Архів новин 

новини: 16 вересня 2017 у рубриці:  

Хет-трик Агуеро допоміг Манчестер Сіті розгромити Уотфорд

Підопічні Хосепа Гвардіоли покомизитися над Уотфордом, відправивши в його ворота шість сухих м'ячів (6: 0).
Футбол 16 вересня 2017, 19:53 (football.ua)

Агуеро забив свій 200-й гол в європейських чемпіонатах Агуеро забив свій 200-й гол в європейських чемпіонатах
Форвард Манчестер Сіті Серхіо Агуеро відзначився хет-триком у матчі Прем'єр-ліги проти Уотфорда.
Футбол 16 вересня 2017, 19:47 (football.ua)
Грузин намагався вивезти росіянку з Туреччини в валізі Грузин намагався вивезти росіянку з Туреччини в валізі
Громадянин Грузії спробував незаконно провезти на територію країни з Туреччини росіянку. Митники виявили жінку в валізі, повідомляє турецьке аген...
Події 16 вересня 2017, 19:41 (glavnoe.ua)
За півроку хакери викрали у японців півмільйона доларів в криптовалюта За півроку хакери викрали у японців півмільйона доларів в криптовалюта
В результаті все більш широкого поширення криптовалюта в Японії з початку 2017 року різко зросла кількість кіберзлочинів. Про це повідомляє Nikke...
Технології 16 вересня 2017, 19:37 (InternetUA)
Бундесліга: Баварія розгромила Майнц, виїзні перемоги Шальке і Аугсбурга Бундесліга: Баварія розгромила Майнц, виїзні перемоги Шальке і Аугсбурга
Відбувся ряд матчів чемпіонату Німеччини.
Футбол 16 вересня 2017, 19:32 (football.ua)
Осина талія: поради Осина талія: поради
Мета - домогтися того, щоб ваша талія стала тонкою, чуттєвою і спокусливою. Постарайтеся виключити з вашого раціону шоколад і пудинги, пийте поб...
Здоров'я 16 вересня 2017, 19:28 (e-news.com.ua)
Кліматотерапія - спосіб загального оздоровлення організму Кліматотерапія - спосіб загального оздоровлення організму
Серед природних лікувально-профілактичних чинників найбільш універсальним є природно-кліматичні умови різних регіонів. Погода є стан метеорологіч...
Здоров'я 16 вересня 2017, 18:18 (e-news.com.ua)
АПЛ: Кристал Пелас програв п ятий матч поспіль АПЛ: Кристал Пелас програв п'ятий матч поспіль
Кристал Пелас продовжив серію поразок і під керівництвом нового менеджера Роя Ходжсона, поступившись Саутгемптон з мінімальним рахунком - 0: 1.
Футбол 16 вересня 2017, 18:33 (football.ua)
Молочна дієта може запобігти астму Молочна дієта може запобігти астму
Вчені Голландського Національного Інституту Охорони здоров'я проаналізували дієту приблизно 3000 дітей у віці 2-х років. Вони виявили, що до 3-х ...
Здоров'я 16 вересня 2017, 18:31 (e-news.com.ua)
Наомі Кемпбелл здивувала несподіваним талантом Наомі Кемпбелл здивувала несподіваним талантом
Супермодель Наомі Кемпбелл взяла участь в осінній рекламної кампанії «H & M», для зйомок якої вирушила в Токіо і заспівала караоке. Шведський ма...
Шоу-бізнес 16 вересня 2017, 18:44 (tv.ua)
Кристал Пелас встановив історичний антирекорд англійського футболу Кристал Пелас встановив історичний антирекорд англійського футболу
Кристал Пелас став першою командою в історії вищих дивізіонів англійського футболу, яка програла перші п'ять матчів нового сезону і не забила жод...
Футбол 16 вересня 2017, 18:42 (football.ua)
Хет-трик Старенького і автогол Михайличенко в огляді матчу Олександрія - Сталь Хет-трик Старенького і автогол Михайличенко в огляді матчу Олександрія - Сталь
Представляємо відеоогляд поєдинку чемпіонату України між Олександрією і Сталлю.
Футбол 16 вересня 2017, 18:57 (football.ua)
Глава Кабміну закликав суворо покарати винних у загибелі дітей під час пожежі в Одесі Глава Кабміну закликав суворо покарати винних у загибелі дітей під час пожежі в Одесі
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман дав доручення головам Одеської облдержадміністрації знайти винних у пожежі муніципального дитячого озд...
Суспільство 16 вересня 2017, 19:14 (УРА-Информ)
Чи може здорова їжа пошкодити зуби Чи може здорова їжа пошкодити зуби
У вас раптово з'являються каріозні порожнини, і ви не можете з'ясувати - від чого вони виникають? Дантисти можуть відповісти вам, і вони кажуть, ...
Здоров'я 16 вересня 2017, 19:08 (e-news.com.ua)
Моха: Динамо не так швидка команда, як Шахтар Моха: Динамо не так швидка команда, як Шахтар
Хавбек Олімпіка Моха дав інтерв'ю напередодні поєдинку проти київського Динамо.
Футбол 16 вересня 2017, 16:31 (football.ua)
Манчестер Сіті зацікавлений в Милинкович-Савича Манчестер Сіті зацікавлений в Милинкович-Савича
Півзахисник Лаціо Сергій Милинкович-Савич потрапив в сферу інтересів Манчестер Сіті.
Футбол 16 вересня 2017, 16:41 (football.ua)
Денис Олійник тренується з Олімпіком Денис Олійник тренується з Олімпіком
Донецький Олімпік провів передматчеве тренування напередодні зустрічі з київським Динамо.
Футбол 16 вересня 2017, 16:59 (football.ua)
Відкликання ліцензії у  Югри  викликав паніку на банківському ринку Відкликання ліцензії у "Югри" викликав паніку на банківському ринку
Таку точку зору висловив доктор економічних наук Михайло Делягін, слова якого наводить Infox.
Економіка 16 вересня 2017, 16:55 (YTPO.ru)
Дженніфер Лоуренс йде з кіно Дженніфер Лоуренс йде з кіно
Голлівудська актриса Дженніфер Лоуренс заявила, що має намір на два роки покинути кінематограф. Про це зірка повідомила в ефірі ранкового телешо...
Шоу-бізнес 16 вересня 2017, 16:46 (tv.ua)
Ярмоленко зізнався, що його більше все вразило в  Боруссії : у нас ти особливо не напружуєшся Ярмоленко зізнався, що його більше все вразило в "Боруссії": у нас ти особливо не напружуєшся
Андрій каже, що з кожним днем ??почувається впевненіше в новому колективі.
Спорт 16 вересня 2017, 16:43 (ТСН.ua)
Світлична в Парижі запропонувала посилити європейське співробітництво Світлична в Парижі запропонувала посилити європейське співробітництво
Глава Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична бере участь в засіданні Бюро Конгресу регіональних влад Ради Європи, - інформує прес-служба...
Політика 16 вересня 2017, 17:11 (glavnoe.ua)
Понад 600 днів Україна живе без російського газу Понад 600 днів Україна живе без російського газу
Майже два роки Україна живе без російського газу, і в кінці 2017 року році збільшиться видобуток власного. Про це повідомив прем'єр-міністр Волод...
Економіка 16 вересня 2017, 17:11 (glavnoe.ua)
У Харківському саду Шевченка з явилася світиться інсталяція У Харківському саду Шевченка з'явилася світиться інсталяція
"Інсталяція у вигляді світних метеликів, зайчиків і квіточок заробила 15 вересня в саду ім. Шевченко ", - повідомили в прес-службі Харківської мі...
Суспільство 16 вересня 2017, 17:32 (glavnoe.ua)
Леванте і Валенсія переможця не виявили Леванте і Валенсія переможця не виявили
У наповненому боротьбою Левантійському дербі перевага не залишилося ні за однією з команд.
Футбол 16 вересня 2017, 17:28 (football.ua)
Не помиліться у виборі косметики Не помиліться у виборі косметики
Косметичні прилавки переливаються всіма кольорами веселки; велика кількість реклами косметики не дозволяє розслабитися: тільки склав якесь уявлен...
Здоров'я 16 вересня 2017, 17:26 (e-news.com.ua)
Інтер і Наполі поборються за Алькасера Інтер і Наполі поборються за Алькасера
Нападникам Барселони зацікавилися два клуби з Серії А.
Футбол 16 вересня 2017, 17:43 (football.ua)
Овочі - вороги раку простати Овочі - вороги раку простати
Чи може раціон харчування, що включає велику кількість овочів, значно знизити ризик захворювання на рак простати? На це питання в своєму огляді с...
Здоров'я 16 вересня 2017, 17:40 (e-news.com.ua)
Мората: Ще минулого літа пообіцяв Конте, що перейду в Челсі Мората: Ще минулого літа пообіцяв Конте, що перейду в Челсі
Нападаючий Челсі Альваро Мората зізнався, що він був близький до переходу в лондонський клуб ще влітку 2016 року, коли в результаті повернувся в ...
Футбол 16 вересня 2017, 17:56 (football.ua)
Шаран: У Пашаєва була підозра на струс мозку Шаран: У Пашаєва була підозра на струс мозку
Головний тренер Олександрії Володимир Шаран прокоментував перемогу в чемпіонаті над Сталлю.
Футбол 16 вересня 2017, 18:13 (football.ua)
Україна не планує обмежувати експорт м яса, - Гройсман Україна не планує обмежувати експорт м'яса, - Гройсман
Глава українського правітельсвта заявив, що Україна зовсім не планує обмежувати експорт м'яса.
Економіка 16 вересня 2017, 18:11 (УРА-Информ)
Хмара тегів