Дубль Маріо Гомеса приніс Штутгарту перемогу над Фрайбургом

17 березня 2018, 00:54 | Футбол

У матчі 27-го туру німецької Бундесліги Штутгарт на виїзді обіграв Фрайбург з рахунком 2: 1.

Штутгарт відсвяткував виїзну перемогу над Фрайбургом в матчі 27-го туру німецької Бундесліги - 2: 1.

Маріо Гомес вивів гостей вперед вже на четвертій хвилині, головою замкнувши подачу Аого зі штрафного. На початку другого тайму рахунок зрівняв вже німецький форвард Фрайбурга Нільс Петерсен, який здорово перекинув голкіпера, забивши свій 13-й гол у сезоні.

Перемогу ж здобула команда Тайфуни Коркута завдяки другому голу Гомеса, який з другої спроби пробив Шволова з близької відстані.

Ця перемога дозволила Штутгарту як мінімум тимчасово піднятися на восьме місце з 37 набраними очками, а Фрайбург за підсумками туру залишиться на 14-й позиції, маючи на своєму рахунку 30 очок.

У наступному турі Штутгарт прийме Гамбург, а Фрайбург відправиться в гості до Шальке.

Фрайбург - Штутгарт 1: 2 Голи: Петерсен, 53 - Гомес, 4, 75 Фрайбург: Шволов - Кублер (Штенцель, 76), гульден, Союнку, Гюнтер - холера (Кат, 46), Хефлер, Кох, Хаберер - Петерсен, Террацціно (Кляйндінст, 80) Штутгарт: Цілер - Бек, Павар, Бадштубер, Інсуа - Гентнер, Аскасібар (Мангаля, 90 + 1), Аого, Томмі (Акола, 60) - Гінчек (Камінські, 78), Гомес Попередження: Петерсен, Хаберер - Бек.