Варди жодного разу не торкнувся м'яча в грі з Нідерландами

24 березня 2018, 11:17 | Футбол
Джейми Варди, getty images

Нападнику збірної Англії Джеймі Варді не вдалося по-справжньому проявити себе в грі з нидерландцами.

Англія в товариському матчі обіграла Нідерланди 1: 0 завдяки голу Джессі Лінгард.

Форвард Лестера Джеймі Варді вийшов на поле на 68-й хвилині зустрічі, але не зумів справити істотного впливу на гру.

За відведені йому 22 хвилини Варди жодного разу не торкнувся м'яча, програвши за цей час одне наземне єдиноборство і одне протистояння в повітрі.

Ось такі пироги.

Джеймі # Варди так і не торкнувся м'яча в грі проти # Нідерланди # Англія #Vardy #Netherlands #NEDENG pic. twitter. com / YZe8xzsMsX - Goal російською (@GoalRussian) 24 March 2018 На рахунку Варди 20 матчів і 6 голів за збірну Англії.