Архів новин 

новини: 19 березня 2018 у рубриці:  

Дієтологи розповіли про неймовірну користь меду

Медики розповіли про користь меду для здоров'я.
Здоров'я 19 березня 2018, 23:09 (NeBoley.com.ua)

Чи може зайва вага благотворно впливати на серце? Чи може зайва вага благотворно впливати на серце?
Вченим вдалося спростувати «парадокс ожиріння», відповідно до якого зайву вагу може благотворно впливати на серце людини.
Здоров'я 19 березня 2018, 21:02 (NeBoley.com.ua)
Дієта з чоловічим характером Дієта з чоловічим характером
Дієти частіше дотримуються представниці прекрасної статі, щоб виглядати привабливими. Чоловік же починає обмежувати себе в харчуванні тільки в ос...
Здоров'я 19 березня 2018, 18:43 (e-news.com.ua)
Відкрито простий спосіб швидше позбуватися від жиру Відкрито простий спосіб швидше позбуватися від жиру
Крохмаль, що міститься в картоплі, хлібі, макаронах і багатьох фруктах, відноситься до вуглеводів, поїдання яких сприяє набору ваги.
Здоров'я 19 березня 2018, 18:39 (NeBoley.com.ua)
Як ходити на підборах без шкоди для здоров’я Як ходити на підборах без шкоди для здоров’я
Жінка завжди хоче виглядати привабливо.
Здоров'я 19 березня 2018, 18:43 (NeBoley.com.ua)
Перехід на літній час: поради, як пережити цей період Перехід на літній час: поради, як пережити цей період
У зоні ризику - люди похилого віку Через тиждень, в ніч з 24 на 25 березня Україна переходить на літній час.
Здоров'я 19 березня 2018, 20:45 (NeBoley.com.ua)
Шикарна маска проти гусячих лапок біля очей Шикарна маска проти гусячих лапок біля очей
Ця маска розгладить тонкі мімічні і дрібні зморшки, допомагаючи вам виглядає значно краще. Вам знадобиться:. -1 ст. ложечка рідкого домашнього м...
Здоров'я 19 березня 2018, 01:27 (e-news.com.ua)
Як тримати мозок у тонусі Як тримати мозок у тонусі
Вже неодноразово вчені доводили, що для цього, щоб тримати мозок в тонусі, його потрібно тренувати.
Здоров'я 19 березня 2018, 09:52 (NeBoley.com.ua)
Медики пояснили, чому тепла вода корисніша за холодну Медики пояснили, чому тепла вода корисніша за холодну
Про користь води було сказано досить багато, однак мало хто знає, що тепла вода набагато корисніша за холодну.
Здоров'я 19 березня 2018, 13:16 (NeBoley.com.ua)
Морквяна дієта: доступно і ефективно Морквяна дієта: доступно і ефективно
Що б це такого з'їсти, щоб схуднути? Цей в принципі анекдотичний питання сьогодні собі задає велика частина населення розвинених країн. А тому сп...