Архів новин 

новини: 20 березня 2018 у рубриці:  

Ігуаїн - про повернення в збірну: Передаю привіт своїм критикам

Нападаючий Ювентуса Гонсало Ігуаїн радий знову надіти футболку національної команди Аргентини.
Футбол 20 березня 2018, 08:26 (football.ua)

Ще одна країна заявила про готовність «злитися» з ЧС-2018 Ще одна країна заявила про готовність «злитися» з ЧС-2018
Слідом за Великобританією бойкот мундіалю планує оголосити Ісландія.
Росія 20 березня 2018, 08:23 (JustMedia)
Ліон можуть відсторонити від єврокубків через поведінку уболівальників Ліон можуть відсторонити від єврокубків через поведінку уболівальників
Ліону можуть загрожувати серйозні санкції через фанатів.
Футбол 20 березня 2018, 07:57 (football.ua)
Карпін - кандидат на пост спортивного директора Сосьєдаду Карпін - кандидат на пост спортивного директора Сосьєдаду
Реал Сосьєдад веде пошуки спортивного директора.
Футбол 20 березня 2018, 07:52 (football.ua)
Заради перемоги  рад . Розкрилася неприваблива правда олімпійського "золота" баскетболістів СРСР Заради перемоги "рад". Розкрилася неприваблива правда олімпійського "золота" баскетболістів СРСР
Збірна Радянського Союзу з баскетболу здобула "золото" Олімпійських ігор 1972 року в Мюнхені завдяки втручанню генерального секретаря Міжнародної...
Суспільство 20 березня 2018, 01:42 (glavnoe.ua)
Медики знайшли нове корисне властивостей сиру Медики знайшли нове корисне властивостей сиру
Харчова цінність сиру давно доведена.
Здоров'я 20 березня 2018, 01:55 (NeBoley.com.ua)
Скандинави ополчилися на Росію через Скрипаля Скандинави ополчилися на Росію через Скрипаля
Істерія навколо отруєння колишнього російського шпигуна розширює свою географію.
Політика 20 березня 2018, 06:42 (YTPO.ru)
Роналду досі не домовився з податковою про закриття кримінальної справи Роналду досі не домовився з податковою про закриття кримінальної справи
Юристи футболіста запропонували оплатити тільки штраф. Їх умови не прийняті.
Спорт 20 березня 2018, 07:12 (ТСН.ua)
Політолог: Поки українці фантазують на тему повернення Криму, росіяни працюють Політолог: Поки українці фантазують на тему повернення Криму, росіяни працюють
Щодо карт України без Криму, які почали масово спливати останнім часом на ТБ, пише у Фейсбуці політолог, викладач КНУ імені Тараса Шевченка Петро...
Політика 20 березня 2018, 07:12 (glavnoe.ua)
Макаревич про госпропаганде в Росії: Вони реально перетворюють людей в злісних дебілів Макаревич про госпропаганде в Росії: Вони реально перетворюють людей в злісних дебілів
Госпропаганда в сучасній Росії нагадує роботу з двадцять п'ятим кадром, який перетворює людей в злісних дебілів.
Суспільство 20 березня 2018, 07:43 (glavnoe.ua)
Федеріка Могеріні - владі України: Хочемо більше рішучості Федеріка Могеріні - владі України: Хочемо більше рішучості
Європейський Союз закликав Україну більш рішуче продовжувати реформи і боротьбу з корупцією.
Політика 20 березня 2018, 07:43 (glavnoe.ua)
Цей продукт просто необхідний людям з високим тиском Цей продукт просто необхідний людям з високим тиском
Дослідження показало, що сочевиця - дуже корисна крупа.
Здоров'я 20 березня 2018, 00:16 (NeBoley.com.ua)
Бутко: Саудівська Аравія та Японія - команди дуже хорошого рівня Бутко: Саудівська Аравія та Японія - команди дуже хорошого рівня
Захисник Шахтаря Богдан Бутко вважає збірні Саудівської Аравії і Японії, з якими збірна України проведе товариські матчі, хорошими суперниками.
Футбол 20 березня 2018, 00:16 (football.ua)
Медики розповіли про унікальні властивості насіння льону Медики розповіли про унікальні властивості насіння льону
Встановлено, що очищення організму насінням льону корисно для здоров'я.
Здоров'я 20 березня 2018, 00:38 (NeBoley.com.ua)
Депа: Мені не вистачає стабільності, щоб стати кращим в світі Депа: Мені не вистачає стабільності, щоб стати кращим в світі
Півзахисник Ліона Мемфіс Депай розповів, чого йому не вистачає, щоб стати кращим в світі.
Футбол 20 березня 2018, 00:55 (football.ua)
Коноплянка: Давно не отримував ігрову практику, тому самовіддача буде стовідсоткова Коноплянка: Давно не отримував ігрову практику, тому самовіддача буде стовідсоткова
Півзахисник збірної України Євген Коноплянка розповів, що він дуже мотивований взяти участь в товариських матчах проти Саудівської Аравії і Японі...
Футбол 20 березня 2018, 00:55 (football.ua)
М ята знижує у жінок ріст волосся на обличчі і ногах М'ята знижує у жінок ріст волосся на обличчі і ногах
Вживання чаю з м'ятою може допомогти знизити надмірний ріст волосся (гірсутизм) у жінок.
Здоров'я 20 березня 2018, 01:01 (NeBoley.com.ua)
Зінченко: Потрібно виправляти вокальні здібності в Україні, я не можу тягнути все на своїй спині Зінченко: Потрібно виправляти вокальні здібності в Україні, я не можу тягнути все на своїй спині
Півзахисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко зазначив, що збірна України викластися на 100% в товариських матчах проти Саудівської Аравії і Япон...
Футбол 20 березня 2018, 01:17 (football.ua)
Кабальєро: Хочу виграти Кубок Англії Кабальєро: Хочу виграти Кубок Англії
Голкіпер Челсі Віллі Кабальєро заявив, що він має намір додати до свого кабінету трофеїв ще й Кубок Англії.
Футбол 20 березня 2018, 01:30 (football.ua)
Гендиректор телеканалу ATR пояснив, чому треба дозволити окупантам добудувати міст в Крим Гендиректор телеканалу ATR пояснив, чому треба дозволити окупантам добудувати міст в Крим