ua)
Відновлення менструації після пологів Відновлення менструації після пологів
Це питання починає хвилювати абсолютно всіх жінок після пологів. Коли і через, скільки відновиться цикл, чому це залежить, чи пов'язано це з лакт...