Архів новин 

новини: 12 квітня 2018 у рубриці:  

Популісти і глобалісти: 1: 0

Як Угорщина прокладає шлях неліберальним демократіям.
Політика 12 квітня 2018, 20:24 (ТСН.ua)

Витрати України на держборг в 2017 році склали 0,5 трлн грн Витрати України на держборг в 2017 році склали 0,5 трлн грн
Обслуговування і погашення держборгу в 2017 році обійшлися бюджету в 474 млрд грн. На обслуговування і погашення державного боргу в 2017 р. було...
Україна 12 квітня 2018, 17:15 (e-news.com.ua)
10 і 11 квітня. Роздуми до дат 10 і 11 квітня. Роздуми до дат
Читаючи суперечки про 10 квітня в Фейсбук, я намагаюся не висловлювати своєї думки. Чи не тому, що у мене його немає, а тому, що наше суспільство...
Україна 12 квітня 2018, 11:10 (Odessa Daily)
Канада не братиме участі у військовій операції проти Сирії Канада не братиме участі у військовій операції проти Сирії
Про це в інтерв'ю Radio - Canada заявив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, повідомляє Укрінформ.
Політика 12 квітня 2018, 12:17 (glavnoe.ua)
Полторак отправился на проверку некоторых частей ВСУ Полторак отправился на проверку некоторых частей ВСУ
Сьогодні, 12 квітня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак розпочав робочу поїздку до окремих підрозділів ЗС України, які...
Політика 12 квітня 2018, 12:34 (glavnoe.ua)
У Києві затримали грабіжників грального закладу У Києві затримали грабіжників грального закладу
Вісім чоловік пограбували гральний заклад мережі Національна лотерея в Дарницькому районі Києва. Зловмисники винесли чотири тисячі виручки.
Київ 12 квітня 2018, 14:21 (Корреспондент.net)
Про головне на Головному за день Про головне на Головному за день
Сьогодні, 11 квітня 2018 року, (читати потрібно голосом Левітана, - ред. ) І так: "... сьогодні, 11 квітня 2018 року ..." втрат на фронті немає. ...
Політика 12 квітня 2018, 00:36 (glavnoe.ua)
«ДЖАЗ І КЛАСИКА»: концерт «Global Jazz Day ЮНЕСКО» пройде в Одеській філармонії «ДЖАЗ І КЛАСИКА»: концерт «Global Jazz Day ЮНЕСКО» пройде в Одеській філармонії
У цьому році на концерті буде представлено дивовижний синтез музики в програмі «Джаз і Класика». Видатні майстри академічного та джазової музики ...
Україна 12 квітня 2018, 00:36 (Odessa Daily)
Точка зору: Росія може спровокувати нову війну в Боснії і Герцеговині Точка зору: Росія може спровокувати нову війну в Боснії і Герцеговині
Таке припущення в ефірі програми "Грані війни" на ObozTV зробив експерт з проблем національної безпеки Тарас Жовтенко.
Політика 12 квітня 2018, 10:39 (glavnoe.ua)
Хмара тегів
Новости на русском