Мауро Ікарді познущався над Сампдорією

18 березня 2018, 17:15 | Футбол
Мауро Икарди (слева) - герой матча, twitter.com/inter

Відкривати недільний ігровий день в Італії належало Сампдорії і Інтеру. Поєдинок обіцяв багато боротьби і божевільну інтригу. З перших хвилин м'яч застряг в центрі поля, де велася боротьба за територіальну перевагу. До середини тайму виник перший небезпечний момент, коли Перішич пробивав з гострого кута, але Вівіано впорався. А вже через кілька хвилин рахунок був відкритий. Жоау Канселье здорово подав у штрафну, а Іван Перішич відмінним ударом головою відправив м'яч під поперечину. 0: 1.

Гості продовжили тиснути на володіння Вівіан і були винагороджені. Рафінья заробив пенальті, а Мауро Ікарді впевнено реалізував "вирок", розвівши воротаря і м'яч по кутах. 0: 2. А вже через дві хвилини аргентинець оформив дубль. Іван Перішич прострілив від лицьової лінії, але захисник передачу перехопив - Мауро Ікарді відмінно зреагував на відскок і п'ятою вразив ціль. 0: 3. Підопічні Марко Джампаоло зібралися і навіть змогли створити небезпечний момент - Дуван Сапата виграв боротьбу за "другий поверх" і ударом головою відправив м'яч у штангу.

Втім, наступний гол на свій рахунок знову записав Мауро Ікарді. М'яч відскочив до Рафінья в штрафний суперника, бразилець пробив п'ятою - Вівіан на удар зреагував, але на добиванні першим виявився Мауро Ікарді. 0: 4. Перший тайм кинув шанувальників Сампдорії в справжній шок, тому після свистка на перерву пролунали оглушливі гул і свист. Ймовірно, господарі розраховували на швидкий гол у другому таймі, але відзначився нестримний капітан Інтера. М'яч потрапив до Мауро Ікарді в штрафний, а аргентинець пробив від газону - м'яч акуратно перелетів Вівіано. 0: 5.

Незважаючи на дуже впевнене перевага, підопічні Лучано Спаллетті продовжували активно пресингувати і створювати моменти біля воріт Вівіано. Проте, команда Марко Джампаоло змогла не пропустити, але нічим небезпечним біля володінь Саміра Ханданович залишив поза увагою. Фінальний свисток арбітра зафіксував несподіваний рахунок, який повернув Інтер в зону Ліги чемпіонів.

Сампдорія - Інтер 0: 5 Голи: Перішич, 26, Мауро Ікарді, 30, 32, 44, 51.

Сампдорія: Вівіано - Берешінскі (Верре, 34), Сильвестра, Феррарі, Муррей - Прат, Баррето (Реджини, 54), Торрейра - Рамірес (Капрари, 50) - Сапата, Квальярелла.

Інтер: Ханданович - Канселье, Міранда, Шкрініар, Д'Амброзіо - Гальярдіні, Брозовіч - Кандрева (Весіно, 78), Рафінья (Борха Валеро, 80), Перішич - Мауро Ікарді (Едер, 66).

Попередження: Капрари - Рафінья.