Дубль Роналду в доданий час приніс португальцям перемогу над Єгиптом

24 березня 2018, 07:53 | Футбол

Збірна Португалії обіграла Єгипет з рахунком 2: 1 в рамках підготовки до чемпіонату світу.

Два голи Кріштіану Роналду вже в доданий час принесли збірній Португалії перемогу в товариському матчі проти Єгипту - 2: 1.

Рахунок на початку другого тайму відкрив Мохамед Салах, точно пробив в ближній кут з-за меж штрафного.

Здавалося, що гол вінгера Ліверпуля буде єдиним в матчі, але на третій доданій хвилині Кріштіану Роналду головою замкнув подачу Куарежми з лівого флангу, після чого схопив м'яч і побіг до центрального кола.

А ще через дві хвилини форвард мадридського Реала оформив дубль. На цей раз Куарежма подав штрафний з правого флангу, а Роналду знову головою відправив м'яч у сітку воріт.

Свій наступний товариський матч збірна Португалії проведе в понеділок, 26-го березня, проти Нідерландів, а на наступний день Єгипет зустрінеться з Грецією.

Португалія - ??Єгипет 2: 1 Гол: Роналду, 90 + 3, 90 + 5 - Салах, 56 Португалія: Бету - Седрік, Роланду, Алвеш, Геррейро - Маріу (Куарежма, 61), Невеш (Фернандеш, 76), Моутіньо (Гомеш , 61), Б. Сілва (Мартінш, 68) - А. Сілва (Гуедеш, 76), Роналду Єгипет: аль-Шенаві - Фатхі, Габер, Хегазі, Абдель-Шафи - Саїд (Варда, 66), Ель-Ненни, Хамед (Ашур, 87) - Салах (Абдельразек, 79), Хассан (Мохсен, 62), Трезеге Попередження: Алвеш - Фатхі.