Архів новин 

новини: 3 жовтня 2018 у рубриці:  

Народжений без пеніса британець впав у кому після першого сексу

Житель Великобританії Ендрю Вердл, якому недавно пересадили бионический пеніс, вперше вступив в інтимний зв'язок, після чого майже на тиждень впав у кому.
Здоров'я 03 жовтня 2018, 20:10 (NeBoley.com.ua)

Глава МОЗ України запропонувала знижувати рівень смертності танцями Глава МОЗ України запропонувала знижувати рівень смертності танцями
Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook заявила, що помірна танцювальна активність зменшу...
Здоров'я 03 жовтня 2018, 16:01 (NeBoley.com.ua)
Смертельно небезпечно: лікар закликав українців перевірити зубну пасту Смертельно небезпечно: лікар закликав українців перевірити зубну пасту
Деякі речовини можуть бути небезпечними, каже медик.
Здоров'я 03 жовтня 2018, 01:09 (NeBoley.com.ua)
Розроблено робот, який крокує по шкірі, вивчаючи її стан Розроблено робот, який крокує по шкірі, вивчаючи її стан
Американські інженери з Медіа-лабораторії Массачусетського технологічного інституту (MIT) розробили інноваційного робота Skinbot, який вивчає ста...
Здоров'я 03 жовтня 2018, 01:05 (NeBoley.com.ua)
Британець помер через те, що лікарі переплутали рак з лихоманкою Британець помер через те, що лікарі переплутали рак з лихоманкою
Аарон Уінстентлі був упевнений, що у нього рідкісна форма онкології, але лікарі переконали його в зворотному.
Здоров'я 03 жовтня 2018, 09:45 (NeBoley.com.ua)
Експерти назвали причини різної швидкості старіння людей Експерти назвали причини різної швидкості старіння людей
Старіння - це зумовлений біологічний процес, і на нього неможливо істотно вплинути за рахунок способу життя.
Здоров'я 03 жовтня 2018, 13:58 (NeBoley.com.ua)
Медики винайшли ліки, переважна розвиток ВІЛ Медики винайшли ліки, переважна розвиток ВІЛ
Вчені зробили революційне відкриття.
Здоров'я 03 жовтня 2018, 00:12 (NeBoley.com.ua)
Засіб проти запалень і прищів Засіб проти запалень і прищів
Якщо ви давно боретеся з шкірними висипаннями, і не знаєте їх походження, звичайно ж, для початку необхідно звернутися за допомогою до лікаря, як...
Здоров'я 03 жовтня 2018, 00:12 (vvnews.info)
Унікальні умови спостереження вагітності та пологів стали доступнішими Унікальні умови спостереження вагітності та пологів стали доступнішими
"У нас є філософія: повага до пацієнта, інтелігентність, чесність і щира турбота", - говорять в ISIDA.
Здоров'я 03 жовтня 2018, 00:55 (NeBoley.com.ua)
Тріщини на п ятах: чому з являються і як від них позбавитися Тріщини на п'ятах: чому з'являються і як від них позбавитися
Багато хто недооцінює необхідність правильного догляду за п'ятами і можуть схаменутися лише тоді, коли больові відчуття вже дають про себе знати....