Колумбія здобула вольову перемогу над Францією

24 березня 2018, 09:09 | Футбол
Сборная Колумбии: "Увидеть Париж и победить!"

Поєдинок в Сен-Дені почався для команди Дідьє Дешама краще: на 11-й хвилині Жиру після прострілу Диня залишив не при справах Віспини, а через чверть години Грізманн і Мбаппе організували комбінацію, яку завершив Лемар.

Гра йшла під диктовку збірної Франції, і гол Мюріель на 28-й хвилині виглядав не більше, ніж випадковістю. Не меншим сюрпризом для господарів став гол Фалькао, ну а гол Кинтеро з пенальті, заробленого Умтіті, став і зовсім шоком для "ле бле".

Франція - Колумбія 2: 3 Голи: Жиру, 11, Лемар, 26 - Мюріель, 28, Фалькао, 62, Кинтеро, 85, з пенальті.