Архів новин 

новини: 23 серпня 2017 у рубриці:  

У парку "Перемога" відкрили фестиваль плаваючих клумб

23 серпня о столичному парку "Перемога" було відкрито виставку, що складається з 12-ти плаваючих клумб.
Київ 23 серпня 2017, 17:25 (УРА-Информ)

У Києві під Апеляційним судом запалили шини з вимогою розслідувати справи Майдану У Києві під Апеляційним судом запалили шини з вимогою розслідувати справи Майдану
У Києві під Апеляційним судом зібрався мітинг з вимогою розслідувати справи Майдану і притягнути винних до відповідальності. Відомо, що в цей час...
Київ 23 серпня 2017, 17:18 (УРА-Информ)
Кравчук розповів, як Кремль намагався захопити Україну мирним шляхом Кравчук розповів, як Кремль намагався захопити Україну мирним шляхом
Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що президент Російської Федерації Володимир Путін намагався захопити Україну мирним шляхом.
Політика 23 серпня 2017, 16:55 (glavnoe.ua)
Чарівні властивості цитрусових Чарівні властивості цитрусових
За міфами, в саду дочок Ночі - Гесперид росли золоті яблука. В цей заморський сад був спрямований Геркулес, щоб зробити один зі своїх подвигів, в...
Здоров'я 23 серпня 2017, 16:47 (e-news.com.ua)
Захисник Олімпіка викликаний в збірну Конго Захисник Олімпіка викликаний в збірну Конго
Захисник Олімпіка Владис-Емерсон іллой-айєт владіс-еммерсон отримав виклик в збірну Конго.
Футбол 23 серпня 2017, 17:14 (football.ua)
Потемкинскую лестницу Одессы накрыли флагом Украины Потемкинскую лестницу Одессы накрыли флагом Украины
potemk. jpg На Приморском бульваре Одессы стартовал девятый Вышиванковый фестиваль. Об этом сообщает "Думская". читать дальше
Суспільство 23 серпня 2017, 17:07 (Електронні Вісті)
Вітвіцька в рожевому пальто і Тарабарова в косухе першими побачили  На драйві Вітвіцька в рожевому пальто і Тарабарова в косухе першими побачили "На драйві"
Зірки відвідали допрем'єрний показ комедійного екшену.
Світські хроніки 23 серпня 2017, 15:15 (ТСН.ua)
Енді Рубін зібрався лікувати залежність від смартфонів смартфонами Енді Рубін зібрався лікувати залежність від смартфонів смартфонами
Штучний інтелект в майбутньому дозволить приборкати людську залежність від смартфонів, впевнений творець Android і засновник стартапу Essential Е...
Технології 23 серпня 2017, 15:40 (InternetUA)
Борис Акунін: Росія перейшла на нову стадію існування? Борис Акунін: Росія перейшла на нову стадію існування?
З приводу нічного арешту Кирила Серебренникова. Міжнародно резонансні арешти людей такого рівня у нас відбуваються тільки з санкції, а то і з пря...
Політика 23 серпня 2017, 15:54 (glavnoe.ua)
Популярні моделі посвітили оголеними грудьми на провокаційних фотографіях Популярні моделі посвітили оголеними грудьми на провокаційних фотографіях
Аня Рубік і Магдалена Фраковяк долучилися до раніше започаткованому флешмобу.
Світські хроніки 23 серпня 2017, 15:54 (ТСН.ua)
ФІФА розслідує скаргу Неймара про несплату йому Барселоною бонусу ФІФА розслідує скаргу Неймара про несплату йому Барселоною бонусу
ФІФА почала розслідування у справі про невиплату Барселоною бонусу за лояльність екс-форварду клубу Неймар.
Футбол 23 серпня 2017, 16:04 (football.ua)
Харчування матері і здоров я дитини Харчування матері і здоров'я дитини
Експерименти, проведені на мишах, свідчать про те, що тривалість життя може бути пов'язана з харчуванням матері під час вагітності, такі дані вче...
Здоров'я 23 серпня 2017, 16:32 (e-news.com.ua)
Матюїді: Хочу скористатися шансом, який мені надав Юве Матюїді: Хочу скористатися шансом, який мені надав Юве
Новобранець туринського Ювентуса планує домогтися великого успіху в стані "старої синьйори".
Футбол 23 серпня 2017, 16:42 (football.ua)
На Крещатике открылась выставка вооружения и военной техники На Крещатике открылась выставка вооружения и военной техники
tehnika. jpg На Крещатике открылась выставка вооружения и военной техники по случаю 26-й годовщины независимости Украины. читать дальше
Суспільство 23 серпня 2017, 16:35 (Електронні Вісті)
Американські вчені вивели нову, більш точну формулу для розрахунку максимальної частоти серцевих скорочень у жінок Американські вчені вивели нову, більш точну формулу для розрахунку максимальної частоти серцевих скорочень у жінок
Показник максимальної ЧСС використовується для вибору оптимальних навантажень при спортивних тренуваннях, а також для оцінки реакції серцево-суди...
Здоров'я 23 серпня 2017, 14:28 (e-news.com.ua)
Фавр розкритикував Балотеллі за дії в матчі проти Наполі Фавр розкритикував Балотеллі за дії в матчі проти Наполі
Головний тренер Ніцци Люсьєн Фавр був незадоволений поведінкою свого нападника Маріо Балотеллі.
Футбол 23 серпня 2017, 14:04 (football.ua)
Кабмін планує створити спеціальну структуру для закупівлі ліків Кабмін планує створити спеціальну структуру для закупівлі ліків
Міністр охорони здоров'я Уляна Супрун розповів про те, що наша країна незабаром перейде на 100% закупівлю ліків через українську структуру в 2019...
Суспільство 23 серпня 2017, 13:55 (УРА-Информ)
Користувачі розкритикували оголену Мерайю Кері через фотошоп: Прийми своє тіло або вирушай в зал Користувачі розкритикували оголену Мерайю Кері через фотошоп: Прийми своє тіло або вирушай в зал
У Мережі активно обговорюють останню фотосесію співачки для видання Paper.
Світські хроніки 23 серпня 2017, 13:55 (ТСН.ua)
Володимир Кличко:  Спорт навчив мене тому, чого не зміг би жоден університет в світі Володимир Кличко: "Спорт навчив мене тому, чого не зміг би жоден університет в світі"
Український боксер підвів загальний підсумок власної кар'єри.
Спорт 23 серпня 2017, 14:25 (ТСН.ua)
Верняєв виграв ще 3 медалі Всесвітньої Універсіади Верняєв виграв ще 3 медалі Всесвітньої Універсіади
В активі українця 5 нагород.
Спорт 23 серпня 2017, 14:19 (ТСН.ua)
Як псоріаз вплинув на сідниці Кім Кардашьян? Як псоріаз вплинув на сідниці Кім Кардашьян?
Світська левиця, учасниця реаліті-шоу «Сімейство Кардашьян» - Кім Кардашьян зізналася, що таки збільшила сідниці. В одному з недавніх інтерв'ю в...
Шоу-бізнес 23 серпня 2017, 14:17 (tv.ua)
Ожиріння в дитячому віці залишається нерозпізнаним Ожиріння в дитячому віці залишається нерозпізнаним
Батьки часто не помічають проблем із зайвою вагою у своїх дітей. Через те, що таких дітей стає все більше, їх вид стає звичним, і дорослі часто н...
Здоров'я 23 серпня 2017, 14:47 (e-news.com.ua)
Еволюція білкових молекул триває Еволюція білкових молекул триває
Федір Кондрашов і Інна Поволоцкая, співробітники Центру регуляції генома в Барселоні, впевнені: еволюція білкових молекул триває, через 3,5 мілья...
Здоров'я 23 серпня 2017, 14:51 (NeBoley.com.ua)
На Уралі придумали, як спростити систему електронної ветеринарної сертифікації На Уралі придумали, як спростити систему електронної ветеринарної сертифікації
Для цього ветспециалистов пропонують освоїти планшети.
Суспільство 23 серпня 2017, 14:47 (JustMedia)
Серебренникову запросили домашній арешт Серебренникову запросили домашній арешт
Басманний суд Москви визначить на час слідства запобіжний захід художньому керівникові "Гоголь-центру", підозрюваному в розтраті і привласненні 6...