Архів новин 

новини: 18 листопада 2017 у рубриці:  

Дженніфер Лоуренс планує бійку з Еммою Стоун

Під час круглого столу голлівудських актрис Дженніфер Лоуренс зізналася, що дуже хотіла отримати роль у фільмі «Відмінниця легкої поведінки», яку в 2010 році зіграла Емма Стоун. «Я до смерті хотіла цю роль», - розповіла Лоуренс. «І знаєте що.
Шоу-бізнес 18 листопада 2017, 12:16 (tv.ua)

«Голос країни-8»: кто займет кресла звездных тренеров в новом сезоне? «Голос країни-8»: кто займет кресла звездных тренеров в новом сезоне?
На популярном шоу «Голос країни» начались «слепые прослушивания» участников 8 сезона. Телеканал «1+1» сообщил, кто в новом сезоне проекта займет ...
Шоу-бізнес 18 листопада 2017, 12:14 (tv.ua)
Радикали безкарно зірвали виступ Райкіна в Одесі Радикали безкарно зірвали виступ Райкіна в Одесі
Проникли в зал радикали вимагали відповісти на питання "Чий Крим?" І сперечалися з публікою при повному потуранні поліції.
Мистецтво 18 листопада 2017, 11:58 (YTPO.ru)
Бос: Ми пропустили безглузді голи Бос: Ми пропустили безглузді голи
Головний тренер Боруссії Дортмунд Петер Бос поскаржився на м'ячі, які його команда пропускала від Штутгарта.
Футбол 18 листопада 2017, 11:46 (football.ua)
У Черкасах хлопчик провалився в каналізаційний люк У Черкасах хлопчик провалився в каналізаційний люк
У Черкасах 6-річна дитина провалився в каналізаційний люк, хлопчика врятувати не вдалося. Про це повідомляє прес-секретар Управління ГСЧС в Черка...
Події 18 листопада 2017, 12:05 (УРА-Информ)
Почеттіно: Чи не проміняв би прогрес Тоттенхема на кубки Арсеналу Почеттіно: Чи не проміняв би прогрес Тоттенхема на кубки Арсеналу
Головний тренер Тоттенхема Маурісіо Почеттіно проаналізував виступи "шпор" під його керівництвом.
Футбол 18 листопада 2017, 12:02 (football.ua)
У столиці поліція затримала викрадачів номерних знаків У столиці поліція затримала викрадачів номерних знаків
У столиці України правоохоронці затримали двох злочинців, які здійснювали крадіжку автомобільних номерів, а потім за викуп повертали номерні знак...
Київ 18 листопада 2017, 10:23 (УРА-Информ)
Сімеоне: З моменту мого приходу в Атлетіко все мадридські дербі були однаковими Сімеоне: З моменту мого приходу в Атлетіко все мадридські дербі були однаковими
Головний тренер Атлетика Дієго Сімеоне поділився очікуваннями від матчу чемппіоната Іспанії проти Реала.
Футбол 18 листопада 2017, 10:19 (football.ua)
Після викидня жінкам не потрібно робити паузу перед зачаттям Після викидня жінкам не потрібно робити паузу перед зачаттям
Дослідження показує, що жінкам немає потреби відкладати нове зачаття після викидня, незважаючи на рекомендації ВООЗ.
Здоров'я 18 листопада 2017, 10:32 (NeBoley.com.ua)
Роналду: Нікому не важливо, зіграв я добре чи ні - все судять тільки по голам Роналду: Нікому не важливо, зіграв я добре чи ні - все судять тільки по голам
Вінгер Реала Кріштіану Роналду вважає, що неправильно оцінювати його тільки за забитими м'ячами, але приймає критику.
Футбол 18 листопада 2017, 10:44 (football.ua)
Поблизу Антарктиди зникла аргентинська підводний човен Поблизу Антарктиди зникла аргентинська підводний човен
До пошуків зниклої три дні тому субмарини "Сан-Хуан" підключилися ВМС США і NASA.
Події 18 листопада 2017, 11:00 (YTPO.ru)
Болас відновив тренування через 11 місяців після травми Болас відновив тренування через 11 місяців після травми
Вінгер Евертона Яннік Боласі тренувався з резервною командою клубу.
Футбол 18 листопада 2017, 11:15 (football.ua)
У Кенії тривають опозиційні протести У Кенії тривають опозиційні протести
В ході протестних мітингів, організованих опозицією в столиці держави Найробі, постраждало кілька десятків людей, ще троє загинули.
Політика 18 листопада 2017, 11:12 (УРА-Информ)
Ніассе: Грати в футбол мене вчили вулиці Ніассе: Грати в футбол мене вчили вулиці
Нападаючий Евертона Умар Ніассе розповів, як проходило його футбольне становлення.
Футбол 18 листопада 2017, 11:25 (football.ua)
На Уралі винесли вирок наркоторговця з Уфи На Уралі винесли вирок наркоторговця з Уфи
Дмитро Рафіків проведе 9 років в колонії строгого режиму.
Суспільство 18 листопада 2017, 01:53 (JustMedia)
В Івделі побудували будинок для сиріт з високотоксичних матеріалів В Івделі побудували будинок для сиріт з високотоксичних матеріалів
Сім'я з трьох осіб двічі потрапляла до лікарні.
Події 18 листопада 2017, 04:02 (JustMedia)
Засіб на основі морських водоростей для зміцнення імунітету Засіб на основі морських водоростей для зміцнення імунітету
Щоб залишатися здоровим і міцним, потрібно ретельно стежити за станом організму. І в цьому можуть допомагати різні засоби, одним з яких, безсумні...
Здоров'я 18 листопада 2017, 03:59 (vvnews.info)
Володимир Кличко став лауреатом престижної спортивної премії Володимир Кличко став лауреатом престижної спортивної премії
Дворазовий чемпіон світу в суперважкій вазі українець Володимир Кличко ймовірно фаворит на отримання престижної спортивної нагороди "Bambi".
Бокс 18 листопада 2017, 05:21 (УРА-Информ)
Виробник гоночних болідів випустив перший дорожній автомобіль Виробник гоночних болідів випустив перший дорожній автомобіль
Італійська автомобілебудівна фірма Dallara випустила перший за свою 45-річну історію автомобіль для доріг загального користування. Двомісний спор...
Світ 18 листопада 2017, 06:36 (GIGAMIR)
«Білайн» об єднав уральських студентів платформою VEON «Білайн» об'єднав уральських студентів платформою VEON
Тепер жодна подія в УрФУ не обійдеться без участі мобільного оператора.
Суспільство 18 листопада 2017, 07:25 (JustMedia)
У мережах варикозу У мережах варикозу
За статистикою у 86% сучасних жінок присутній (або намічається) патологія судин. Але наука йде вперед семимильними кроками! SНАРЕ розповідає, чом...
Здоров'я 18 листопада 2017, 08:04 (e-news.com.ua)
Як уникнути алергії у дитини Як уникнути алергії у дитини
Вчені з'ясували, як не перетворити дитину в алергіка: раннє введення в раціон коров'ячого молока, яєць, арахісу і подібних до них продуктів дозво...
Здоров'я 18 листопада 2017, 08:13 (e-news.com.ua)
Бред Пітт закрутив роман з принцесою Монако Бред Пітт закрутив роман з принцесою Монако
Після публічної появи голлівудського актора Бреда Пітта з 31-річною принцесою Монако Шарлоттою Казірагі, їм приписують роман.
Мистецтво 18 листопада 2017, 09:02 (УРА-Информ)
Ярмоленко не допоміг Боруссії Д обіграти Штутгарт - відео голів та огляд матчу Ярмоленко не допоміг Боруссії Д обіграти Штутгарт - відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд матчу між Штутгартом і Боруссією.
Футбол 18 листопада 2017, 09:19 (football.ua)
Україна займає 80 місце за індексом ефективності логістики Світового банку, - Омелян Україна займає 80 місце за індексом ефективності логістики Світового банку, - Омелян
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що українська держава посідає лише 80 місце серед 160 країн в індексі ефективності логіст...
Суспільство 18 листопада 2017, 09:14 (УРА-Информ)
НАБУ оголосило про підозру затриманому фігуранту  справи Стіни НАБУ оголосило про підозру затриманому фігуранту "справи Стіни"
Детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури оголо...
Суспільство 18 листопада 2017, 09:33 (УРА-Информ)
Виду вибрав Бешикташ, незважаючи на кращі фінансові умови від Динамо Виду вибрав Бешикташ, незважаючи на кращі фінансові умови від Динамо
Захисник Динамо Домагой Віда має намір змінити чемпіонат.
Футбол 18 листопада 2017, 09:45 (football.ua)
Луїс Енріке воліє Лондон Манчестеру і Ліверпулю Луїс Енріке воліє Лондон Манчестеру і Ліверпулю
Екс-головний тренер Барселони Луїс Енріке назвав бажані місця роботи.
Футбол 18 листопада 2017, 09:59 (football.ua)
Езерский привел юниорскую сборную к победе над бельгийцами Езерский привел юниорскую сборную к победе над бельгийцами
Украина U-16 в товарищеском матче обыграла бельгийцев.
Футбол 18 листопада 2017, 08:24 (football.ua)
 Олександрія  знову переграла донецький  Шахтар "Олександрія" знову переграла донецький "Шахтар"
Футболісти "Олександрії" змогли переграти "Шахтар" з рахунком - 2: 1. Про це передає офіційний сайт "Олександрії".
Футбол 18 листопада 2017, 10:16 (УРА-Информ)
Хмара тегів