Архів новин 

новини: 18 листопада 2017 у рубриці:  

СБУ: У Києві затримано підозрюваного у вбивстві головного редактора російського Forbes

Громадянин РФ чеченського походження розшукувався Інтерполом.
Київ 18 листопада 2017, 17:29 (Корреспондент.net)

У Львові загорілася іномарка У Львові загорілася іномарка
Сьогодні близько 10 години ранку на вулиці Лисенка загорілося авто. Про це повідомили в ГСЧС.
Події 18 листопада 2017, 17:26 (УРА-Информ)
У Запоріжжі загорівся торговий центр У Запоріжжі загорівся торговий центр
Сьогодні в торговому центрі в місті Енергодар у Запорізькій області загорівся торговий павільйон торгового комплексу. Про це повідомила прес-секр...
Події 18 листопада 2017, 16:42 (УРА-Информ)
Іммобіле готовий зіграти проти Роми Іммобіле готовий зіграти проти Роми
Лаціо зможе розраховувати на свого бомбардира Чіро Іммобіле в римському дербі.
Футбол 18 листопада 2017, 16:51 (football.ua)
У Києві обвалилася стіна житлового недобудови У Києві обвалилася стіна житлового недобудови
Сьогодні в Києві обвалилося стіна однієї з забудов. Про це передає "Громадське".
Київ 18 листопада 2017, 17:16 (УРА-Информ)
Анчелотті відмовився очолити збірну Італії Анчелотті відмовився очолити збірну Італії
Екс-тренер Баварії Карло Анчелотті не буде працювати в збірній країни.
Футбол 18 листопада 2017, 17:14 (football.ua)
Питання про членство України в НАТО залишається відкритим, - Столтенберг Питання про членство України в НАТО залишається відкритим, - Столтенберг
Україна повинна продовжувати реформи в сфері оборони та економіки для того, щоб стати повноцінним членом НАТО. Про це передає Голос Америки.
Політика 18 листопада 2017, 14:37 (УРА-Информ)
Пітливість ніг, тріщини на п ятах, мозолі Пітливість ніг, тріщини на п'ятах, мозолі
Ноги особливо схильні до перевантажень, так як протягом дня витримують тяжкість всього тіла. Тому слід звернути особливу увагу на раціональний до...
Здоров'я 18 листопада 2017, 14:59 (e-news.com.ua)
Скажена ракета: Ломаченко провів незвичайну тренування перед боєм з Рігондо Скажена ракета: Ломаченко провів незвичайну тренування перед боєм з Рігондо
Українець показав, як він готується до зустрічі проти кубинця.
Спорт 18 листопада 2017, 15:31 (ТСН.ua)
Джамала заінтригувала цікавим положенням Джамала заінтригувала цікавим положенням
Днями переможниця «Євробачення 2016» відвідала грандіозну церемонію «Best Fashion Awards», давши привід прихильникам говорити про свою вагітність...
Шоу-бізнес 18 листопада 2017, 15:42 (tv.ua)
Чому не можна приймати рішення на голодний шлунок Чому не можна приймати рішення на голодний шлунок
Вчені з Гетеборзького університету в Швеції виявили, що гормон грелін, що виробляється на порожній шлунок, заважає раціонально мислити і зважуват...
Здоров'я 18 листопада 2017, 15:55 (e-news.com.ua)
Польща не пустила першого українця з чорного списку Польща не пустила першого українця з чорного списку
Український чиновник тільки на кордоні дізнався, що йому заборонений в'їзд до Польщі і взагалі в усі країни Шенгену.
Політика 18 листопада 2017, 16:17 (YTPO.ru)
Фітотерапія небезпечна для здоров я Фітотерапія небезпечна для здоров'я
Якщо ви користуєтеся маловивченими рослинними засобами, то пам'ятайте: ніхто не гарантує їх безпеку, особливо при тривалому застосуванні!.
Здоров'я 18 листопада 2017, 16:37 (NeBoley.com.ua)
Зімбабве відзначає падіння режиму Мугабе Зімбабве відзначає падіння режиму Мугабе
Десятки тисяч зімбабвійців масово виходять на вулиці Хараре, щоб відзначити падіння багаторічного диктаторського режиму Роберта Мугабе.
Суспільство 18 листопада 2017, 16:36 (УРА-Информ)
Посол Саудівської Аравії відкликаний з Берліна Посол Саудівської Аравії відкликаний з Берліна
Саудівська Аравія відкликала свого посла в Німеччині через різких заяв з боку Зигмара Габріеля, який стверджує, що країна вкриває колишнього прем...
Політика 18 листопада 2017, 12:21 (УРА-Информ)
Санжар: Знаємо, як грає Чорноморець Санжар: Знаємо, як грає Чорноморець
Головний тренер Олімпіка Роман Санжар розповів про підготовку до матчу проти Чорноморця.
Футбол 18 листопада 2017, 12:52 (football.ua)
Офіційно: К єза продовжив контракт з Фіорентиною Офіційно: К'єза продовжив контракт з Фіорентиною
Вінгер Фіорентини Федеріко К'єза підписав нову угоду з клубом.
Футбол 18 листопада 2017, 12:48 (football.ua)
Парацетамол заважає людям співчувати Парацетамол заважає людям співчувати
Прийнявши знеболюючий препарат парацетамол, ви стаєте менш чутливими до чужої фізичного і душевного болю. Про несподіваному вплив парацетамолу н...
Здоров'я 18 листопада 2017, 12:42 (e-news.com.ua)
КНДР не готове йти на переговори з Вашингтоном КНДР не готове йти на переговори з Вашингтоном
Північна Корея не буде ініціювати переговорний процес до тих пір, поки Вашингтон проводить спільні бойові навчання з Сеулом.
Політика 18 листопада 2017, 13:18 (УРА-Информ)
Вест Бромвіч - Челсі: Прогноз букмекерів на матч АПЛ Вест Бромвіч - Челсі: Прогноз букмекерів на матч АПЛ
Football. ua пропонує вашій увазі коефіцієнти букмекерських контор на поєдинок ВБА проти Челсі.
Футбол 18 листопада 2017, 13:15 (football.ua)
ГСЧС продовжує роботу з розмінування місцевості навколо Калинівки ГСЧС продовжує роботу з розмінування місцевості навколо Калинівки
Українські рятувальники вже ліквідували близько трьох з половиною тис снарядів і боєприпасів в Калинівці Вінницької області після вибухів на арсе...
Суспільство 18 листопада 2017, 13:39 (УРА-Информ)
Прийомів: Буду святкувати, якщо заб ю Чорноморцю Прийомів: Буду святкувати, якщо заб'ю Чорноморцю
Нападаючий Олімпіка Володимир Прийомов поділився очікуваннями від матчу проти своєї колишньої команди - Чорноморця.
Футбол 18 листопада 2017, 13:36 (football.ua)
7 причин відмовитися від дієти 7 причин відмовитися від дієти
У мережі можна знайти тисячі статей про дієти: як, коли, скільки і чого потрібно їсти, щоб схуднути.
Здоров'я 18 листопада 2017, 13:39 (NeBoley.com.ua)
На Волині затримали касира-афериста держбанку На Волині затримали касира-афериста держбанку
На Волині касир-контролер державного банку організувала схему, за допомогою якої вона вивела себе на руки близько 126 тис гривень.
Події 18 листопада 2017, 13:35 (УРА-Информ)
Гвардіола: Жезус нагадує мені Ето О і може стати як Роналдо Гвардіола: Жезус нагадує мені Ето'О і може стати як Роналдо
Головний тренер Ман Сіті Хосеп Гвардіола задоволений форвардом команди Габріелем Жезус, але вважає, що бразильцеві ще є куди рости.
Футбол 18 листопада 2017, 13:32 (football.ua)
Поліфармація: поєднуйте таблетки, біодобавки та інші лікарські препарати правильно Поліфармація: поєднуйте таблетки, біодобавки та інші лікарські препарати правильно
У міру старіння більшості людей доводиться пити все більше лікарських препаратів і добавок - з віком здоров'я не додається. Та й багато молодих ...
Здоров'я 18 листопада 2017, 13:56 (e-news.com.ua)
Пучдемон готовий балотуватися на регіональні вибори в Каталонії Пучдемон готовий балотуватися на регіональні вибори в Каталонії
У списках на регіональні вибори в Каталонії значаться імена колишнього глави каталонського Женералітета Карлеса Пучдемона і його соратників.
Політика 18 листопада 2017, 13:51 (УРА-Информ)
Ібрагімович повертається у великий спорт Ібрагімович повертається у великий спорт
Шведський форвард "Манчестер Юнайтед" Златан Ібрагімович вперше після тривалої відсутності вийде на поле. Про це передає офіційний сайт МЮ.
Футбол 18 листопада 2017, 14:06 (УРА-Информ)
ПСЖ запропонує гроші і Траппа за Вайґля ПСЖ запропонує гроші і Траппа за Вайґля
Півзахисник дортмундської Боруссії Юліан Вайгль може посилити півзахист ПСЖ.
Футбол 18 листопада 2017, 14:27 (football.ua)
Краса починається з ніг Краса починається з ніг
Якщо років десять тому, прийшовши в салон, ви не уточнювали, якої саме педикюр хотіли б зробити, то зараз необхідно обумовити його вид. Це може б...