Архів новин 

новини: 11 березня 2018 у рубриці:  

Яка користь від фісташок

Вперше американським експертам вдалося встановити, що жир з фісташок повністю не поглинається нашим організмом. Результати аналізу Служби сільськогосподарських досліджень при Департаменті сільського господарства США показують, що фісташки насправді містя...
Здоров'я 11 березня 2018, 22:43 (e-news.com.ua)

Медики назвали 11 звичок, які прискорюють старіння Медики назвали 11 звичок, які прискорюють старіння
Названо 11 згубних звичок, через які старість приходить завчасно.
Здоров'я 11 березня 2018, 18:25 (NeBoley.com.ua)
Цитруси в комплексі з догляду за собою Цитруси в комплексі з догляду за собою
Цитрусові фрукти - це справжнє джерело вітамінів, які так необхідні нашому організму. Основний елемент в цитрусових - це вітамін С, про це знає ...
Здоров'я 11 березня 2018, 14:47 (e-news.com.ua)
Виявлено, що домашні тварини лікують серце Виявлено, що домашні тварини лікують серце
Люди з хронічними захворюваннями серця відчувають себе краще, якщо є власниками домашніх тварин, показує нове дослідження.
Здоров'я 11 березня 2018, 14:43 (NeBoley.com.ua)
Вчені розкрили секрет довголіття Вчені розкрили секрет довголіття
Американські вчені з Північно-Західного університету ставили за мету зрозуміти, чому довгожителі не втрачають когнітивних здібностей навіть у гли...
Здоров'я 11 березня 2018, 16:48 (NeBoley.com.ua)
Ці тривожні ознаки можуть говорити про важке захворювання Ці тривожні ознаки можуть говорити про важке захворювання
Рак підшлункової залози складно виявити на ранній стадії, але до деяких ознаках слід ставитися з побоюванням, як передає Інтернет-видання для дів...
Здоров'я 11 березня 2018, 17:02 (e-news.com.ua)
Харчова алергія: поради лікаря Харчова алергія: поради лікаря
Навіть доброякісна їжа може виявитися отруйною, якщо у вас є алергія на той чи інший продукт або навіть на один з його інгредієнтів З глибини сто...
Здоров'я 11 березня 2018, 00:47 (e-news.com.ua)
Правила догляду за сухою шкірою: поради експертів Правила догляду за сухою шкірою: поради експертів
Суху шкіру потрібно живити і зволожувати.
Здоров'я 11 березня 2018, 01:00 (NeBoley.com.ua)
Мед і фрукти можуть нашкодити здоров ю, - вчені Мед і фрукти можуть нашкодити здоров'ю, - вчені
Зловживання медом і фруктами з високим вмістом вітаміну С може завдати шкоди печінки.
Здоров'я 11 березня 2018, 00:57 (NeBoley.com.ua)
Комп ютер може поліпшити зір Комп'ютер може поліпшити зір
Те, що проводити за комп'ютером багато часу шкідливо для очей, давно вже стало загальним місцем.
Здоров'я 11 березня 2018, 01:17 (NeBoley.com.ua)
5 головних помилок тих, що худнуть 5 головних помилок тих, що худнуть
Вирішивши схуднути, насамперед ви зменшили кількість своїх щоденних трапез, перестали їсти після шостої вечора і замінили калорійні тістечка на в...
Здоров'я 11 березня 2018, 13:06 (e-news.com.ua)
6 вагомих причин щодня пити огіркову воду 6 вагомих причин щодня пити огіркову воду
Вона не тільки сприяє гідратації організму, але і володіє багатьма іншими корисними властивостями.
Здоров'я 11 березня 2018, 13:35 (NeBoley.com.ua)
Сучасна онкомедицина Сучасна онкомедицина
Як у провідних європейських клініках тепер лікують хворих і у Вінницькому онкоцентрі.
Здоров'я 11 березня 2018, 14:43 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів