Архів новин 

новини: 1 грудня 2017 у рубриці:  

Поліція Житомирської області припинила діяльність підпільного цеху з обробки бурштину

У четвер ввечері, 30 листопада, поліція Житомирської області спільно з оперативниками обласного управління захисту економіки ліквідувала підпільний цех по обробка бурштину.
Суспільство 01 грудня 2017, 09:17 (УРА-Информ)

Сіетл розгромив Динамо Х юстон і вийшов у фінал МЛС Сіетл розгромив Динамо Х'юстон і вийшов у фінал МЛС
Сіетл Саундерс стали чемпіонами Західної конференції.
Футбол 01 грудня 2017, 09:06 (football.ua)
Які хвороби допоможе вилікувати виноград Які хвороби допоможе вилікувати виноград
Три місяці "виноградної дієти" значно поліпшили стан щурів з метаболічним синдромом Вживання винограду може допомогти захистити внутрішні органи ...
Здоров'я 01 грудня 2017, 08:37 (e-news.com.ua)
В Ірані стався землетрус магнітудою 5,9 В Ірані стався землетрус магнітудою 5,9
На південному сході Ірану в ніч на п'ятницю, 1 грудня, стався землетрус.
Суспільство 01 грудня 2017, 08:47 (УРА-Информ)
У Києві зіткнулися три автомобілі У Києві зіткнулися три автомобілі
У столиці в четвер увечері, 30 листопада, відбулося зіткнення відразу трьох машин.
Київ 01 грудня 2017, 09:01 (УРА-Информ)
В Івделі пожежники врятували з палаючого будинку двох осіб В Івделі пожежники врятували з палаючого будинку двох осіб
Площа спалаху склала 10 кв. метрів.
Події 01 грудня 2017, 08:58 (JustMedia)
Заробітки в Росії - це вибір між грошима і честю, - Ада Роговцева Заробітки в Росії - це вибір між грошима і честю, - Ада Роговцева
Народна артистка Ада Роговцева вважає, що гастролі українських зірок в Росії - це питання вибору. Кожен артист повинен вирішити, що для нього важ...
Мистецтво 01 грудня 2017, 07:41 (УРА-Информ)
Аудитор PwC почав приймати платежі в Bitcoin Аудитор PwC почав приймати платежі в Bitcoin
Як повідомляє The Wall Street Journal, PwC в Гонконзі прийняла платіж в Bitcoin, тому що все частіше працює зі стартапами, які залучені в кріпток...
Бізнес 01 грудня 2017, 07:55 (GIGAMIR)
Країни ОПЕК погодилися продовжити обмеження видобутку нафти на 2018 рік Країни ОПЕК погодилися продовжити обмеження видобутку нафти на 2018 рік
Учасники організації країн-експортерів нафти на зустрічі у Відні домовилися продовжити угоду про обмеження видобутку нафти до кінця 2018 року.
Економіка 01 грудня 2017, 07:51 (УРА-Информ)
Екс-воротар  Дніпра  може продовжити кар єру в  Шахтарі Екс-воротар "Дніпра" може продовжити кар'єру в "Шахтарі"
Український воротар стамбульського "Бешикташа" Денис Бойко швидше за все буде грати в донецькому "Шахтарі".
Футбол 01 грудня 2017, 08:17 (УРА-Информ)
В Україні перший зимовий день буде теплим, але місцями з сильними опадами В Україні перший зимовий день буде теплим, але місцями з сильними опадами
У п'ятницю, 1 грудня, погоду на більшу частину території України переміститься тепле повітря з Балкан.
Суспільство 01 грудня 2017, 08:11 (УРА-Информ)
У Первоуральске руйнування Білімбаевского заводу, побудованого в XVIII столітті, вилилося в уголовку У Первоуральске руйнування Білімбаевского заводу, побудованого в XVIII столітті, вилилося в уголовку
Невідомі особи в період з серпня по листопад 2017 року методично руйнували пам'ятник.
Суспільство 01 грудня 2017, 08:34 (JustMedia)
Нацбанк в п ятницю знову знизив курс гривні Нацбанк в п'ятницю знову знизив курс гривні
Національний банк України встановив на п'ятницю, 1 грудня 2017 року, офіційні курси валют на рівні:.
Економіка 01 грудня 2017, 08:28 (УРА-Информ)
Ман Сіті хоче продовжити Стерлінга Ман Сіті хоче продовжити Стерлінга
Півзахисник Рахім Стерлінг може продовжити угоду з клубом.
Футбол 01 грудня 2017, 08:26 (football.ua)
У новому контракті Маноласа з Ромою буде прописана сума відступних У новому контракті Маноласа з Ромою буде прописана сума відступних
Ромі вдалося узгодити новий контракт з центральним захисником Костас Манолас.
Футбол 01 грудня 2017, 01:11 (football.ua)
У Лондоні на різдвяному ярмарку вибухнув автомобіль У Лондоні на різдвяному ярмарку вибухнув автомобіль
У четвер ввечері, 30 листопада, на північному заході Лондона, де проходила різдвяна ярмарка, вибухнув автомобіль.
Події 01 грудня 2017, 01:07 (УРА-Информ)
США, Мексика і Канада подали спільну заявку на ЧС-2026 США, Мексика і Канада подали спільну заявку на ЧС-2026
США, Мексика і Канада подали спільну заявку на проведення чемпіонату світу 2026, але зіткнуться з конкуренцією з боку Марокко.
Футбол 01 грудня 2017, 01:14 (football.ua)
Регулярне споживання цього супу допомагає впоратися з гіпертонією Регулярне споживання цього супу допомагає впоратися з гіпертонією
До такого висновку прийшов Олександр Медіна-Ремон разом з колегами. Вони досліджували вплив супу на 3995 добровольцях. До речі, раніше вже було в...
Здоров'я 01 грудня 2017, 01:11 (NeBoley.com.ua)
Кабмін має намір витратити майже 4 млн грн на ремонт будівлі уряду Кабмін має намір витратити майже 4 млн грн на ремонт будівлі уряду
Про це сказано в системі державних закупівель ProZorro.
Бізнес 01 грудня 2017, 01:13 (GIGAMIR)
Україна витратить рекордну суму на обслуговування зовнішнього боргу - депутат Україна витратить рекордну суму на обслуговування зовнішнього боргу - депутат
Парламент може розглянути проект державного бюджету України на 2018 рік у другому читанні і в цілому на наступному пленарному тижні. Таку заяву з...
Бізнес 01 грудня 2017, 01:31 (GIGAMIR)
Знайдений універсальний спосіб продовження життя Знайдений універсальний спосіб продовження життя
Американські, британські та нідерландські вчені знайшли універсальний спосіб продовження життя організмів. Дослідження опубліковане в журналі Nat...
Здоров'я 01 грудня 2017, 01:20 (glavnoe.ua)
Які електромобілі воліють українці Які електромобілі воліють українці
Зовні ці автомобілі абсолютно нічим не відрізняються від своїх бензинових «родичів». Однак під їх капотом немає двигуна. Замість нього акумулятор...
Економіка 01 грудня 2017, 01:19 (glavnoe.ua)
випадання пуповини випадання пуповини
Найчастіше випадання пуповини зустрічається при багатоводді, передчасних пологах, неправильному положенні плода, при занадто довгою пуповині.
Здоров'я 01 грудня 2017, 03:45 (NeBoley.com.ua)
Які симптоми дисменореї Які симптоми дисменореї
До 60-75% жінок відчувають неприємні відчуття перед місячними і під час менструацій. Хворобливість менструації частіше відзначається у молодих ді...
Здоров'я 01 грудня 2017, 03:58 (NeBoley.com.ua)
гострий холецистит гострий холецистит
Гострий запальний процес жовчного міхура в медичній практиці носить назву холециститу. Це небезпечне захворювання відноситься до гострих хірургіч...
Здоров'я 01 грудня 2017, 05:29 (e-news.com.ua)
Які продукти харчування не слід вживати натщесерце Які продукти харчування не слід вживати натщесерце
Впевнені, що багато хто з цих продуктів ви їсте на сніданок. А як інакше? ! Ми так звикли починати день з теплою булочки, кава і апельсинового со...
Здоров'я 01 грудня 2017, 06:43 (e-news.com.ua)
Виразка шлунка і дванадцятипалої кишки Виразка шлунка і дванадцятипалої кишки
Патологічні зміни органів шлунково-кишкового тракту (шлунка і дванадцятипалої кишки - верхнього відділу тонких кишок), що виражаються в ураженні ...
Здоров'я 01 грудня 2017, 06:54 (e-news.com.ua)
Цей смачний продукт сприяють схудненню Цей смачний продукт сприяють схудненню
Фізіотерапевти Східного Іллінойського університету вважають, що фісташки допомагають позбутися від почуття голоду. У дослідженні взяли участь 140...
Здоров'я 01 грудня 2017, 06:51 (e-news.com.ua)
5 безпечних і корисних солодощів для здоров я 5 безпечних і корисних солодощів для здоров'я
Корисна для здоров'я солодка їжа дає організму сили, постачає м'язи і мозок необхідною енергією, покращує чуттєве сприйняття, як передає Інтернет...
Здоров'я 01 грудня 2017, 07:07 (e-news.com.ua)
Майк Тайсон може стати продюсером Майк Тайсон може стати продюсером
Знаменитий американський боксер Майк Тайсон розповів, чим планує зайнятися в майбутньому.
Бокс 01 грудня 2017, 07:07 (УРА-Информ)
Хмара тегів
Новости на русском