Архів новин 

новини: 16 листопада 2017 у рубриці:  

Як залишатися здоровими і щасливими після п'ятдесяти

Старість змінює нас. Поки ми поспішаємо жити активно, розпродаючи наліво і направо своє здоров'я, на обличчі з'являється все більше зморшок, тіло втрачає колишню гнучкість, а відображення в дзеркалі вранці виглядає вже не настільки приємно. Але не варто...
Здоров'я 16 листопада 2017, 20:37 (e-news.com.ua)

Працюйте в офісі стоячи Працюйте в офісі стоячи
Не секрет, що сидяча офісна робота губить здоров'я цілого покоління.
Здоров'я 16 листопада 2017, 20:29 (NeBoley.com.ua)
Алое: природні ліки від діабету Алое: природні ліки від діабету
Цукровий діабет поширюється по світу з лякаючою швидкістю, як передає Інтернет-видання для дівчат і жінок від 14 до 35 років Pannochka. net Але м...
Здоров'я 16 листопада 2017, 16:54 (e-news.com.ua)
Шишки хмелю при клімаксі Шишки хмелю при клімаксі
Шишки хмелю, які здавна застосовують у пивоварінні та європейської народній медицині, можуть виявитися ефективним і безпечним засобом при клімакт...
Здоров'я 16 листопада 2017, 19:04 (NeBoley.com.ua)
Хороша новина для любителів кави Хороша новина для любителів кави
Кава не збільшує ймовірність раку, а скоріше навпаки.
Здоров'я 16 листопада 2017, 20:19 (NeBoley.com.ua)
Окра при цукровому діабеті: наукові факти Окра при цукровому діабеті: наукові факти
Окра, або бамия (Abelmoschus esculentus) - однорічна овочева культура родом з Африки, якій останнім часом приписують лікувальні властивості, акту...
Здоров'я 16 листопада 2017, 20:12 (e-news.com.ua)
Омолоджуючий секрет гранатів Омолоджуючий секрет гранатів
Вивчаючи природні омолоджуючі речовини, вчені натрапили на фантастичний результат довгого спільного еволюції рослин, бактерій і тварин. Вони вия...
Здоров'я 16 листопада 2017, 00:46 (e-news.com.ua)
Правильна постава: поради Правильна постава: поради
Краса жіночої фігури, перш за все, в правильну поставу. Гарна постава - це не тільки краса, а й здоров'я.
Здоров'я 16 листопада 2017, 02:47 (NeBoley.com.ua)
Вітаміни для вагітних: гроші на вітер Вітаміни для вагітних: гроші на вітер
Кожна жінка в курсі, що під час вагітності потрібно приймати додаткові вітаміни і мінерали, такі необхідні інтенсивно росте і формується дитині.
Здоров'я 16 листопада 2017, 03:15 (NeBoley.com.ua)
Секрети неймовірного схуднення Секрети неймовірного схуднення
Анна Дуглас - одна з найпопулярніших канадських письменниць, мати чотирьох дітей і автор більше десятка книг. Рік тому вона твердо вирішила скину...
Здоров'я 16 листопада 2017, 06:13 (e-news.com.ua)
Післяпологова депресія штовхає чоловіків на небезпечні вчинки Післяпологова депресія штовхає чоловіків на небезпечні вчинки
Народження дитини викликає не тільки радісні відчуття у його батьків.
Здоров'я 16 листопада 2017, 10:48 (NeBoley.com.ua)
У Харкові планують побудувати реабілітаційний центр для людей з інвалідністю У Харкові планують побудувати реабілітаційний центр для людей з інвалідністю
Міський центр для реабілітації людей з інвалідністю та учасників АТО, які отримали поранення в зоні військового конфлікту, планують відкрити в Ха...
Здоров'я 16 листопада 2017, 11:06 (glavnoe.ua)
Фігура буде ідеальною: поради Фігура буде ідеальною: поради
Кожна жінка прагне до ідеалу .... І це зрозуміло. Повністю задоволених своєю зовнішністю жінок, практично не існує. У кожної з нас є свої «пробле...
Здоров'я 16 листопада 2017, 13:20 (e-news.com.ua)
Білок проти серцевої недостатності Білок проти серцевої недостатності
Білок, який відповідає за рівновагу кальцію в клітинах, може затримувати прогресування хронічної серцевої недостатності.
Здоров'я 16 листопада 2017, 16:27 (NeBoley.com.ua)
Хмара тегів