Архів новин 

новини: 26 березня 2018 у рубриці:  

Агуеро: Я повернуся в Індепендьєнте

Форвард Ман Сіті Серхіо Агуеро має намір завершити кар'єру в чемпіонаті Аргентини.
Футбол 26 березня 2018, 23:35 (football.ua)

Спінаццола пропустить матч проти збірної Англії Спінаццола пропустить матч проти збірної Англії
Півзахисник збірної Італії Леонардо Спінаццола не зіграє в товариському матчі проти англійців.
Футбол 26 березня 2018, 22:59 (football.ua)
Едегор: Не шкодую про перехід в Реал, мені просто потрібно потерпіти Едегор: Не шкодую про перехід в Реал, мені просто потрібно потерпіти
Півзахисник Реала Мартін Едегор, який виступає в оренді за Херенвен, поділився думками про своє майбутнє.
Футбол 26 березня 2018, 21:28 (football.ua)
Малиновський: Сподіваюся, отримаємо позитивний результат Малиновський: Сподіваюся, отримаємо позитивний результат
Півзахисник збірної України Руслан Малиновський - про майбутній товариському матчі проти збірної Японії.
Футбол 26 березня 2018, 22:04 (football.ua)
Белотті: Не хочу переходити в великий клуб, в якому буду сидіти на лавці Белотті: Не хочу переходити в великий клуб, в якому буду сидіти на лавці
Нападаючий Торіно Андреа Белотті прокоментував чутки про свій відхід з Торіно.
Футбол 26 березня 2018, 22:34 (football.ua)
Шевченко: Чемпіонат Бельгії - хороший старт для українських футболістів Шевченко: Чемпіонат Бельгії - хороший старт для українських футболістів
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко радий, що все більше українських футболістів пробують свої сили в чемпіонаті Бельгії.
Футбол 26 березня 2018, 22:33 (football.ua)
Стоунз: Я опинився в складній ситуації Стоунз: Я опинився в складній ситуації
Захисник Манчестер Сіті Джон Стоунз прокоментував своє становище в команді.
Футбол 26 березня 2018, 16:17 (football.ua)
Майкон пройшов медогляд для Шахтаря - ЗМІ Майкон пройшов медогляд для Шахтаря - ЗМІ
Півзахисник Корінтіанса Майкон близький до переходу в Шахтар.
Футбол 26 березня 2018, 17:16 (football.ua)
CdS: Гаттузо підпише з Міланом трирічний контракт CdS: Гаттузо підпише з Міланом трирічний контракт
Стали відомі умови нового контракту Дженнаро Гаттузо з Міланом.
Футбол 26 березня 2018, 17:50 (football.ua)
Гол Кавані приніс Уругваю перемогу над Уельсом і Міжнародний кубок Китаю Гол Кавані приніс Уругваю перемогу над Уельсом і Міжнародний кубок Китаю
У фінальному поєдинку за Міжнародний кубок Китаю Уельс поступився Уругваю.
Футбол 26 березня 2018, 18:53 (football.ua)
Хонда: Україна сильніше Малі, у неї є менталітет переможця Хонда: Україна сильніше Малі, у неї є менталітет переможця
Півзахисник збірної Японії Кейсуке Хонда зробив кілька компліментів збірної України.
Футбол 26 березня 2018, 19:38 (football.ua)
Жиру: Перехід в Челсі? Я хотів грати Жиру: Перехід в Челсі? Я хотів грати
Нападаючий Челсі і збірної Франції про майбутній ЧС-2018 і про конкуренцію.
Футбол 26 березня 2018, 19:57 (football.ua)
Власник Мілана хотів розрахуватися з боргами біткоіни, але отримав відмову Власник Мілана хотів розрахуватися з боргами біткоіни, але отримав відмову
Президент "россо-нері" Йонхон Лі не зміг провернути угоду за допомогою криптовалюта.
Футбол 26 березня 2018, 19:55 (football.ua)
Циганков - кращий гравець Динамо в березні Циганков - кращий гравець Динамо в березні
Півзахисника Динамо Віктора Циганкова знову визнали найкращим гравцем місяця в своїй команді.
Футбол 26 березня 2018, 20:57 (football.ua)
Барселона готова запропонувати за Грізманн більше 100 мільйонів євро Барселона готова запропонувати за Грізманн більше 100 мільйонів євро
Форвард Атлетіко Антуан Грізманн цього літа може стати гравцем каталонського клубу.
Футбол 26 березня 2018, 00:32 (football.ua)
Венгер: Не можу прийняти критику, коли тобі постійно вказують на вік Венгер: Не можу прийняти критику, коли тобі постійно вказують на вік
Головний тренер Арсеналу Арсен Венгер поділився думкою про критику на свою адресу.
Футбол 26 березня 2018, 01:08 (football.ua)
Гюндоган: У збірної Німеччини перемогу над Бразилією 7: 1 вже не згадують Гюндоган: У збірної Німеччини перемогу над Бразилією 7: 1 вже не згадують
Півзахисник збірної Німеччини Ілкай Гюндоган - про майбутній товариському матчі проти Бразилії.
Футбол 26 березня 2018, 00:58 (football.ua)
Тренер Шахтаря з фізпідготовки: Труднощі роблять нас тільки сильніше Тренер Шахтаря з фізпідготовки: Труднощі роблять нас тільки сильніше
Тренеру з фізпідготовки Шахтаря Педру Морейра дав невелике інтерв'ю офіційному сайту клубу.
Футбол 26 березня 2018, 08:38 (football.ua)
Директор ФК Хмельницький: Думаю, Алієв привнесе щось нове в наше місто Директор ФК Хмельницький: Думаю, Алієв привнесе щось нове в наше місто
Олександр Дябло розповів про запрошення в команду Олександра Алієва.
Футбол 26 березня 2018, 09:53 (football.ua)
Ліверпуль може купити Вернера за 100 мільйонів євро Ліверпуль може купити Вернера за 100 мільйонів євро
Форвард РБ Лейпциг Тімо Вернер може стати гравцем Ліверпуля.
Футбол 26 березня 2018, 10:16 (football.ua)
Зінченко: Наполі і Сіті вели переговори між собою, без мене Зінченко: Наполі і Сіті вели переговори між собою, без мене
Півзахисник збірної України Олександр Зінченко розповів про не відбувся трансфер в Наполі і ознаках зоряної хвороби.
Футбол 26 березня 2018, 10:31 (football.ua)
Люка Ернандес: Я говорю іспанською краще, ніж на французькому, але Іспанія не моя рідна країна Люка Ернандес: Я говорю іспанською краще, ніж на французькому, але Іспанія не моя рідна країна
Захисник Атлетіко Люка Ернандес прокоментував свій вибір національної збірної.
Футбол 26 березня 2018, 10:44 (football.ua)
Льоренте може стати частиною операції з переходу Одріосола в Реал Льоренте може стати частиною операції з переходу Одріосола в Реал
Півзахисник мадридського клубу має намір покинути команду.
Футбол 26 березня 2018, 13:05 (football.ua)
Сачко: Можливо, деяким гравцям потрібно завершувати кар єру Сачко: Можливо, деяким гравцям потрібно завершувати кар'єру
Головний тренер Ворскли Василь Сачко прокоментував товариський матч своєї команди.
Футбол 26 березня 2018, 13:32 (football.ua)
Раньєрі: Балотеллі потрібно дати шанс у збірній Італії Раньєрі: Балотеллі потрібно дати шанс у збірній Італії
Головний тренер Нанта Клаудіо Раньєрі вважає, що форвард Ніцци Маріо Балотеллі заслуговує виклик в національну команду.
Футбол 26 березня 2018, 13:16 (football.ua)
Хорхе Сампаолі: До голови Мессі приставлений револьвер Хорхе Сампаолі: До голови Мессі приставлений револьвер
Головний тренер збірної Аргентини розповів про те, що необхідність виграти чемпіонат світу тисне на капітана команди Ліонеля Мессі.
Футбол 26 березня 2018, 14:46 (football.ua)
Умтіті вимагає у Барселони підвищення зарплати і погрожує покинути клуб Умтіті вимагає у Барселони підвищення зарплати і погрожує покинути клуб
Центральний захисник Барселони Самуель Умтіті не погоджується продовжувати контракт на умовах клубу.
Футбол 26 березня 2018, 15:17 (football.ua)
Тест: згадайте всі розгромні перемоги і поразки збірної України Тест: згадайте всі розгромні перемоги і поразки збірної України
Football. ua пропонує вам покопатися в палатах розуму і згадати всіх суперників, матчі з якими закінчувалися переконливими перемогами або поразка...
Футбол 26 березня 2018, 15:32 (football.ua)
Україна і Японія визначилися з ігровими квітами Україна і Японія визначилися з ігровими квітами
Стали відомі кольору комплектів форм, в яких Україна і Японія вийдуть на поле в товариському поєдинку.
Футбол 26 березня 2018, 16:04 (football.ua)
Алієв: Ліцензію отримати буде складно, там мене Сабо завалить Алієв: Ліцензію отримати буде складно, там мене Сабо завалить
Головний тренер ФК Хмельницький Олександр Алієв поділився планами на майбутнє.
Футбол 26 березня 2018, 16:01 (football.ua)
Хмара тегів