Архів новин 

новини: 22 червня 2017 у рубриці:  

"Не любите одностатеві шлюби і татуювання?" Мозгова дала цінну пораду українцям

Олена Мозгова підказала, як реагувати на те, що не подобається.
Суспільство 22 червня 2017, 04:21 (Обозреватель)

Суглоби страждають від комп ютерної мишки Суглоби страждають від комп'ютерної мишки
Ті, хто багато годин проводить біля комп'ютера, стурбовані проблемою випромінювання, чистять клавіатуру, побоюючись бактерій, страждають через те...
Здоров'я 22 червня 2017, 04:00 (e-news.com.ua)
Кремль готує в окупованому Криму масштабну провокацію (+ документ) Кремль готує в окупованому Криму масштабну провокацію (+ документ)
Восени 2017 року керівництво Росії готує в рамках проведення Всесвітнього фестивалю молоді і студентів велику провокацію в окупованому Криму.
Політика 22 червня 2017, 02:25 (glavnoe.ua)
Военексперт: Росіян рве істерика від візиту Порошенка в США Военексперт: Росіян рве істерика від візиту Порошенка в США
«У соцмережах деякими коментаторами розганяється критика візиту Президента України в США. Не зовсім зрозумілий сенс критики. Напевно, хтось споді...
Політика 22 червня 2017, 02:22 (glavnoe.ua)
Кава покращує роботу мозку Кава покращує роботу мозку
Містять кофеїн напої позитивно впливають на роботу головного мозку. Особливо це стосується кави. Нове дослідження допомогло вченим з'ясувати, від...
Здоров'я 22 червня 2017, 03:24 (e-news.com.ua)
У РФ пояснили різницю між українцями і росіянами У РФ пояснили різницю між українцями і росіянами
Йдеться про психологічний стан народу, вважає Микола Полозов.
Політика 22 червня 2017, 03:45 (Обозреватель)
 Гопницький наїзд : Голишев ошелешив заявою про мотив дій Путіна в Україні "Гопницький наїзд": Голишев ошелешив заявою про мотив дій Путіна в Україні
Публіцист переконаний: вживати пишномовні слова по відношенню до діячів Кремля не слід.
Політика 22 червня 2017, 01:42 (Обозреватель)
Рятувальникам вдалося локалізувати займання на закарпатській звалищі Рятувальникам вдалося локалізувати займання на закарпатській звалищі
Станом на десяту годину вечора середи, 21 червня, рятувальникам вдалося локалізувати осередки загоряння на звалищі біля села Дубівка Іршавського ...
Суспільство 22 червня 2017, 01:39 (УРА-Информ)
У Гватемалі стався зсув, 11 людей загинули У Гватемалі стався зсув, 11 людей загинули
У середу, 21 червня, в Гватемалі після проливних дощів стався зсув.
Події 22 червня 2017, 02:11 (УРА-Информ)
Косметичні бестселери родом з Таїланду тепер і в Україні Косметичні бестселери родом з Таїланду тепер і в Україні
Що можна привезти з Таїланду? Отже, у вас на руках - квитки в чудовий Таїланд, ви озброїлися тисячами відгуків, десятками путівників і готові вир...
Здоров'я 22 червня 2017, 02:05 (NeBoley.com.ua)
Молодильні дріжджі: розквітаємо на очах Молодильні дріжджі: розквітаємо на очах
Хочеш схуднути і посвежеть? Тоді «їсть» побільше пивних дріжджів. Доведено, що вони є сильним стимулятором секреторної функції шлунка.
Здоров'я 22 червня 2017, 01:54 (NeBoley.com.ua)
Енергозберігаючі лампи можуть викликати почервоніння на шкірі Енергозберігаючі лампи можуть викликати почервоніння на шкірі
Занадто близьке розташування від енергозберігаючих ламп може призвести до виникнення почервоніння на шкірі через емісію ультрафіолетового світла,...
Здоров'я 22 червня 2017, 01:50 (NeBoley.com.ua)
За тиждень жителі Слов янська  подарували  шахраям майже 40 тисяч гривень За тиждень жителі Слов'янська "подарували" шахраям майже 40 тисяч гривень
Псевдобанкіри і поліцейські, інтернет продавці та покупці - саме цим особам «довіряють» громадяни свої гроші. Співробітники поліції постійно пров...
Технології 22 червня 2017, 01:45 (InternetUA)
Мексика - Нова Зеландія 2: 1 Відео голів та огляд матчу Мексика - Нова Зеландія 2: 1 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд матчу Кубка Конфедерації між Мексикою і Новою Зеландією.
Футбол 22 червня 2017, 01:40 (football.ua)
Apple допоможе IKEA випустити додаток доповненої реальності для шопінгу Apple допоможе IKEA випустити додаток доповненої реальності для шопінгу
Apple і IKEA працюють над додатком доповненої реальності, яке дозволить побачити, як річ буде виглядати у вас вдома. Майкл Вальдсгаард (Michael V...
Технології 22 червня 2017, 01:24 (InternetUA)
Відомий білок усуває біль у вісім разів ефективніше морфіну Відомий білок усуває біль у вісім разів ефективніше морфіну
Вчені з США і Фінляндії виявили, що давно відомий білок людських нервових клітин пригнічує біль у вісім разів ефективніше морфіну. Цим білком вия...
Здоров'я 22 червня 2017, 01:37 (NeBoley.com.ua)
США не слід дозволяти Росії і Китаю домінувати США не слід дозволяти Росії і Китаю домінувати
Заявили в Мінфіні Німеччини.
Росія 22 червня 2017, 01:33 (JustMedia)
Банки в травні видали рекордну кількість іпотечних кредитів Банки в травні видали рекордну кількість іпотечних кредитів
Обсяги видачі іпотеки в Росії в травні виросли на 35 відсотків.
Росія 22 червня 2017, 01:28 (JustMedia)
Вчені-медики обчислили смертельно небезпечну хворобу багатих жінок Вчені-медики обчислили смертельно небезпечну хворобу багатих жінок
До такого висновку прийшли медики з Великобританії і США. У дослідженні взяли участь жінки у віці від 15 до 39 років, які належали до різних соці...