Архів новин 

новини: 12 березня 2018 у рубриці:  

Стоматологи відповіли, коли саме потрібно чистити зуби вранці

Стоматологи в черговий раз відповіли на питання, яке хвилює величезна кількість людей.
Здоров'я 12 березня 2018, 18:56 (NeBoley.com.ua)

6 ознак дефіциту білка в організмі 6 ознак дефіциту білка в організмі
Співробітники з клінічного центру стверджують, що під час здійснення досліджень їм вдалося зафіксувати 6 ознак, які свідчать про дефіцит білка в ...
Здоров'я 12 березня 2018, 16:27 (e-news.com.ua)
Що станеться з організмом, якщо кожен день пити воду з медом Що станеться з організмом, якщо кожен день пити воду з медом
Ми чуємо без кінця і звідусіль, що потрібно пити більше і більше води.
Здоров'я 12 березня 2018, 11:09 (NeBoley.com.ua)
Цей продукт нівелює користь здорового харчування Цей продукт нівелює користь здорового харчування
Високе споживання солі пов'язано з підвищеним ризиком гіпертонії, тобто аномально високого артеріального тиску.
Здоров'я 12 березня 2018, 11:38 (NeBoley.com.ua)
4 ефірних масла, які допоможуть схуднути 4 ефірних масла, які допоможуть схуднути
Ніхто не буде сперечатися з тим, що в справі успішної боротьби із зайвою вагою пріоритетне значення мають дієти і фізичні навантаження. Однак вди...
Здоров'я 12 березня 2018, 12:33 (e-news.com.ua)
Вчені визначили, в якому віці людина починає старіти Вчені визначили, в якому віці людина починає старіти
Американські вчені назвали ще один вік, в якому може початися старіння людини.
Здоров'я 12 березня 2018, 16:08 (NeBoley.com.ua)
Вчені розповіли, у кого вища ймовірність зійти з розуму Вчені розповіли, у кого вища ймовірність зійти з розуму
Вчені визначили групи людей з підвищеним ризиком розвитку серйозних психічних розладів, провівши багатонаціональна дослідження в шести країнах св...
Здоров'я 12 березня 2018, 00:34 (glavnoe.ua)
Чи захистить від застуди вітамін D? Чи захистить від застуди вітамін D?
З настанням сезону простуд і ГРВІ, багато хто поспішає в аптеку за вітамінами.
Здоров'я 12 березня 2018, 01:12 (NeBoley.com.ua)
Вчені визначили нові важкі наслідки депресії Вчені визначили нові важкі наслідки депресії
Тривале перебування в депресивних станах може значно підірвати здоров'я і привести до незворотних змін в мозку.
Здоров'я 12 березня 2018, 01:39 (NeBoley.com.ua)
Масло каноли назвали корисним для здоров я Масло каноли назвали корисним для здоров'я
Масло каноли, одне з найбільш широко споживаних рослинних масел в світі, недавно розкритикували після експерименту на мишах.
Здоров'я 12 березня 2018, 04:57 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів