Архів новин

новини: 15 березня 2018 у рубриці:

Кадар отримав травму, що дозволило Шабанову дебютувати в ЛЄ за Динамо

Захисник Динамо Тамаш Кадар покинув поле по ходу матчу проти Лаціо через пошкодження.
Футбол 16 березня 2018, 00:00 (football.ua)

Хайнкес: У чвертьфіналі гратимуть тільки команди топ-рівня Хайнкес: У чвертьфіналі гратимуть тільки команди топ-рівня
Головний тренер Баварії Юпп Хайнкес зізнався, що у його команди немає переваг, з ким зіграти в чвертьфіналі Ліги чемпіонів.
Футбол 15 березня 2018, 23:56 (football.ua)
Півзахисник Гаддерсфілда вибув до кінця сезону Півзахисник Гаддерсфілда вибув до кінця сезону
Данні Вільямс не зможе в цьому сезоні зіграти за Хаддерсфілд і збірну США через перелом.
Футбол 15 березня 2018, 20:36 (football.ua)
Стала відома вартість квитків на фінал Ліги чемпіонів в Києві Стала відома вартість квитків на фінал Ліги чемпіонів в Києві
Стала відома ціна квитків на фінал Ліги чемпіонів 2017/18.
Футбол 15 березня 2018, 22:14 (football.ua)
Муту: Ібрагімович не травмований, він просто посварився з Моуріньо Муту: Ібрагімович не травмований, він просто посварився з Моуріньо
Колишній нападаючий Челсі Адріан Муту поділився досить цікавою інсайдерською інформацією.
Футбол 15 березня 2018, 22:45 (football.ua)
Локомотив - Атлетіко 1: 5 Відео голів та огляд матчу Локомотив - Атлетіко 1: 5 Відео голів та огляд матчу
Представляємо вашій увазі відео голів та огляд матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи між Локомотивом і Атлетіко (1: 5).
Футбол 15 березня 2018, 23:45 (football.ua)
Арабський мільярдер має намір купити Мілан Арабський мільярдер має намір купити Мілан
Італійський клуб може знову змінити власника.
Футбол 15 березня 2018, 18:21 (football.ua)
Харт, Уїлшир і Тарковський викликані в збірну Англії Харт, Уїлшир і Тарковський викликані в збірну Англії
Головний тренер збірної Англії Гарет Саутгейт назвав склад на товариські матчі.
Футбол 15 березня 2018, 18:15 (football.ua)
Сон Хин Міна можуть призвати до армії на 2 роки Сон Хин Міна можуть призвати до армії на 2 роки
Вінгер Тоттенхема Сон Хин Мін може відправитися в південнокорейську армію.
Футбол 15 березня 2018, 18:27 (football.ua)
Гамшик: У Наполі ще є очний матч з Ювентусом, ми не здаємося Гамшик: У Наполі ще є очний матч з Ювентусом, ми не здаємося
Півзахисник Наполі Марек Гамшик продовжує вірити в шанси своєї команди на скудетто.
Футбол 15 березня 2018, 18:48 (football.ua)
Геліос поповнився Денисом Олійником Геліос поповнився Денисом Олійником
Екс-півзахисник збірної України Денис Олійник продовжить кар'єру в харківському клубі.
Футбол 15 березня 2018, 19:00 (football.ua)
Президент Атлетіко: У Грізманн контракт і він хоче залишитися Президент Атлетіко: У Грізманн контракт і він хоче залишитися
Бос "матрацників" Енріке Сересо відповів на чутки про те, що влітку нападник Антуан Грізманн покине клуб.
Футбол 15 березня 2018, 19:56 (football.ua)
Футболісти Евертона потребують лікування Футболісти Евертона потребують лікування
Психологи займуться позбавленням футболістів Евертона від страхів перед іграми на чужому полі.
Футбол 15 березня 2018, 20:12 (football.ua)
Почеттіно: Тоттенхем не збирається купувати трофеї Почеттіно: Тоттенхем не збирається купувати трофеї
Головний тренер "шпор" Маурісіо Почеттіно розповів про політику свого клубу.
Футбол 15 березня 2018, 20:32 (football.ua)
Баллак - про суддівство в матчі Барселона - Челсі: Повторюється стара історія Баллак - про суддівство в матчі Барселона - Челсі: Повторюється стара історія
Колишній півзахисник Челсі Міхаель Баллак не залишив без уваги роботу головного арбітра матчу своєї колишньої команди проти Барселони.
Футбол 15 березня 2018, 10:57 (football.ua)
Хьюз став новим головним тренером Саутгемптона Хьюз став новим головним тренером Саутгемптона
Валлійська фахівець Марк Хьюз отримав роботу в Саутгемптоні.
Футбол 15 березня 2018, 11:11 (football.ua)
Педро: Сподіваюся, Барса виграє Лігу чемпіонів Педро: Сподіваюся, Барса виграє Лігу чемпіонів
Півзахисник Челсі Педро Родрігес дав свій коментар після матчу з Барселоною (0: 3).
Футбол 15 березня 2018, 11:59 (football.ua)
Мессі забив найшвидший гол у своїй кар єрі Мессі забив найшвидший гол у своїй кар'єрі
У матчі Ліги чемпіонів проти Челсі нападник Барселони Ліонель Мессі оформив найшвидший гол у своїй кар'єрі.
Футбол 15 березня 2018, 12:13 (football.ua)
Мессі, віссам бен єддер, Джеко і Мюллер претендують на звання кращого гравця тижня в ЛЧ Мессі, віссам бен єддер, Джеко і Мюллер претендують на звання кращого гравця тижня в ЛЧ
Стали відомі четверо претендентів на звання кращого гравця тижня в Лізі чемпіонів.
Футбол 15 березня 2018, 12:41 (football.ua)
Дедечко: Мені вдавалося перемагати Шахтар, так чому б не повторити це знову з Маріуполем? Дедечко: Мені вдавалося перемагати Шахтар, так чому б не повторити це знову з Маріуполем?
Півзахисник Маріуполя Денис Дедечко в коментарі Football. ua поділився своїми очікуваннями від майбутнього в неділю в Харкові матчу проти Шахтаря.
Футбол 15 березня 2018, 14:04 (football.ua)
Кадар: Не важливо, з яким рахунком, але ми повинні пройти в чвертьфінал Кадар: Не важливо, з яким рахунком, але ми повинні пройти в чвертьфінал
Захисник Динамо Тамаш Кадар прокоментував майбутній матч-відповідь Ліги Європи проти Лаціо.
Футбол 15 березня 2018, 14:12 (football.ua)
Тренування збірної України в Харкові буде відкритою для вболівальників Тренування збірної України в Харкові буде відкритою для вболівальників
Підопічні Андрія Шевченка почнуть свій перший збір в 2018 році в понеділок, 19 березня.
Футбол 15 березня 2018, 14:36 (football.ua)
Алонсо: На перерву ми могли піти за рахунку 2: 2 Алонсо: На перерву ми могли піти за рахунку 2: 2
Захисник Челсі Маркос Алонсо поділився впечатленіемі від матчу проти Барселони.
Футбол 15 березня 2018, 14:49 (football.ua)
УЄФА покарає Рому за болл-бою, якого штовхнув Феррейра УЄФА покарає Рому за болл-бою, якого штовхнув Феррейра
Дисциплінарний комітет Європейського футбольного союзу оштрафує Рому за поведінку болл-боїв на Стадіо Олімпіко під час матчу 1/8 фіналу Ліги чемп...
Футбол 15 березня 2018, 15:16 (football.ua)
Драченко: Завдання Зірки - зберегти прописку в Прем єр-лізі Драченко: Завдання Зірки - зберегти прописку в Прем'єр-лізі
Захисник Зірки Маrсім Драченко розповів про цілі кропивничан на сезон.
Футбол 15 березня 2018, 15:35 (football.ua)
Без Кагави, але з Хондою: збірна Японії назвала склад на Україну Без Кагави, але з Хондою: збірна Японії назвала склад на Україну
Стала відома заявка збірної Японії на майбутні товариські матчі.
Футбол 15 березня 2018, 15:49 (football.ua)
Мончі: Перемогли Шахтар - здорово, але треба думати про майбутнє Мончі: Перемогли Шахтар - здорово, але треба думати про майбутнє
Спортивний директор Роми Мончі розповів про проблеми команди і шляхи їх вирішення.
Футбол 15 березня 2018, 16:50 (football.ua)
Фред: Чи не опускаємо голови Фред: Чи не опускаємо голови
Півзахисник Шахтаря Фред прокоментував матч проти Роми (0: 1).
Футбол 15 березня 2018, 17:46 (football.ua)
Павло Недвед провів зустріч з агентом Мартіаля Павло Недвед провів зустріч з агентом Мартіаля
Ювентус зацікавлений у придбанні форварда Манчестер Юнайтед.
Футбол 15 березня 2018, 17:58 (football.ua)
Бен-Йеддер і Люка Ернандес викликані в збірну Франції Бен-Йеддер і Люка Ернандес викликані в збірну Франції
Оголошено склад збірної Франції на найближчі товариські матчі.
Футбол 15 березня 2018, 18:11 (football.ua)