Архів новин 

новини: 28 січня 2018 у рубриці:  

Німецькі курди протестують проти політики Ердогана

У німецькому місті Кельн на вулиці вийшли тисячі курдів із закликами до турецького президента Раджеп Ердогану припинити бойову операцію в сирійському місті Афрін.
Суспільство 28 січня 2018, 08:29 (УРА-Информ)

Прощай, Попелюшка! Прощай, Попелюшка!
Людмила Сенчина народилася в 1950 році в родині сільської вчительки і директора будинку культури. Від предків - українців, циган і молдаван - нар...
Світські хроніки 28 січня 2018, 08:24 (Life-News.Ru)
Біль у м язах: причини і лікування Біль у м'язах: причини і лікування
Майже у кожної людини час від часу трапляються м'язові болі (біль у м'язах).
Здоров'я 28 січня 2018, 05:55 (NeBoley.com.ua)
У Києві невідомий відкрив стрілянину У Києві невідомий відкрив стрілянину
У Києві чоловік намагався довести свою правоту за допомогою травматичного пістолета. Про це передає відділ комунікації ГУ НП в Києві.
Події 28 січня 2018, 06:25 (УРА-Информ)
Україна завоювала срібло в біатлонному забігу в Італії Україна завоювала срібло в біатлонному забігу в Італії
У Ріднау в Італії українська спортсменка Ірина Варввіней вирвала переможний срібло в одиночному забігу на чемпіонаті Європи з біатлону. Про це пе...
Спорт 28 січня 2018, 07:51 (УРА-Информ)
Молоко має пити кожен Молоко має пити кожен
Про користь молока знали ще в давнину і називали цей напій життєвим соком. Наприклад, Авіценна вважав його найкращим продуктом для людини. І в да...
Здоров'я 28 січня 2018, 01:40 (e-news.com.ua)
Медова суміш для схуднення Медова суміш для схуднення
Ця суміш має дивовижні властивості зменшувати обсяг талії, виводити з організму шлаки і зміцнювати імунітет. Суміш готується ввечері перед сном....
Здоров'я 28 січня 2018, 01:36 (e-news.com.ua)
 Візантійські ігрища . У Раді Європи пішли на підлість щодо України "Візантійські ігрища". У Раді Європи пішли на підлість щодо України
Через те, що Росія не заплатила членський внесок в розмірі близько 50 млн євро до Ради Європи, в організації пояснюють працівникам, що зарплати н...
Політика 28 січня 2018, 03:08 (glavnoe.ua)
У Німеччині винайшли літаючу ванну У Німеччині винайшли літаючу ванну
Два молодих винахідника з Німеччини - Йоханнес і Філіп Мікенбекер - придумали незвичайний транспортний засіб.
Бізнес 28 січня 2018, 03:58 (GIGAMIR)
Німецький політик порівняв санкції з  дохлої шкапою Німецький політик порівняв санкції з "дохлої шкапою"
У ФРН все частіше лунають заклики до скасування антиросійських санкцій.
Політика 28 січня 2018, 04:27 (YTPO.ru)
Невдалий фотошоп: іменитий глянець зробив Уїнфрі  трірукой , а Уізерспун -  треногой Невдалий фотошоп: іменитий глянець зробив Уїнфрі "трірукой", а Уізерспун - "треногой"
У Мережі активно обговорюють дивні фотографії з зірками.
Світські хроніки 28 січня 2018, 04:25 (ТСН.ua)
Чищення зубів захищає від захворювань серця Чищення зубів захищає від захворювань серця
Як показує нове дослідження, люди похилого віку, які пройшли через ретельну чистку зубів, можливо, мають знижену ймовірність інфаркту або інсульт...
Здоров'я 28 січня 2018, 05:12 (NeBoley.com.ua)
Серия А. Анонс 22-го тура: Пора менять лидера? 2Серия А. Анонс 22-го тура: Пора менять лидера?
Football.ua представляет анонс матчей двадцать второго тура чемпионата Италии, которые состоятся в воскресенье, 28 января.
Футбол 28 січня 2018, 04:20 (football.ua)
Спортивний арбітражний суд розгляне  справу Динамо / Маріуполя  12 лютого Спортивний арбітражний суд розгляне "справу Динамо / Маріуполя" 12 лютого
Суд в наступному місяці винесе вердикт, чи повинні Маріуполь і Динамо зіграти матч 7-го туру УПЛ.
Футбол 28 січня 2018, 00:17 (football.ua)
Мойес: Вест Хем покарає Артур Масуаку за  огидну  червону картку Мойес: Вест Хем покарає Артур Масуаку за "огидну" червону картку
Головний тренер "молотобійців" Девід Мойес прокоментував видалення Артура Артур Масуаку в поєдинку проти Вігана.
Футбол 28 січня 2018, 00:17 (football.ua)
Луценко розглядає можливість легалізації вогнепальної зброї Луценко розглядає можливість легалізації вогнепальної зброї
Генеральний прокурор Юрій Луценко стверджує, що в країні потрібно почати процес легалізації вогнепальної зброї. Про це він розповів в інтерв'ю жу...
Політика 28 січня 2018, 00:35 (УРА-Информ)
У Києві в автобусі помер чоловік - ЗМІ У Києві в автобусі помер чоловік - ЗМІ
Загиблим нібито виявився водій того ж автопарку, який прямував на роботу. Він знаходився в кабіні автобуса разом з водієм, який був за кермом.
Київ 28 січня 2018, 00:41 (Корреспондент.net)
Сімеоне: Гайтан і Фернандес можуть піти Сімеоне: Гайтан і Фернандес можуть піти
Головний тренер Атлетика Дієго Сімеоне розповів, що відразу два футболісти можуть покинути його команду взимку.
Футбол 28 січня 2018, 00:41 (football.ua)
Ювентус зацікавлений у трансфері Карраско Ювентус зацікавлений у трансфері Карраско
"Бьянко-нері" вивчають можливість підписання півзахисника Атлетіко Яннік Карраско.
Футбол 28 січня 2018, 00:35 (football.ua)
Вільярреал і Сосьєдад забили шість м ячів на двох Вільярреал і Сосьєдад забили шість м'ячів на двох
Зустріч Вільярреала і Сосьєдаду принесла глядачам 6 забитих м'ячів і звитягу "підводників" - 4: 2.
Футбол 28 січня 2018, 00:28 (football.ua)
Баварія - Хоффенхайм 5: 2 Відео голів та огляд матчу Баварія - Хоффенхайм 5: 2 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд поєдинку між Баварією і Хоффенхаймом.
Футбол 28 січня 2018, 01:00 (football.ua)
Шипшина: корисні властивості Шипшина: корисні властивості
Користь шипшини Користь від плодів шипшини дуже велика, в них дуже багато корисних вітамін, шипшина цією властивістю корисний, як передає Інтерне...