Архів новин 

новини: 19 травня 2017 у рубриці:  

Ожиріння і вагітність

Жінки традиційно вельми педантично ставляться до своєї фігури: вираховують з'їдені за обідом калорії, ходять в тренажерні зали і час від часу за допомогою вимірювальної стрічки або вузьких джинсів визначають - чи не змінився обсяг їх талії.
Здоров'я 19 травня 2017, 18:44 (NeBoley.com.ua)

Хорхе Сампаолі: я не можу відмовити Аргентині Хорхе Сампаолі: я не можу відмовити Аргентині
Тренер Севільї Хорхе Сампаолі зізнався, що ні в якому разі не проігнорував би пропозицію очолити збірну Аргентини.
Футбол 19 травня 2017, 18:33 (football.ua)
Зайва вага кожного з батьків впливає на ризик ожиріння у дітей того ж статі Зайва вага кожного з батьків впливає на ризик ожиріння у дітей того ж статі
Вчені виявили тісний зв'язок між ожирінням матері і дочки і наявністю зайвої ваги у батька і сина, пише ВВС. У дослідженні взяли участь 226 сіме...
Здоров'я 19 травня 2017, 18:28 (e-news.com.ua)
Спінаццола: Я не готовий грати за Ювентус Спінаццола: Я не готовий грати за Ювентус
Півзахисник Леонардо Спінаццола, що належить Ювентусу, але грає в оренді за Аталанту, вважає, що повертатися в Турин йому рано.
Футбол 19 травня 2017, 18:23 (football.ua)
На Хмельниччині на території ферми виявили трупи 88 корів На Хмельниччині на території ферми виявили трупи 88 корів
У селі Віньківці, що на Хмельниччині, громадяни виявили 88 трупів корів.
Суспільство 19 травня 2017, 18:20 (УРА-Информ)
Полторак збільшив фінансування ресурсу Сил спецоперацій ЗСУ Полторак збільшив фінансування ресурсу Сил спецоперацій ЗСУ
Міністр оборони України Степан Полторак прийняв рішення збільшити фінансування Сил спеціальних операцій Збройних сил України.
Політика 19 травня 2017, 18:09 (УРА-Информ)
Новий троян заважає працювати користувачам PowerPoint Новий троян заважає працювати користувачам PowerPoint
В рамках публікації архіву ЦРУ, Wikileaks опублікувала опису хакерських інструментів AfterMidnight і Assassin. Незважаючи на свою простоту і уявн...
Технології 19 травня 2017, 17:03 (InternetUA)
Телеканал «Інтер» готує поетична вистава «По вулиці моєї ...» Телеканал «Інтер» готує поетична вистава «По вулиці моєї ...»
10 червня в Малому залі Палацу «Україна» телеканал Інтер і Театральна майстерня Миколи Рушковського представлять новий спільний проект - прем'єру...
Шоу-бізнес 19 травня 2017, 17:24 (tv.ua)
 Чорні  кампанії проти Рибалки виводять його в першу політичну лігу - експерт "Чорні" кампанії проти Рибалки виводять його в першу політичну лігу - експерт
Українське медіа простір надзвичайно насичено новинами, тому, дуже часто втрачається суть політичних меседжів і повісток.
Політика 19 травня 2017, 17:55 (Обозреватель)
Бесєдіна названий кращим молодим футболістом квітня в Україні Бесєдіна названий кращим молодим футболістом квітня в Україні
Кращим футболістом України квітня в категорії U-21 визнаний форвард "Динамо" і збірної Артем Бесєдін.
Футбол 19 травня 2017, 17:46 (УРА-Информ)
Зневоднення Криму як шлях до деокупацію? Зневоднення Криму як шлях до деокупацію?
Все йде до того, що Росія буде повертати Крим майже в такому ж вигляді, як в 1954 році - зневоднених і пустельним.
Політика 19 травня 2017, 17:43 (ТСН.ua)
Краса для бізнесу або бізнес для краси? Краса для бізнесу або бізнес для краси?
18 травня 2017 року вийшов новий випуск програми Open Case з Наталією Церковніковой на Першому Діловому телеканалі, гостем і, без перебільшення, ...
Суспільство 19 травня 2017, 18:04 (УРА-Информ)
Вітвіцька і Добриднєва похвалилися елегантними сукнями на світському заході Вітвіцька і Добриднєва похвалилися елегантними сукнями на світському заході
Зірки побували на відкритті corner дизайнера Анастасії Іванової.
Світські хроніки 19 травня 2017, 18:08 (ТСН.ua)
Украина увеличит финансирование Сил специальных операций Украина увеличит финансирование Сил специальных операций
Об этом заявил министр обороны Украины Степан Полторак на своей странице в соцсети:
Політика 19 травня 2017, 17:53 (glavnoe.ua)
Литва планує направити більше військових інструкторів в Україні Литва планує направити більше військових інструкторів в Україні
Держава Литви має намір продовжити співпрацю з вітчизняним Міністерством оборони. Зокрема, планується збільшити чисельність литовських військових...
Політика 19 травня 2017, 15:34 (УРА-Информ)
Правоохоронці Харкова затримали чотирьох донеччан за вчинення зухвалого злочину Правоохоронці Харкова затримали чотирьох донеччан за вчинення зухвалого злочину
Як повідомили в поліції Харківської області, 16 травня близько 12:00 в квартиру потерпілого прийшли двоє чоловіків і дві жінки у віці від 23 до 2...
Події 19 травня 2017, 15:31 (glavnoe.ua)
 Зоря  і  Чорноморець  до сих пір розбираються за гроші з Ліги Європи "Зоря" і "Чорноморець" до сих пір розбираються за гроші з Ліги Європи
Луганський клуб готовий йти до кінця в цій справі.
Спорт 19 травня 2017, 15:22 (ТСН.ua)
Президент ФІФА привітав Шахтар з чемпіонством Президент ФІФА привітав Шахтар з чемпіонством
У нинішньому сезоні Шахтар в десятий раз у своїй історії завоював титул чемпіона України.
Футбол 19 травня 2017, 15:46 (football.ua)
Автор  Доярки  і  червоногвардійці  прийшов до успіху з досить відвертій картиною Автор "Доярки" і "червоногвардійці" прийшов до успіху з досить відвертій картиною
Нетипова картина Олександра Дейнеки продана за рекордну суму на аукціоні MacDougall's.
Суспільство 19 травня 2017, 15:41 (Обозреватель)
Асенсио, Сауль, Бельерін і Денис Суарес зіграють на Євро U-21 Асенсио, Сауль, Бельерін і Денис Суарес зіграють на Євро U-21
Оголошено заявка молодіжної збірної Іспанії на молодіжний чемпіонат Європи.
Футбол 19 травня 2017, 16:53 (football.ua)
Леонардо Ді Капріо поповнив ряди холостяків Леонардо Ді Капріо поповнив ряди холостяків
Американський актор Леонардо Ді Капріо розлучився зі своєю коханою - 25-річною моделлю Ніною АГДА. За словами інсайдера, роман Леонардо і Ніни т...
Шоу-бізнес 19 травня 2017, 16:30 (tv.ua)
Українці щосили їдуть до Криму? У ДПС відповіли загарбникам мовою цифр Українці щосили їдуть до Криму? У ДПС відповіли загарбникам мовою цифр
Окупанти продовжують видавати бажане за дійсне.
Суспільство 19 травня 2017, 16:25 (Обозреватель)
Клопп: Буду радий, якщо моїм наступником стане Джеррард Клопп: Буду радий, якщо моїм наступником стане Джеррард
Німецький фахівець зазначив, що наставником мерсисайдців повинен стати Стівен Джеррард.
Футбол 19 травня 2017, 16:53 (football.ua)
Гнап і компанія продовжують безкарно поливати людей брудом Гнап і компанія продовжують безкарно поливати людей брудом
Програма "Слідство. Інфо "Дмитра Гнапа в черговий раз" сіла в калюжу "з навмисним поширенням" фейковий "сенсацій.
Суспільство 19 травня 2017, 16:03 (УРА-Информ)
У Росії масові проблеми з мобільним зв язком У Росії масові проблеми з мобільним зв'язком
Оператори дали пояснення.
Світ 19 травня 2017, 16:48 (Обозреватель)
У Донецькій області припинена робота КПВВ  Гнутове У Донецькій області припинена робота КПВВ "Гнутове"
З сьогоднішнього дня бойовики припинили пропуск через лінію розмежування навпаки контрольного пункту в'їзду-виїзду "Гнутове" в Донецькій області.
Події 19 травня 2017, 16:42 (УРА-Информ)
Годування грудьми робить жінку відважної Годування грудьми робить жінку відважної
Жінки, які годують дітей грудьми, в більшій мірі схильні агресивно захищати своїх дітей і себе в порівнянні з жінками, які годують дітей з пляшеч...