Архів новин 

новини: 6 червня 2018 у рубриці:  

Антицелюлітні засоби: рішення проблеми

Хоча медики стверджують, що целюліт - це не хвороба, а абсолютно нормальне явище, більшість дівчат мріє від цього дефекту позбутися. Гладка і пружна шкіра завжди виглядає привабливіше, ніж нерівна і в'яла, тому антицелюлітні засоби з магазину або приготов...
Здоров'я 06 червня 2018, 18:20 (e-news.com.ua)

Лікарі розповіли, що зробить ранкову каву максимально корисним для здоров я Лікарі розповіли, що зробить ранкову каву максимально корисним для здоров'я
Мільйони людей в різних країнах світу починають свій ранок з чашки міцної кави.
Здоров'я 06 червня 2018, 15:04 (NeBoley.com.ua)
Коли запах поту може свідчити про проблеми зі здоров ям? Коли запах поту може свідчити про проблеми зі здоров'ям?
Запах поту може бути нейтральним, неприємним, а також нагадує інші запахи.
Здоров'я 06 червня 2018, 09:28 (NeBoley.com.ua)
Як на нас впливає постійний недосип? Як на нас впливає постійний недосип?
Якщо вам здається, що відсутність повноцінного сну впливає виключно на наш настрій, зовнішній вигляд і продуктивність - ви сильно (дуже сильно!) ...
Здоров'я 06 червня 2018, 09:41 (NeBoley.com.ua)
Дізнайтеся, чому не можна користуватися пластиковою тарою Дізнайтеся, чому не можна користуватися пластиковою тарою
Один з основних компонентів при створенні пластика значно підвищує ризик виникнення онкологічних захворювань у людини.
Здоров'я 06 червня 2018, 11:30 (NeBoley.com.ua)
Вчені назвали 6 причин, через які ліки виявляються неефективними Вчені назвали 6 причин, через які ліки виявляються неефективними
Вчені назвали 6 помилок пацієнта, який приймає ліки і не одужує.
Здоров'я 06 червня 2018, 12:46 (NeBoley.com.ua)
Ця щоденна помилка відокремлює тебе від розкішного волосся Ця щоденна помилка відокремлює тебе від розкішного волосся
Користуєшся кращими засобами для догляду за волоссям, регулярно стрижеш їх і всіляко зміцнюєш, але пасма все одно виглядають тьмяними, млявими і ...