Архів новин 

новини: 20 листопада 2017 у рубриці:  

Біоручка для регенерації суглобів

Стовбурові клітини мають унікальну здатність відновлювати наші рідні тканини, проте застосовувати їх дуже непросто.
Здоров'я 20 листопада 2017, 13:08 (NeBoley.com.ua)

У Дніпрі сталася стрілянина біля супермаркету У Дніпрі сталася стрілянина біля супермаркету
За фактом стрілянини в Дніпрі зараз ведуться слідчі дії.
Події 20 листопада 2017, 13:08 (УРА-Информ)
У столиці затриманий дезертир У столиці затриманий дезертир
У листопаді 2017 р. дезертир конспіративно прибув до столиці України для вирішення своїх особистих питань.
Київ 20 листопада 2017, 13:05 (УРА-Информ)
Трамп нагадав про стіні з Мексикою після смерті прикордонника Трамп нагадав про стіні з Мексикою після смерті прикордонника
Президент США Дональд Трамп знову повідав про те, що американська держава має побудувати стіну на кордоні з Мексикою. Таку заяву глава США зробив...
Політика 20 листопада 2017, 12:59 (УРА-Информ)
Я прикинулася мертвою: Меріл Стріп зізналася в пережите насильство Я прикинулася мертвою: Меріл Стріп зізналася в пережите насильство
Голлівудська актриса Меріл Стріп, відома по головній ролі у фільмі «Диявол носить Prada», виступила з відвертою промовою на церемонії «Internatio...
Шоу-бізнес 20 листопада 2017, 12:56 (tv.ua)
Полісся звільнило тренера і вигнало всіх 11 футболістів основної команди Полісся звільнило тренера і вигнало всіх 11 футболістів основної команди
Головний тренер Полісся Едуард хаврусь був відправлений у відставку, при цьому команду покинули 11 гравців.
Футбол 20 листопада 2017, 12:47 (football.ua)
Фільм про Сенцової отримав нагороду на фестивалі документального кіно про права людини в Угорщині Фільм про Сенцової отримав нагороду на фестивалі документального кіно про права людини в Угорщині
Фільм російського виробництва про український політв'язня Олега Сенцової отримав нагороду на фестивалі документального кіно про права людини Verz...
Суспільство 20 листопада 2017, 12:42 (УРА-Информ)
В Європі навчилися лікувати важкий комбінований імунодефіцит В Європі навчилися лікувати важкий комбінований імунодефіцит
Європейське агентство лікарських засобів (EMEA) дозволило застосування революційного продукту для лікування важкого комбінованого імунодефіциту -...
Здоров'я 20 листопада 2017, 12:42 (NeBoley.com.ua)
Пенсії слідчих і прокурорів різко злетять Пенсії слідчих і прокурорів різко злетять
З 1 лютого 2018 року виплати співробітникам правоохоронних структур виростуть на 6-7 тисяч рублів.
Економіка 20 листопада 2017, 12:39 (YTPO.ru)
Через снігопади на Закарпатті оголосили штормове попередження Через снігопади на Закарпатті оголосили штормове попередження
У Закарпатській області, в результаті сильних снігопадів оголосили штормове попередження. Про це свідчать дані Закарпатського обласного центру з ...
Суспільство 20 листопада 2017, 12:34 (УРА-Информ)
Готівковий долар в понеділок піднявся до 26,77 гривень Готівковий долар в понеділок піднявся до 26,77 гривень
В обмінних пунктах України в понеділок, 20 листопада 2017 року, готівковий долар в продажу набрав копійку.
Економіка 20 листопада 2017, 12:30 (УРА-Информ)
Українці відмовилися розуміти мову Українці відмовилися розуміти мову
На мітингу в підконтрольній Києву Авдіївці жителі зажадали від влади говорити по-російськи.
Політика 20 листопада 2017, 12:27 (YTPO.ru)
Вікове зміна овалу обличчя: чи можна боротися з проблемою Вікове зміна овалу обличчя: чи можна боротися з проблемою
Більшість жінок стурбоване появою зморшок, як підлітки - появою вугрів. Але старіння шкіри проявляється не тільки в появі зморшок, а ще й у зміні...
Здоров'я 20 листопада 2017, 12:22 (e-news.com.ua)
У Ємені під час удару аравійської коаліції загинули десятки людей У Ємені під час удару аравійської коаліції загинули десятки людей
Через бомбардування ВПС коаліції на чолі з Саудівською Аравією в єменської провінції Ель-Джауф загинули щонайменше 11 мирних жителів, серед яких ...
Події 20 листопада 2017, 12:22 (УРА-Информ)
У Польщі заявили, що не мовчатимуть про  злочини  УПА У Польщі заявили, що не мовчатимуть про "злочини" УПА
Як заявив глава Інституту національної пам'яті Польщі Ярослав Шарек, Польща не може мовчати про "злочини" УПА проти поляків не мовчатимуть. Про ц...
Політика 20 листопада 2017, 12:19 (УРА-Информ)
Як Кім Кардашьян вдалося заробити 10 мільйонів доларів за добу? Як Кім Кардашьян вдалося заробити 10 мільйонів доларів за добу?
Американська світська левиця, телезірка і бізнес-леді Кім Кардашьян заробила понад 10 мільйонів доларів всього за один день. Таку небувалу суму ...
Шоу-бізнес 20 листопада 2017, 12:11 (tv.ua)
44-річну Кейт Бекінсейл застали за романтичними поцілунками з 22-річним бойфрендом 44-річну Кейт Бекінсейл застали за романтичними поцілунками з 22-річним бойфрендом
Зірку з молодим коханим побачили в одному з ТЦ в Лос-Анджелесі.
Світські хроніки 20 листопада 2017, 12:02 (ТСН.ua)
З початку року Держпраці виявила 1,6 тис. нелегальних працівників З початку року Держпраці виявила 1,6 тис. нелегальних працівників
Трохи більше, ніж за півроку Державна служба з праці виявила 1605 працівників, які весь цей час приступали до роботи без оформлення трудових відн...
Суспільство 20 листопада 2017, 12:00 (УРА-Информ)
Тривожні новини приходять з-під Тамбова: там п яний поліцейський збив на смерть пішохода Тривожні новини приходять з-під Тамбова: там п'яний поліцейський збив на смерть пішохода
П'яний поліцейський збив на смерть йшов по узбіччю на іншій стороні вулиці пішохода в місті Рассказово під Тамбова; це ДТП сталося рівно через мі...
Події 20 листопада 2017, 11:54 (glavnoe.ua)
Мораес хоче прийняти українське громадянство Мораес хоче прийняти українське громадянство
Нападаючий київського Динамо Жуніор Мораес може піти по стопах свого співвітчизника Марлоса.
Футбол 20 листопада 2017, 11:49 (football.ua)
Чергові переговори про створення коаліції в Німеччині провалилися Чергові переговори про створення коаліції в Німеччині провалилися
Переговори про створення нової урядової коаліції в Німеччині перервані.
Політика 20 листопада 2017, 11:48 (УРА-Информ)
США повинні визнати Голодомор геноцидом, - Чалий США повинні визнати Голодомор геноцидом, - Чалий
Американський Конгрес повинен прийняти резолюцію про визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу. Таку заяву зробив посол У...
Політика 20 листопада 2017, 11:41 (УРА-Информ)
Куркума лікує туберкульоз Куркума лікує туберкульоз
Куркума відома протизапальними і антиоксидантними властивостями, які роблять її не тільки смачною приправою, а й цінним альтернативним лікарським...
Здоров'я 20 листопада 2017, 11:39 (e-news.com.ua)
Інтенсивні програми тренувань: більше шкоди, ніж користі Інтенсивні програми тренувань: більше шкоди, ніж користі
Активний спосіб життя - запорука міцного здоров'я, проте все добре в міру. Не заперечуючи користь помірних навантажень, зарубіжні вчені попередж...
Спорт 20 листопада 2017, 11:33 (e-news.com.ua)
Рубль посилиться надовго Рубль посилиться надовго
Нафта підштовхує національну валюту вгору.
Економіка 20 листопада 2017, 11:28 (YTPO.ru)
На Байконурі сталася НП На Байконурі сталася НП
Негайно після виявлення пошкодження в російському розгінний блок "Фрегат".
Події 20 листопада 2017, 11:24 (YTPO.ru)
На Донбасі в результаті нещасного випадку загинули троє військових На Донбасі в результаті нещасного випадку загинули троє військових
В одній з військових частин в зоні АТО, в результаті нещасного випадку загинули троє військових. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.
Події 20 листопада 2017, 11:22 (УРА-Информ)
У Таїланді під час обвалення каруселі постраждали 15 людей У Таїланді під час обвалення каруселі постраждали 15 людей
У південній стороні міста Бангкока в результаті падіння каруселі, в меншій мірі постраждали близько 15 осіб. Про це повідомляє місцева газета Ban...