Шальке дотиснув Вольфсбург, Коноплянка просидів весь матч в запасі

18 березня 2018, 00:00 | Футбол

У матчі 27-го туру німецької Бундесліги Вольфсбург зазнав домашньої поразки від Шальке - 0: 1.

Шальке вдалося обіграти Вольфсбург з рахунком 1: 0 у виїзному матчі 27-го туру німецької Бундесліги.

Господарі мали чудову нагоду вийти вперед на 76-й хвилині, але удар Верхаген з пенальті відбив Фарманов, а ще через десять хвилин Кнох зрізав м'яч у сітку власних воріт.

Український вінгер "кобальтових" Євген Коноплянка провів всю гру на лавці запасних.

Ця перемога дозволила Шальке зберегти за собою другу позицію і відкласти коронацію Баварії, в той час як Вольфсбург упустив можливість відірватися від зони вильоту.

У наступному турі Вольфсбург зіграє на виїзді проти Герти, а Шальке прийме Фрайбург.

Вольфсбург - Шальке 0: 1 Гол: Кнох, 86 (автогол) Вольфсбург: Кастельс - Верхаген (Штеффен, 90 + 1), Брума, Кнох, Вілліам - Арнольд, Жозуа Гілавогі, Базуров - Дідаві, Діматі, Брекало (орігамі, 89) Шальке : Фарманов - Стамбулі (Інсуа, 64), Налдо, Настасіч - Даніель Каліджурі, Горетцка, Майер, Набіль Бенталєб, Оципка - Харитина (емболія, 60) - Бюргшталлер (Ді Санто, 80) Жовта картка: Інсуа На 76-й хвилині Верхаген не забив пенальті (воротар).