Архів новин

новини: 10 березня 2018 у рубриці:

Спаллетті: Боятися поразки - це не стратегія

Головний тренер Інтера прокоментував майбутній центральний матч 28-го туру Серії А.
Футбол 10 березня 2018, 23:54 (football.ua)

Олександрія - Чорноморець 0: 0 Огляд матчу Олександрія - Чорноморець 0: 0 Огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд матчу 23-го туру чемпіонату України.
Футбол 10 березня 2018, 23:01 (football.ua)
Костов: Сталь і Зірка показали хорошу гру Костов: Сталь і Зірка показали хорошу гру
Підопічні Ніколая Костова забили два голи в кінцівці першого тайму, яких виявилося достатньо для перемоги над Зіркою (2: 1).
Футбол 10 березня 2018, 21:10 (football.ua)
ПСЖ зігнав всю злість на Метце ПСЖ зігнав всю злість на Метце
Паризька команда здобула розгромну перемогу над Метц в 29 турі чемпіонату Франції.
Футбол 10 березня 2018, 21:31 (football.ua)
Марсело: Реал не звертає уваги ні на критику, ні на похвалу Марсело: Реал не звертає уваги ні на критику, ні на похвалу
Захисник Реала Марсело розповів про неупереджене ставлення гравців Мадрида до думки фанатів.
Футбол 10 березня 2018, 22:05 (football.ua)
Малага - Барселона: Коутіньйо, Дембеле і Суарес зіграють попереду Малага - Барселона: Коутіньйо, Дембеле і Суарес зіграють попереду
Стали відомі стартові склади команд на матч 28 туру Прімери між Малагою і Барселоною.
Футбол 10 березня 2018, 22:30 (football.ua)
Севілья - Валенсія: Дзадзен і Гайя вийдуть з перших хвилин Севілья - Валенсія: Дзадзен і Гайя вийдуть з перших хвилин
Стали відомі стартові склади на поєдинок 28 туру Ла Ліги між Севільєю і Валенсією.
Футбол 10 березня 2018, 18:37 (football.ua)
Бабич: Маріуполь команда не гірше, ніж Зоря Бабич: Маріуполь команда не гірше, ніж Зоря
Головний тренер Маріуполя Олександр Бабич дав коментарі щодо майбутнього поєдинку своєї команди проти Зорі.
Футбол 10 березня 2018, 19:04 (football.ua)
Клопп: Суддя не поставив чистий пенальті у ворота МЮ Клопп: Суддя не поставив чистий пенальті у ворота МЮ
Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп поскаржився на суддівство у поєдинку своєї команди проти Манчестер Юнайтед.
Футбол 10 березня 2018, 19:44 (football.ua)
Зірка - Сталь 1: 2 Відео голів та огляд матчу Зірка - Сталь 1: 2 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд поєдинку 23 туру УПЛ між Зіркою і Сталлю.
Футбол 10 березня 2018, 19:51 (football.ua)
Манчестер Юнайтед - Ліверпуль 2: 1 Відео голів та огляд матчу Манчестер Юнайтед - Ліверпуль 2: 1 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відеоогляд поєдинку 30 туру АПЛ між Манчестер Юнайтед і Ліверпулем.
Футбол 10 березня 2018, 20:35 (football.ua)
Мілевський виграв Суперкубок Білорусі у команди Дулуба Мілевський виграв Суперкубок Білорусі у команди Дулуба
Український нападник брестського Динамо Артем Мілевський виборов трофей завдяки перемозі над БАТЕ.
Футбол 10 березня 2018, 20:30 (football.ua)
Бундесліга. Хоффенхайм розбив Вольфсбург і інші результати матчів Бундесліга. Хоффенхайм розбив Вольфсбург і інші результати матчів
Представляємо вашій увазі результати поєдинків 26-го туру Бундесліги.
Футбол 10 березня 2018, 20:51 (football.ua)
АПЛ: Лестер розбив Вест Бромвіч, Ньюкасл влаштував розгром Саутгемптон АПЛ: Лестер розбив Вест Бромвіч, Ньюкасл влаштував розгром Саутгемптон
В Англії був зіграний ряд матчів 30 туру Прем'єр-ліги.
Футбол 10 березня 2018, 21:09 (football.ua)
Челсі - Кристал Пелас. напередодні Челсі - Кристал Пелас. напередодні
Football. ua представляє анонс матчу 30-го туру АПЛ між Челсі і Крістал Пелас.
Футбол 10 березня 2018, 11:06 (football.ua)
Реал знайшов воротаря в Хорватії Реал знайшов воротаря в Хорватії
Голкіпер Хайдука Карло Летиція цікавий мадридському Реалу.
Футбол 10 березня 2018, 11:43 (football.ua)
Ньюкасл - Саутгемптон. Анонс матчу Ньюкасл - Саутгемптон. Анонс матчу
Football. ua представляє превью матчу 30-го туру АПЛ між Ньюкаслом та Саутгемптоном.
Футбол 10 березня 2018, 12:11 (football.ua)
Зеєдорф про ситуацію в Депортіво: В минулому році було ще гірше Зеєдорф про ситуацію в Депортіво: В минулому році було ще гірше
Головний тренер Депортіво Кларенс Зеєдорф поділився думкою про невдачі команди.
Футбол 10 березня 2018, 12:07 (football.ua)
Антоніо Конте затіяв небезпечну гру Антоніо Конте затіяв небезпечну гру
Тарас Удут розповідає, чому італійцеві варто засукати рукава і перестати ускладнювати ситуацію як для Челсі, так і для самого себе.
Футбол 10 березня 2018, 12:05 (football.ua)
Вест Бромвіч - Лестер. Анонс матчу Вест Бромвіч - Лестер. Анонс матчу
Football. ua представляє анонс зустрічі 30-го туру АПЛ між ВБА і Лестером.
Футбол 10 березня 2018, 12:27 (football.ua)
Сачко: Гравці Шахтаря дуже легко нас обігравали Сачко: Гравці Шахтаря дуже легко нас обігравали
Головний тренер Ворскли Василь Сачко прокоментував результат матчу з Шахтарем (0: 3).
Футбол 10 березня 2018, 12:38 (football.ua)
Мане: віддавши перевагу грати в Ліверпулі, ніж в захисній команді Мане: віддавши перевагу грати в Ліверпулі, ніж в захисній команді
Півзахисник Ліверпуля Садіо Мане прокоментував майбутню зустріч з Манчестер Юнайтед.
Футбол 10 березня 2018, 12:56 (football.ua)