Архів новин 

новини: 27 серпня 2017 у рубриці:  

Третій триместр: що важливо знати

Тривалість цього періоду - 16 тижнів.
Здоров'я 27 серпня 2017, 22:44 (NeBoley.com.ua)

Деякі проблеми новоспеченої матусі і їх рішення Деякі проблеми новоспеченої матусі і їх рішення
Втома Здайте аналіз крові і проконсультуйтеся у терапевта. Можливо, вам необхідний курс лікування препаратами заліза.
Здоров'я 27 серпня 2017, 20:55 (NeBoley.com.ua)
Названо основні симптоми гормонального збою Названо основні симптоми гормонального збою
У нашому житті гормони грають дуже важливу роль. Але ми не надаємо їм особливого значення, поки не з'являться явні проблеми.
Здоров'я 27 серпня 2017, 12:06 (NeBoley.com.ua)
Як годувати дитину в перші дні Як годувати дитину в перші дні
Материнське молоко - це єдина їжа, яка повністю відповідає потребам новонародженого. Воно легко перетравлюється, має необхідну температуру. Молок...
Здоров'я 27 серпня 2017, 16:31 (e-news.com.ua)
Коли дитина з явиться на світ Коли дитина з'явиться на світ
На питання, в який день народиться ваша дитина, відповісти з абсолютною точністю не зможе ніхто, так як просто неможливо врахувати всі чинники, щ...
Здоров'я 27 серпня 2017, 17:07 (NeBoley.com.ua)
Як розвивається майбутня дитина Як розвивається майбутня дитина
Сімнадцята - двадцята тижні. Ніжки пропорційні іншим частинам тіла. На голові з'явилися волосся. Усередині щелеп формуються зуби.
Здоров'я 27 серпня 2017, 18:36 (NeBoley.com.ua)
Вчені з ясували, коли краще народжувати дітей Вчені з'ясували, коли краще народжувати дітей
Малюки, народжені дощової осені або холодною зимою, бачать краще, ніж ті, хто з'явився на світ в весняний день або літню спеку, вважають вчені. Д...
Здоров'я 27 серпня 2017, 01:28 (e-news.com.ua)
Що потрібно робити майбутній мамі Що потрібно робити майбутній мамі
Дорогі майбутні батьки, проявіть один до одного повагу і увагу до духовних потреб іншої. Тут дуже важлива роль батька. Дитя відчуває його відноше...
Здоров'я 27 серпня 2017, 01:28 (NeBoley.com.ua)
Каблук, високий і небезпечний Каблук, високий і небезпечний
Дівчина в туфельках на високих шпильках приваблює зацікавлені погляди чоловіків не тільки взуттям, тут важлива командна гра фігури, постави і ход...
Здоров'я 27 серпня 2017, 02:08 (NeBoley.com.ua)
Як дізнатися відсоток жиру Як дізнатися відсоток жиру
Один з найбільш точних методів аналізу композиції тіла - вимір шкірної складки.
Здоров'я 27 серпня 2017, 02:36 (NeBoley.com.ua)
Оптимізм: запорука здоров я Оптимізм: запорука здоров'я
Оптимізм не тільки морально полегшує життя. Він допомагає людям жити довше і менше хворіти. До такого висновку прийшли американські медики зі шко...