Архів новин 

новини: 5 травня 2017 у рубриці:  

МНС на найближчі вихідні та свята посилює патрулі. Любителів смажити шашлики на природі і палити траву будуть нещадно штрафова

Рятувальники побоюються, що вітряна погода сприятиме поширенню природних пожеж.
Суспільство 05 травня 2017, 11:09 (JustMedia)

Які продукти вкрай небезпечно брати на пікнік Які продукти вкрай небезпечно брати на пікнік
У спекотну погоду кількість отруєнь різко зростає, причому інфекційне захворювання люди нерідко отримують після споживання продуктів, які вважали...
Здоров'я 05 травня 2017, 11:08 (NeBoley.com.ua)
Нафта продовжує дешевшати на зберігається надлишку сировини на ринку Нафта продовжує дешевшати на зберігається надлишку сировини на ринку
Brent дешевшала до 47,09 долара за барель вперше з 30 листопада 2016 року.
Економіка 05 травня 2017, 11:08 (Зеркало недели)
Юна харківська гімнастка привезла медалі з Португалії Юна харківська гімнастка привезла медалі з Португалії
В кінці квітня в Португалії пройшов щорічний Міжнародний турнір з художньої гімнастики AGN Cup 2017. Українські гімнастки в цьому році зібрали ба...
Спорт 05 травня 2017, 11:06 (glavnoe.ua)
Німецька контррозвідка: Питання про втручання у вибори в бундестаг вирішується в Кремлі Німецька контррозвідка: Питання про втручання у вибори в бундестаг вирішується в Кремлі
Іноземні держави, особливо Росія, можуть спробувати вплинути на хід виборів в німецький бундестаг. Про це заявив на конференції з кібербезпеки в ...
Політика 05 травня 2017, 11:04 (glavnoe.ua)
В Камишлові школярі побили продавця через краденого пива В Камишлові школярі побили продавця через краденого пива
Тепер їм загрожує до семи років колонії.
Події 05 травня 2017, 10:39 (JustMedia)
Дзадзен: Як італієць, я хворів би за Ювентус, але в Реалі грає мій брат Мората Дзадзен: Як італієць, я хворів би за Ювентус, але в Реалі грає мій брат Мората
Екс-нападник Ювентуса Сімоне Дзадзен, зараз грає за Валенсію, постане перед складним вибором, якщо Стара Синьйора зіграє в фіналі Ліги чемпіонів ...
Футбол 05 травня 2017, 11:00 (football.ua)
Мбаппе погодився на перехід в Реал - Marca Мбаппе погодився на перехід в Реал - Marca
Нападник Монако Кілліан Мбаппе вибрав мадридський Реал.
Футбол 05 травня 2017, 10:54 (football.ua)
Студентського лідера в Венесуелі застрелили під час зборів Студентського лідера в Венесуелі застрелили під час зборів
У Венесуелі убитий лідер студентського руху в політехнічному університеті штату Ансоатеги. Злочин було скоєно в місті Ель-Тигре. Активіст руху 28...
Світ 05 травня 2017, 10:54 (GIGAMIR)
Універсальний трав яний настій для оздоровлення органів шлунково-кишкового тракту Універсальний трав'яний настій для оздоровлення органів шлунково-кишкового тракту
Багато його добре знають і люблять звіробій звичайний - трав'яниста багаторічна рослина, яка вважається травою від дев'яноста дев'яти хвороб!.
Здоров'я 05 травня 2017, 10:48 (NeBoley.com.ua)
Вправи необхідні для діабетиків Вправи необхідні для діабетиків
Фізичне навантаження для поліпшення серцево-судинної системи і зміцнення м'язів необхідна кожній людині, в той час як люди, які страждають на цук...
Спорт 05 травня 2017, 11:00 (e-news.com.ua)
40 млн грн на рік втрачає столичний бюджет  на зубах киян  - експерт 40 млн грн на рік втрачає столичний бюджет "на зубах киян" - експерт
Щорічний збиток міського бюджету від неефективного використання коштів на утримання стоматологічної галузі столиці становить понад 40 млн. грн.
Суспільство 05 травня 2017, 10:55 (УРА-Информ)
З нардепів зняли 1,7 млн ??грн за прогули З нардепів зняли 1,7 млн ??грн за прогули
З заробітної плати народних депутатів з початку року було знято 1,7 млн ??грн за пропуски засідань Верховної Ради, повідомляє Комітет виборців Ук...
Економіка 05 травня 2017, 10:48 (glavnoe.ua)
Кім Чен Ин став костоломом Кім Чен Ин став костоломом
Вислухавши доповідь про пересування військ на півдні Корейського півострова, лідер КНДР віддав наказ артилеристам зберігати стан підвищеної боєго...
Політика 05 травня 2017, 10:57 (YTPO.ru)
У школі Мосула убитий 81 осіб У школі Мосула убитий 81 осіб
Ель-Вела піддалася масованому ракетному обстрілу. Загинули 34 чоловіки, 29 жінок і 18 дітей, які ховалися в будівлі навчального закладу через без...
Події 05 травня 2017, 09:23 (YTPO.ru)
До кінця року в США може завершитися суд у справі про гроші Лазаренка - заступник генпрокурора До кінця року в США може завершитися суд у справі про гроші Лазаренка - заступник генпрокурора
Гроші, виведені Лазаренко за кордон, можна буде повернути після суду.
Україна 05 травня 2017, 09:37 (Зеркало недели)
Терористи застосували міномети і бронетехніку на всіх напрямках зони АТО Терористи застосували міномети і бронетехніку на всіх напрямках зони АТО
Десять українських військових отримали поранення.
Україна 05 травня 2017, 09:33 (Зеркало недели)
Суд над Януковичем: процес пішов Суд над Януковичем: процес пішов
У четвер, 4 травня, починався заочний судовий процес над екс-президентом Віктором Януковичем за звинуваченням у державній зраді.
Політика 05 травня 2017, 09:33 (glavnoe.ua)
Аспасиев: Ми вже програвали Шахтарю, але в півфіналі граємо ми Аспасиев: Ми вже програвали Шахтарю, але в півфіналі граємо ми
Форвард Сельти Яго аспасиев прокоментував півфінальний поєдинок Ліги Європи проти Манчестер Юнайтед.
Футбол 05 травня 2017, 09:59 (football.ua)
Інтернет-шахраї обдурили роменчанку Інтернет-шахраї обдурили роменчанку
При спробі продати через інтернет взуття 18-річна дівчина не помітила, як натрапила на аферистів. А назвавши їм секретний код від своєї банківськ...
Технології 05 травня 2017, 09:56 (InternetUA)
iPhone 8 отримає ще одну нову бездротову технологію iPhone 8 отримає ще одну нову бездротову технологію
У лютому цього року аналітик KGI Securities Мін-Чі Куо заявив, що всі три нові телефони Apple, які дебютують в цьому році, отримають підтримку те...
Технології 05 травня 2017, 09:49 (InternetUA)
Гіггз - кандидат на пост головного тренера Міддлсбро Гіггз - кандидат на пост головного тренера Міддлсбро
Легендарний півзахисник Райан Гіггз може очолити Міддлсбро.
Футбол 05 травня 2017, 09:48 (football.ua)
При обстрілі школи в Мосулі загинула 81 людина При обстрілі школи в Мосулі загинула 81 людина
В Іраку на заході міста Мосул під ракетним вогнем виявилася місцева школа. В результаті інциденту загинули 34 чоловіки, 29 жінок і 18 дітей.
Події 05 травня 2017, 10:14 (УРА-Информ)
НБУ підвищив офіційний курс гривні до 26,48 грн / долар НБУ підвищив офіційний курс гривні до 26,48 грн / долар
Долар подешевшав на чотири копійки.
Економіка 05 травня 2017, 10:12 (Зеркало недели)
Серія А: п ять інтриг кінцівки Серія А: п'ять інтриг кінцівки
Football. ua аналізує ситуацію в італійському чемпіонаті.
Футбол 05 травня 2017, 10:08 (football.ua)
10 натуральних засобів для профілактики і лікування атеросклерозу 10 натуральних засобів для профілактики і лікування атеросклерозу
Профілактика атеросклерозу - це в першу чергу здоровий спосіб життя і дотримання рекомендацій лікаря.
Здоров'я 05 травня 2017, 10:33 (NeBoley.com.ua)
Україна збільшила запаси газу в ПСГ до 8,56 млрд куб Україна збільшила запаси газу в ПСГ до 8,56 млрд куб
Відбір блакитного палива в підземних сховищах України станом на третє травня збільшився до 8,565 млрд куб.
Економіка 05 травня 2017, 10:32 (УРА-Информ)
7 фактів про новий iPhone 8 від Тіма Кука 7 фактів про новий iPhone 8 від Тіма Кука
Звичайно, глава Apple Тім Кук не став розголошувати всіх подробиць щодо всіх можливостей майбутнього iPhone. Більш того, гендиректор всіляко закл...