Архів новин 

новини: 13 листопада 2018 у рубриці:  

Високе споживання білкової їжі підвищує ризик розвитку діабету

Люди, які споживають білкову їжу у великій кількості, особливо тваринного походження, схильні до підвищеного ризику розвитку цукрового діабету 2 типу, вважають американські дослідники, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 14 до 35 років Pann...
Здоров'я 13 листопада 2018, 20:09 (e-news.com.ua)

«Розумний браслет» попередить про нападі епілепсії «Розумний браслет» попередить про нападі епілепсії
Вчені з Університетського медичного центру Утрехта винайшли браслет, який відстежує серцебиття і рухи людини.
Здоров'я 13 листопада 2018, 18:09 (NeBoley.com.ua)
Як харчуватися, щоб попередити хронічне запалення в організмі Як харчуватися, щоб попередити хронічне запалення в організмі
За даними Національного інституту здоров'я, існує прямий зв'язок між хронічним запаленням в організмі і різними серйозними захворюваннями, в тому...
Здоров'я 13 листопада 2018, 11:09 (e-news.com.ua)
Вітамін В12 допоможе позбутися від прищів і проблем зі шкірою Вітамін В12 допоможе позбутися від прищів і проблем зі шкірою
Британські вчені довели, що за допомогою вітаміни В12 можна вилікувати проблемну шкіру і назавжди позбутися від прищів і чорних крапок.
Здоров'я 13 листопада 2018, 11:05 (orthodox.od.ua)
Люди похилого віку частіше вмирають в лютому Люди похилого віку частіше вмирають в лютому
До такого висновку в результаті дослідження прийшли фахівці з Лондона.
Здоров'я 13 листопада 2018, 12:35 (NeBoley.com.ua)
Вчені знайшли новий спосіб захисту сітківки ока при діабеті та глаукомі Вчені знайшли новий спосіб захисту сітківки ока при діабеті та глаукомі
Вчені виявили новий спосіб захисту сітківки ока при таких захворюваннях як діабет, глаукома і гіпертонія.
Здоров'я 13 листопада 2018, 15:05 (NeBoley.com.ua)
Вчені створили пігулку, яка може замінити колоноскопію Вчені створили пігулку, яка може замінити колоноскопію
Інноваційний метод обстеження розробила компанія Check Cap.
Здоров'я 13 листопада 2018, 01:16 (NeBoley.com.ua)
Малорухливий спосіб життя шкідливіше куріння і діабету Малорухливий спосіб життя шкідливіше куріння і діабету
Група наукових співробітників під керівництвом вченого Уеля Джабера з'ясувала, що малорухливий спосіб життя може виявитися шкідливіше куріння і д...