Архів новин 

новини: 20 квітня 2018 у рубриці:  

У косметиці виявили небезпечну речовину

Фахівці провели експертизу після численних скарг покупців.
Здоров'я 20 квітня 2018, 18:58 (NeBoley.com.ua)

Ретро-аксесуари знову в моді: «плетені» сумки і вантажні ридикюлі Ретро-аксесуари знову в моді: «плетені» сумки і вантажні ридикюлі
Американський бренд презентував модель жіночої сумки, що нагадує відро, поміщене в плетену мережа.
Здоров'я 20 квітня 2018, 16:58 (NeBoley.com.ua)
Добавки з залізом не так безпечні, якими здаються на перший погляд Добавки з залізом не так безпечні, якими здаються на перший погляд
Дослідженням в даній області займалися наукові фахівці з Технічного університету Чалмерса.
Здоров'я 20 квітня 2018, 09:50 (NeBoley.com.ua)
Названа головна причина ранніх зморшок Названа головна причина ранніх зморшок
Наука підтверджує: у одних людей зморшки на обличчі з'являються раніше, у інших - пізніше.
Здоров'я 20 квітня 2018, 10:11 (NeBoley.com.ua)
Туалетний папір шкодить здоров ю Туалетний папір шкодить здоров'ю
Зарубіжні вчені-медики заявили, що туалетний папір шкодить здоров'ю. Фахівці впевнені, що її використання стає причиною геморою або інфекцій сечо...
Здоров'я 20 квітня 2018, 10:29 (NeBoley.com.ua)
10 речей базового гардероба на літо 2018 10 речей базового гардероба на літо 2018
Переглядати свій базовий гардероб варто на початку кожного сезону. Тоді на те, щоб скласти стильний образ відповідно до самих останніх тенденцій,...
Здоров'я 20 квітня 2018, 15:07 (NeBoley.com.ua)
Медики розповіли всю правду про користь і шкоду капучино Медики розповіли всю правду про користь і шкоду капучино
Мало хто знає, як насправді впливає на організм кави з молоком.
Здоров'я 20 квітня 2018, 07:17 (NeBoley.com.ua)
Лікарі назвали правила безпечного відвідування громадського туалету Лікарі назвали правила безпечного відвідування громадського туалету
Любов до власного тіла включає в себе турботу про своє здоров'я, і, коли життя ставить нас в умови, де варіанти всього два - конфуз або громадськ...
Здоров'я 20 квітня 2018, 07:12 (NeBoley.com.ua)
Вчені розповіли, як впливають різні дози алкоголю на здоров я Вчені розповіли, як впливають різні дози алкоголю на здоров'я
Дослідники з Великобританії, що представляють Університет Шеффілда, здійснили експерименти з різною кількістю випивки і з'ясували, скільки конкре...
Здоров'я 20 квітня 2018, 07:12 (NeBoley.com.ua)
Ці продукти лікарі не рекомендують їсти при менопаузі Ці продукти лікарі не рекомендують їсти при менопаузі
Від деяких продуктів жінкам в період менопаузи краще відмовитися.
Здоров'я 20 квітня 2018, 08:46 (NeBoley.com.ua)
Нова технологія дозволить відновлювати зуби без пломбування Нова технологія дозволить відновлювати зуби без пломбування
Вчені досягли серйозних результатів у відновленні зубної емалі.
Здоров'я 20 квітня 2018, 09:11 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів