Архів новин 

новини: 29 липня 2017 у рубриці:  

ЦРУ розробило віруси для злому Mac і Linux

Новий витік даних розкриває механізми шпигунства за користувачами популярного ПО. Але, як і в попередніх публікаціях про хакерську програму ЦРУ, не наводяться конкретні механізми усунення проблем.
Технології 29 липня 2017, 18:04 (InternetUA)

ПСЖ випередив Тоттенхем у боротьбі за талановитого аргентинця ПСЖ випередив Тоттенхем у боротьбі за талановитого аргентинця
Захисник Естудіантес Хуан Фойт продовжить кар'єру в паризькому клубі.
Футбол 29 липня 2017, 17:45 (football.ua)
Samsung Pay може заробити на пристроях сторонніх виробників Samsung Pay може заробити на пристроях сторонніх виробників
Платіжний сервіс Samsung Pay може заробити на пристроях сторонніх виробників. Про відповідні плани компанії Samsung розповіли журналісти авторите...
Технології 29 липня 2017, 16:54 (InternetUA)
Корабель ВМС США відкрив попереджувальний вогонь біля катерів Ірану Корабель ВМС США відкрив попереджувальний вогонь біля катерів Ірану
Корабель Військово-морських сил Сполучених Штатів Америки зробив попереджувальні постріли в безпосередній близькості до патрульних судам Ірану. В...
Події 29 липня 2017, 16:49 (УРА-Информ)
Усман Дембеле: Мене не цікавлять чутки Усман Дембеле: Мене не цікавлять чутки
Півзахисник дортмундської Боруссії Усман Дембеле не має наміру залишати клуб.
Футбол 29 липня 2017, 17:00 (football.ua)
Еволюція збільшила бюсти і зменшила пеніси Еволюція збільшила бюсти і зменшила пеніси
І все це відбулося за останні п'ятдесят років. Вчені відзначили подібні зміни - зменшення статевих органів чоловіків і збільшення грудей жінок в ...
Здоров'я 29 липня 2017, 17:37 (NeBoley.com.ua)
Трамп призначив нового главу своєї адміністрації Трамп призначив нового главу своєї адміністрації
Вчора ввечері, 28 липня, Дональд Трамп призначив нового главу президентської адміністрації.
Політика 29 липня 2017, 15:47 (УРА-Информ)
Зінченко в найближчі години може стати гравцем Наполі Зінченко в найближчі години може стати гравцем Наполі
Український півзахисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко близький до оренди в Наполі.
Футбол 29 липня 2017, 15:41 (football.ua)
Стартап творця Android покинув ще один ключовий співробітник Стартап творця Android покинув ще один ключовий співробітник
Заснована творцем Android Енді Рубіним компанія Essential втратила ще одного, вже третього за рахунком, ключового співробітника. Лірон Дамір, яки...
Технології 29 липня 2017, 16:18 (InternetUA)
Протизапальні препарати можуть уповільнювати загоєння м язів Протизапальні препарати можуть уповільнювати загоєння м'язів
Нове дослідження, проведене на тварин, ставить під питання загальноприйняту тактику лікування ушкодження м'язів, наприклад, при спортивний травма...
Здоров'я 29 липня 2017, 16:13 (NeBoley.com.ua)
Вільна торгівля між Україною та Канадою запрацює через 3 дня Вільна торгівля між Україною та Канадою запрацює через 3 дня
Угода про вільну торгівлю між Канадою та Україною вступить чинності 1 серпня.
Економіка 29 липня 2017, 16:32 (УРА-Информ)
Стоунз: Прикро підводити товаришів по команді і самого себе Стоунз: Прикро підводити товаришів по команді і самого себе
Захисник Манчестер Сіті Джон Стоунз не надто задоволений минулим сезоном в своєму виконанні.
Футбол 29 липня 2017, 16:24 (football.ua)
Шоу «Сюрприз, сюрприз!» Дарує океан в подарунок Шоу «Сюрприз, сюрприз!» Дарує океан в подарунок
На телеканалі СТБ йдуть зйомки наймасштабнішого проекту осені - Сюрприз, сюрприз!. Його творці і ведуча Маша Єфросиніна готують глядачам і героям...
Шоу-бізнес 29 липня 2017, 16:42 (tv.ua)
Хачериди: Объясните, какая польза от Коллины? Хачериди: Объясните, какая польза от Коллины?
Защитник Динамо Евгений Хачериди раскритиковал работу куратора судейского корпуса Украины Пьерлуиджи Коллины.
Футбол 29 липня 2017, 16:36 (football.ua)
Операції по зниженню ваги продовжують життя Операції по зниженню ваги продовжують життя
За результатами двох клінічних досліджень, проведених в США і Європі, пацієнти, яким провели операції по корекції ваги мають більше шансів на дов...
Здоров'я 29 липня 2017, 13:35 (NeBoley.com.ua)
Почеттіно: Не знаю, чому все так зациклені на Тоттенхемі Почеттіно: Не знаю, чому все так зациклені на Тоттенхемі
Головний тренер Тоттенхема Маурісіо Почеттіно прокоментував слова колеги з Челсі - Антоніо Конте, поміркувати про сильні сторони і трансферної ва...
Футбол 29 липня 2017, 13:33 (football.ua)
Джон Бредлі вдячний своїй зовнішності Джон Бредлі вдячний своїй зовнішності
З перших серій довгоочікуваного 7-го сезону серіалу Гра престолів глядачі вже знають, що в Вестеросі настала зима, на Залізному троні панує підст...
Світські хроніки 29 липня 2017, 13:59 (tv.ua)
Пьолі: Весіно коштує стільки ж, скільки і Матюїді Пьолі: Весіно коштує стільки ж, скільки і Матюїді
Головний тренер Фіорентини Стефано Пьолі вірить, що за його півзахисника Матіаса Весіно Інтер повинен заплатити солідні гроші.
Футбол 29 липня 2017, 14:16 (football.ua)
Сталася аварія на ТЕЦ в Білій Церкві Сталася аварія на ТЕЦ в Білій Церкві
В результаті аварії на Білоцерківської ТЕЦ витекла одна тонна сірчаної кислоти.
Події 29 липня 2017, 14:12 (УРА-Информ)
10 яскравих цитат зухвалої Камерон Діас 10 яскравих цитат зухвалої Камерон Діас
Чертовка Камерон Діас потрапила на кіноекран випадково: одного разу прийшовши в офіс свого агента, дівчина побачила на його столі сценарій фільму...
Шоу-бізнес 29 липня 2017, 14:28 (tv.ua)
Наскільки поновлення важливі для власників смартфонів? Наскільки поновлення важливі для власників смартфонів?
75% споживачів зацікавлені в отриманні навіть самих незначних оновлень для своїх смартфонів. Про це стало відомо за результатами опитування, пров...
Технології 29 липня 2017, 15:07 (InternetUA)
Пожежа в готелі в Туреччині: є постраждалі Пожежа в готелі в Туреччині: є постраждалі
Сьогодні, 29 липня, вранці в п'ятизірковому готелі в Анталії спалахнула пожежа.
Події 29 липня 2017, 14:56 (УРА-Информ)
Розроблено новий препарат для лікування ревматоїдного артриту Розроблено новий препарат для лікування ревматоїдного артриту
Національний інститут здоров'я і клінічних випробувань (NICE) схвалив пременися нового лікарського препарату MabThera для лікування ревматоїдного...
Здоров'я 29 липня 2017, 15:30 (NeBoley.com.ua)
8 характеристик Тома Харді на самого себе 8 характеристик Тома Харді на самого себе
Хто знає, може бути британський актор Том Харді і правда стане наступним Джеймсом Бондом. Ну а поки режисер Крістофер Нолан раз по раз збиває з п...
Шоу-бізнес 29 липня 2017, 15:26 (tv.ua)
Неймар повідомив про рішення піти у ПСЖ в день сутички з Семеду - ЗМІ Неймар повідомив про рішення піти у ПСЖ в день сутички з Семеду - ЗМІ
Бразильський нападаючий Барселони Неймар вирішив перейти в ПСЖ.
Футбол 29 липня 2017, 15:18 (football.ua)
Осінь: кращий час для красивої шкіри Осінь: кращий час для красивої шкіри
Восени багато хто усвідомлює, що час, проведений влітку на сонце, сумно позначилося на зовнішньому вигляді. «Передозування ультрафіолету прискорю...
Здоров'я 29 липня 2017, 15:13 (NeBoley.com.ua)
Биометрический паспорт можно заказать через iGov Биометрический паспорт можно заказать через iGov
Отримати біометричний паспорт через iGov тепер можна ще в семи містах України. Інтернет-послуга запрацювала у Львові, Рівному, Херсоні, Харкові,...
Суспільство 29 липня 2017, 14:26 (glavnoe.ua)
Челсі - Інтер: Батшуайі і Мората виходять в старті Челсі - Інтер: Батшуайі і Мората виходять в старті
Стали відомі заявочних листів команд на поєдинок Міжнародного кубка чемпіонів між Челсі і Інтером.
Футбол 29 липня 2017, 15:38 (football.ua)
Пулішіч: У Боруссії Д прекрасні шанси на перемогу в Бундеслізі Пулішіч: У Боруссії Д прекрасні шанси на перемогу в Бундеслізі
Півзахисник дортмундської Боруссії Крістіан Пулішіч впевнений, що його команді під силу перервати гегемонію Баварії в Бундеслізі.
Футбол 29 липня 2017, 15:35 (football.ua)
Хмара тегів
Новости на русском