Архів новин 

новини: 21 вересня 2017 у рубриці:  

Екс-воротар МЮ приєднався до Бернлі

Бернлі уклав контракт до кінця сезону з голкіпером Андерсом Ліндегором.
Футбол 21 вересня 2017, 15:25 (football.ua)

НБУ продав на аукціоні акцій на суму 27 млн ??доларів НБУ продав на аукціоні акцій на суму 27 млн ??доларів
Національний банк України продав 27 млн ??доларів на сьогоднішньому валютному аукціоні. Про це передає офіційний портал НБУ.
Економіка 21 вересня 2017, 15:20 (УРА-Информ)
Суд міста Полтава заарештував депутата Миргородського міськради Суд міста Полтава заарештував депутата Миргородського міськради
Жовтневий районний суд міста Полтави у четвер, 21 вересня обрав запобіжний захід депутату Миргородської міської ради від Радикальної партії Ляшко...
Суспільство 21 вересня 2017, 14:45 (УРА-Информ)
Ультрас  Карпат  влаштували масові безлади і вдарили Федецького Ультрас "Карпат" влаштували масові безлади і вдарили Федецького
Футболістам не вдалося заспокоїти своїх уболівальників.
Спорт 21 вересня 2017, 15:12 (ТСН.ua)
Samsung лідирує на ринку смартфонів з OLED-дисплеями Samsung лідирує на ринку смартфонів з OLED-дисплеями
Samsung Electronics лідирує по продажах смартфонів з OLED-дисплеями на найбільших ринках. Ситуація може змінитися з виходом iPhone X. Про це пові...
Технології 21 вересня 2017, 15:12 (InternetUA)
Для кожної хвороби - своє ароматичне масло Для кожної хвороби - своє ароматичне масло
Побороти застуду допоможуть і ароматичні масла, які можна купити в будь-якій аптеці.
Здоров'я 21 вересня 2017, 15:18 (NeBoley.com.ua)
Заняття для малюка Заняття для малюка
У родині, де росте маленька дитина завжди повно турбот. Кожен чимось зайнятий, все що -то роблять і кудись поспішають. На жаль, серед життєвої су...
Здоров'я 21 вересня 2017, 14:08 (e-news.com.ua)
Під Києвом знайшли цех з виробництва підробленого пива відомих брендів Під Києвом знайшли цех з виробництва підробленого пива відомих брендів
Обладнання, сировина та продукція вилучені.
Київ 21 вересня 2017, 14:21 (Корреспондент.net)
Жінка, яка потрапила під колеса столичного трамвая, померла в кареті швидкої Жінка, яка потрапила під колеса столичного трамвая, померла в кареті швидкої
Жінка, яка в середу ввечері, 20 вересня, разом з сином потрапила під колеса трамвая №8, померла.
Київ 21 вересня 2017, 14:34 (УРА-Информ)
Ман Сіті і Челсі загрожує трансферний бан Ман Сіті і Челсі загрожує трансферний бан
Переходи молодих гравців до 18 років в Манчестер Сіті і Челсі викликають питання у ФІФА.
Футбол 21 вересня 2017, 14:31 (football.ua)
На Миколаївщині жінка облилася бензином і підпалила себе На Миколаївщині жінка облилася бензином і підпалила себе
Постраждалу з серйозними травмами доставили в лікарню.
Події 21 вересня 2017, 14:27 (Корреспондент.net)
 В Україні все йде добре , - голова делегації Європарламенту Даріуш Росаті "В Україні все йде добре", - голова делегації Європарламенту Даріуш Росаті
250286483. jpg Європейський Союз відзначає прогрес реформ в Україні і готовий всебічно підтримувати Україну в питаннях внутрішніх реформ, захисту...
Суспільство 21 вересня 2017, 14:20 (Електронні Вісті)
Ризики сучасних пологів Ризики сучасних пологів
Що може бути природніше пологів? Готуючись до них, переважна більшість майбутніх мам сподіваються, що благополучно проведуть на світ здорового, м...
Здоров'я 21 вересня 2017, 14:20 (NeBoley.com.ua)
З будівлі КМДА громадян евакуюють через  мінування З будівлі КМДА громадян евакуюють через "мінування"
Правоохоронцям столиці 21-го вересня зателефонував невідомий і сказав про мінування будівлі КМДА.
Київ 21 вересня 2017, 14:40 (УРА-Информ)
Бензема продовжить кар єру в  Реалі Бензема продовжить кар'єру в "Реалі"
Футбольний бомбардир Карім Бензема продовжить свій контракт з "Реалом" в 2019 році. Про це передає офіційний сайт клубу.
Футбол 21 вересня 2017, 13:09 (УРА-Информ)
Лікування аменореї: поради Лікування аменореї: поради
Лікування хворих первинною аменореєю має бути комплексним, етапним, етіологічним, індивідуальним і патогенетично обгрунтованим. Мета гормональної...
Здоров'я 21 вересня 2017, 13:09 (e-news.com.ua)
На Харківщині поліція вилучила у місцевого жителя арсенал зброї На Харківщині поліція вилучила у місцевого жителя арсенал зброї
У Харківській області правоохоронці конфіскували у місцевого жителя цілий арсенал зброї.
Події 21 вересня 2017, 13:25 (УРА-Информ)
Депутати не хочуть працювати в четвер до вичерпання порядку денного Депутати не хочуть працювати в четвер до вичерпання порядку денного
Народні депутати не хочуть у четвер, 21 вересня, не хочуть працювати без перерв.
Політика 21 вересня 2017, 13:22 (УРА-Информ)
У Львові сталося потрійне ДТП: троє постраждалих У Львові сталося потрійне ДТП: троє постраждалих
На даний момент вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження.
Події 21 вересня 2017, 13:19 (УРА-Информ)
В Умані на хабарі попався депутат В Умані на хабарі попався депутат
Служба безпеки України взяла під варту депутата Уманської міської ради. Про це передає прес-служба відомства.
Події 21 вересня 2017, 13:14 (УРА-Информ)
Буличов: Нічию з Дніпром треба забувати Буличов: Нічию з Дніпром треба забувати
Захисник Металіст одна тисяча дев'ятсот двадцять п'ять Юрій Буличов розповів про підготовку до матчу другої ліги проти Миру.
Футбол 21 вересня 2017, 13:39 (football.ua)
Армія Іраку розпочала операцію зі звільнення одного з останніх опорних пунктів ІГІЛ Армія Іраку розпочала операцію зі звільнення одного з останніх опорних пунктів ІГІЛ
Прем'єр-міністр Хайдер аль-Абаді Іраку заявив, що військовослужбовці цієї країни почали операцію зі звільнення від бойовиків терористичної органі...
Події 21 вересня 2017, 13:37 (УРА-Информ)
Прокуратура розповіла про деталі розкрадання земель на Азовському морі Прокуратура розповіла про деталі розкрадання земель на Азовському морі
Генеральний прокурор України Юрій Луценко розповів про те, як була розкрита схема розкрадань земель заповідника Бірючого близько Азовського моря.
Суспільство 21 вересня 2017, 13:46 (УРА-Информ)
Синоптики попередили про грози та сильний вітер Синоптики попередили про грози та сильний вітер
У четвер, 21 вересня, в окремих областях України синоптики очікують сильні дощі та грози.
Суспільство 21 вересня 2017, 13:39 (УРА-Информ)
Тереза ??Мей закликає світову спільноту посилити боротьбу з тероризмом Тереза ??Мей закликає світову спільноту посилити боротьбу з тероризмом
Прем'єр-міністр Великобританії Тереза ??Мей заявила, що Великобританія залишається стійкою в своїй боротьбі з тероризмом. Про це вона сказала в с...
Політика 21 вересня 2017, 13:37 (УРА-Информ)
Число жителів України за липень скоротилася на 11 тисяч Число жителів України за липень скоротилася на 11 тисяч
В Україні продовжує зменшуватися кількість населення. Так, по соостоянію на перше серпня 2017 року було зафіксовано 42 млн 456 тис. людина.
Суспільство 21 вересня 2017, 13:55 (УРА-Информ)
 Шахтар  може змінити футбольну прописку "Шахтар" може змінити футбольну прописку
Причиною може стати закриття аеропорту в Харкові.
Спорт 21 вересня 2017, 13:55 (ТСН.ua)
В новом выпуске  Мира наизнанку  зрители увидят японскую свадьбу Дмитрия Комарова В новом выпуске "Мира наизнанку" зрители увидят японскую свадьбу Дмитрия Комарова
Сегодня в 22:00 на "1+1" зрители получат новую порцию ярких впечатлений об экзотической Японии.
Світські хроніки 21 вересня 2017, 13:52 (ТСН.ua)
Мэрия столицы эвакуирована из-за сообщения о мине Мэрия столицы эвакуирована из-за сообщения о мине
Спецслужбы обследуют первый и второй этажи здания.
Київ 21 вересня 2017, 13:50 (Корреспондент.net)
Хмара тегів